مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکیقیمت هر کیلو رنگ ترافیکی رنگ های ترافیکی یا خط کشیتینر برای هر کیلو رنگ ترافیکیایا بنزین برای رقیق کردن رنگ ترافیکی  مناسب است ؟تینر فوری برای رقیق کردن رنگ ترافیکی استفاده کنیم یا نه ؟قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی دوجزئی ؟رنگ دوجزئی ترافیکی خوب چه خصوصیاتی دارهقیمت رنگ ترافیکی پریفاف یا پیش ساخته
قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

بسم اله الرحمن الرحیم . قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی اکریلیک ترموپلاست استاندارد پایه حلال  امروز 39000 تومان است. جهت بازدید از انواع دیگر رنگ ترافیکی سایت ما را ببینید.مشتری بودن شرکت ایمن رنگ تاپ را تجربه کنید.

رنگ های خط کشی وحلال رنگ خط کشی و رنگ های جدولی خیابانی و بلوارها را از ما خرید کنید.شما باید از رنگی استفاده کنید که ماندگاری خوبی داشته و براحتی  و به زودی پاک نشود. و ابرو ی مجموعه شما  درچشم مشتریانتان و کارفرما یتان  محفوظ بماند .

 

 

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی سرد  پایه حلال معمولا به صورت وزنی در حلب های 25 کیلویی و بشکه های 257 به فروش می رسند.درصورتی که نیاز به حجم کمتری نیز دارید می توایند با ما در ارتباط باشید ما امادگی ارسال در هر حجمی و با هر طیف رنگی را داریم.

رنگ های ترافیکی گرم به صورت پودری  هستند که با ماشین های مخصوص که داری پیش گرم کن و گرم کن هستند  اجرا می شوند. رنگ گرم ترافیکی به شکل پودری و درکیسه های 25 کیلویی ارائه می شود.

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی ترموپلاست استاندارد زرد پایه حلال  40000  هزار تومان و قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی سرد  ترموپلاست سفید 39000 تومان برای رنگ های ترافیکی یا خط کشی معامله می شود.

برای اطلاع از قیمت رنگ های دوجزئی و گرم و  پیش ساخته روزانه با ما ارتیاط بگیرید. برای دریافت مشاوره نیز در هر ساعتی  از شبانه روز در خدمتتان هستیم.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی یا خط کشی

 • رنگ ترافیکی اکریلیک ترموپلاست دوجزئی برای معابر و سرعت گیرهها
 • رنگ ترافیکی ترموپلاست سرد برای خط کشی محوری جاده
 • رنگ ترافیکی  اکریلیک پایه اب فرصت خشک شدن کافی باید داشته باشد و برای جاده های پر ترافیک توصیه نمی شود .
 • رنگ ترافیکی ترموپلاست گرم برای مسیرهای با حساسیت زیاد خصوصا برای جاههایی که ماندگاری رنگ  بالای دوسال مطرح باشد.
 • رنگ ترافیکی کلرو کائوچو مخصوص مناطق رطوبتی خصوصا شهر های بندری نظیر بوشهر و خوزستان  و بند عباس  و نوشهر و ساری و.. است که به ان رنگ ترافیکی کلردار شده هم می گویند.

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

تینر برای هر کیلو رنگ ترافیکی

برای همه انواع رنگ ترافیکی نیازی نیست که تینر یا حلال استفاده شود نقش تینر ها در رقیق سازی و اجرای رنگ خط کشی سرد ترافیکی خیلی مهم است. باید توجه کرد که برای هر رنگ از تینر مخصوص به خود ان استفاده شود.

تینر هادر اجرای  رنگ خط کشی گرم حضور ندارند. تینر رنگ ترافیکی برای رنگ های پایه اب مانند اکریلیک نیز نیستند. تینر ها برای رنگ ترافیکی کلرو کائوجو و رنگ اکریلیک ترموپلاست و رنگ های چند جزئی و یه سری از رنگ های اکریلیک پایه حلال ترمیمی  حضور دارند.و مقدار ان برای هر کیلو رنگ ترافیکی حدود 10 الی 15 درصد وزنی رنگ مصرف می شود.

قیمت عادلانه هر لیتر تینر یا حلال مخصوص ترافیکی  در شهریور در صورتی که دوست دارید رنگ را برای کف سالن و امثال اینها با دست و غلتک و یا بروس  اجرا کنید بعد از رقیق شدن باید سریع عمل نمائید تا حلال رنگ براحتی فرار نکند.برای خرید رنگ ترافیکی پارکینگ خود هم با ما تماس بگیرید.

ایا بنزین برای رقیق کردن رنگ ترافیکی  مناسب است ؟

اگه دوست دارید یه اجرای با ماندگاری خوب تجربه کنید حتما از حلال مخصوص رنگ ترافیکی استفاده کنید. چون ممکن است بنزین در کوتاه مدت این رنگ را رقیق کند ولی در بلند مدت باعث پوسیدگی رنگ شده و ماندگاری رنگ کوتاه تر می شود.

