قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

بسم اله الرحمن الرحیم . قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی  سفید  درجه یک تناژی ، اکریلیک ترموپلاست استاندارد پایه حلال  امروز در  خرداد  1403 ،  98000تومان است. ادامه مقاله را دنبال کنید اطلاعات مفیدی را دریافت می کنید. .دریافت قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی گرم و سرد و دوج جزئی با ایمن رنگ است .جهت بازدید از انواع دیگر رنگ ترافیکی سایت ما را ببینید.مشتری بودن شرکت ایمن رنگ تاپ را تجربه کنید.

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

رنگ های خط کشی و حلال رنگ خط کشی و رنگ های جدولی خیابانی و بلوارها را از ما خرید کنید.شما باید از رنگی استفاده کنید که ماندگاری خوبی داشته و به راحتی  و به زودی پاک نشود. و ابرو ی مجموعه شما  در نگاه مشتریانتان و کارفرما یتان محفوظ بماند .

 

 

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی سرد  پایه حلال معمولا به صورت وزنی در حلب های 25 کیلویی و بشکه های 257 به فروش می رسند. درصورتی که نیاز به حجم کمتری نیز دارید می توانید با ما در ارتباط باشید ما آمادگی ارسال در هر حجمی و با هر طیف رنگی را داریم.

رنگ های ترافیکی گرم به صورت پودری  هستند که با ماشین های مخصوص که داری پیش گرم کن و گرم کن هستند  اجرا می شوند. رنگ گرم ترافیکی به شکل پودری و در کیسه های 25 کیلویی ارائه می شود.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی ترموپلاست استاندارد زرد پایه حلال 98هزار تومان و قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی سرد  ترموپلاست سفید 98000تومان برای رنگ های ترافیکی یا خط کشی معامله می شود.

برای اطلاع از قیمت رنگ های دوجزئی و گرم و  پیش ساخته روزانه با ما ارتیاط بگیرید. برای دریافت مشاوره نیز در هر ساعتی  از شبانه روز در خدمتتان هستیم.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

رنگ های ترافیکی یا خط کشی

 • رنگ ترافیکی اکریلیک ترموپلاست دو جزئی برای معابر و سرعت گیر ها
 • رنگ ترافیکی ترموپلاست سرد برای خط کشی محوری جاده
 • رنگ ترافیکی  اکریلیک پایه اب فرصت خشک شدن کافی باید داشته باشد و برای جاده های پرترافیک توصیه نمی شود .
 • رنگ ترافیکی ترموپلاست و رنگ روغن گرم برای مسیرهای با حساسیت زیاد خصوصا برای جاهایی که ماندگاری رنگ  بالای دوسال مطرح باشد.
 • رنگ ترافیکی کلرو کائوچو مخصوص مناطق رطوبتی خصوصا شهر های بندری نظیر بوشهر و خوزستان  و بندر عباس  و نوشهر و ساری و.. است که به آن رنگ ترافیکی کلردار شده هم می گویند.

قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی

تینر برای هر کیلو رنگ ترافیکی

برای همه انواع رنگ ترافیکی نیازی نیست که تینر یا حلال استفاده شود نقش تینر ها در رقیق سازی و اجرای رنگ خط کشی سرد ترافیکی خیلی مهم است. باید توجه کرد که برای هر رنگ از تینر مخصوص به خود آن استفاده شود.

تینر ها در اجرای رنگ خط کشی گرم حضور ندارند. تینر رنگ ترافیکی برای رنگهای پایه آب مانند اکریلیک  به کار نمی رود . تینر ها برای رنگ ترافیکی کلرو کائوچو و رنگ اکریلیک ترموپلاست و رنگ های چند جزئی و یه سری از رنگ های اکریلیک پایه حلال ترمیمی  حضور دارند. و مقدار آن برای هر کیلو رنگ ترافیکی حدود 10 الی 15 درصد وزنی رنگ مصرف می شود.

توجه : اگر تینر مخصوص رنگ ترافیکی می گیرید سعی نکنید از تینر ترافیکی ارزان که از الکل و حلال ویژه ساخته شده خرید نکنید. چون در عمل رنگ را  حل می کنه  ولی بعد از مدتی رنگ پاک می شود. چون الکل نقش پاک کنندگی داشته و تینر ارزانی تمام می شود. در خرید تینر ترافیکی، به اندازه خود رنگ  دقت کنیم .

قیمت عادلانه هر لیتر تینر یا حلال مخصوص ترافیکی  در شهریور در صورتی که دوست دارید رنگ کف سالن و امثال اینها با دست و غلتک و یا بروس  اجرا کنید بعد از رقیق شدن باید سریع عمل نمایید تا حلال رنگ به راحتی فرار نکند.برای خرید رنگ ترافیکی پارکینگ خود هم با ما تماس بگیرید.

ایا بنزین برای رقیق کردن رنگ ترافیکی  مناسب است ؟

اگه دوست دارید یه اجرای با ماندگاری خوب تجربه کنید حتما از حلال مخصوص رنگ ترافیکی استفاده کنید. چون ممکن است بنزین در کوتاه مدت این رنگ را رقیق کند ولی در بلند مدت باعث پوسیدگی رنگ شده و ماندگاری رنگ کوتاه تر می شود.

ثانیا برای اینکه بنزین رنگ را رقیق کند مجبوریم حجم زیادی بنزین مصرف کنیم که این هم به صرفه نیست .

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

تینر فوری برای رقیق کردن رنگ ترافیکی استفاده کنیم یا نه ؟

تینرهای فوری دارای مقادیری الکل هستند و تیر سازها برای اینکه تینر ارزانتری به مشتری تحویل دهند در داخل تینر فوری الکل نیز استفاده می کنند که الکل با رنگ ترافیکی سازگاری ندارد . پس بهتر است که از تینر های فوری برای رقیق کردن رنگ ترافیکی سرد استفاده نکنیم.

رنگ های دوجزئی ترافیکی به هیچ وجه نیاز به تینر ندارند. در صورتی که اشتباهی تینر به رنگ دوجزئی  اضافه کنید  ، دیگر به درد نمیخورد .

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی دو جزئی ؟

با توجه به این که رنگ های خط کشی و علامت گذاری کف انواع مختلفی دارند و رنگ دوجزئی نیز یکی ازاینهاست می توان گفت که این رنگ را باید در ضخامت بالاتر اجرا کرد و اصلا پیمانکار باید توجه کند که نمی تواند از خود یه ضخامتی برای خود در نظر بگیرد و اجرا نماید .

با توجه به این که رزین این رنگ در ضخامت بالای 1.5 میلی متر فرموله شده است.این رنگ نمی تواند به ازای هر متر مربع مثل رنگ ترافیکی سرد اجرا کرد. پس توجه نمائید که نمی توانید توقع رنگ سرد پایه حلال  را از رنگ دوجزئی ترافیکی داشته باشید و هر کدام خصوصیات خاص خودشان را دارند.

و هریک کاربرد و ماندگاری جداگانه ای دارند. قیمت هر کیلو رنگ دوجزئی ترافیکی خوب درخرداد ماه 1403 حدود 139هزار تومان است.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

رنگ دوجزئی ترافیکی خوب چه خصوصیاتی دارد

 1. رنگ دو جزئی خوب باید پرو اکساید قوی بدون محتویاتی مانند کربنات  داشته باشد
 2. قدرت پوشش دهی عالی
 3. ادتیو های مناسب و قابل قبول  در تولید  آن استفاده شده باشد.