ثانیا برای اینکه بنزین رنگ را رقیق کند مجبوریم حجم زیادی بنزین مصرف کنیم که این هم به صرفه نیست .

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

تینر فوری برای رقیق کردن رنگ ترافیکی استفاده کنیم یا نه ؟

تینرهای فوری دارای مقادیری الکل هستند و تیر سازها برای اینکه تینر ارزانتری به مشتری تحویل دهند در داخل تینر فوری الکل نیز استفاده می کنند که الکل با رنگ ترافیکی سازگاری ندارد . پس بهتر است که از تینر ها ی فوری برای رقیق کردن رنگ ترافیکی سرد استفاده نکنیم.

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی دوجزئی ؟

با توجه به این که رنگ های خط کشی و علامتگذاری کف انواع مختلفی دارند و رنگ دوجزئی نیز یکی ازاینهاست می توان گفت که این رنگ را باید در ضخامت بالاتر اجرا کرد و اصلا پیمانکار باید توجه کند که نمی تواند از خود یه ضخامتی برای خود در نظر بگیرد و اجرا نماید .

با توجه به این که رزین این رنگ در ضخامت بالای 1.5 میی متر فرموله شده است.این رنگ نمی تواند به ازای هر متر مربع مثل رنگ ترافیکی سرد اجرا کرد. پس توجه نمائید که نمی توانید توقع رنگ سرد پایه حلال  را از رنگ دوجزئی ترافیکی داشته باشید و هر کدام خصوصیات خاص خودشان را دارند.

و هریک کاربرد و ماندگاری جداگانه ای دارند. قیمت هر کیلو رنگ دوجزئی ترافیکی خوب درشهریور  ماه 1400 حدود 75000 تومان است.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

رنگ دوجزئی ترافیکی خوب چه خصوصیاتی داره

 1. رنگ دوجزئی خوب باید پراکساید قوی بدون محتویاتی مانند کربنات  داشته باشد
 2. قدرت پوشش دهی عالی
 3. ادتیو های مناسب و قابل قبول  در تولید  ان استفاده شده باشد.
 4. تولید ان بروز باشد و ته نشینی در ان وجود نداشته باشد
 5. ادتیو های روان کننده خوب داشته باشد.
 6. هاردنر ان تاریخ مصرف داشته باشد.
 7. همه اینها به کنار یه مجری خوب و حرفه ای که بتواند ان را به خوبی اجرا کنه
 8. رنگ دوجزئی را نمی توان برای هر متر مربع کمتر از 1.5 مصرف کرد.
 9. هرچه رنگ ضخامت بیشتری داشته باشد عمر رنگ روی کف بیشتر می شود.

قیمت رنگ ترافیکی پریفاف یا پیش ساخته

رنگ خط کشی یا علائم افقی پیش ساخته را از رنگ ترافیکی گرم ترموپلاستیک می سازند و به شکل رول تهیه شده و برای مسیرهایی که قابلیت انتقال دستگاه کم است استفاده می شود.

علی رغم ماندگاری بالای سه سال خیلی به صرفه می باشد و اگر اصول حرفه ای اجرا را بلد باشیم می توانیم براحتی بدون دستگاه اجرا کنیم.قیمت ان بسته به تعداد رنگ در هر رول یا علامت متفاوت است و برحسب متر مربع 300 هزار تومان با ضخامت 3 میل  قیمت گذاری می شود.

برای تهیه رنگ های پیش ساخته جهت طرح ایمن سازی مدارس و اطلاع از قیمت ان با ما تماس بگیرید. این رنگ  های دو رنگ و سه رنگ و طر ح های خاص مانند احتیاط و .. قیمت بالاتری دارند.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

 

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی
نوار لرزاننده به ضخامت 6000میکرون  به عرض پانزده سانتی متر جهت کاهش سرعت در تقاطع ها و ورودی ها

نمونه رنگ های پیش ساخته با رنگ گرم ترموپلاستیک که در داخل ان ازگلاسبید پیش مخلوط جهت دیده شدن در شب استفاده می شود.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی
ترکیبی از رنگ ترافیکی گرم اکستروژن به ضخامت 6000 میکرون و اسکرید به ضخامت 3000 تا3500 میکرون روی اسفالت

رنگ های پیس ساخته بهترین رنگ و ماندگارترین رنگ ها هستند که به شکل نوار لرزاننده در عرض جاده استفادمی شود. عرض نوار های  لرزاننده بسته به سرعت تعریف شده فرق می کند.

هرچه سرعت طرح جاده بالاتر باشد عرض نوار لرزاننده بیشتر می شود. نوارهای لرزاننده بهتر است که ضخامت 6000 میکرون را داشته باشند.

 

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی و سایر سوالات ترافیکی و سوالات اجرائی رنگ را از ایمن رنگ تاپ بپرسید.

روح اله ثنایی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید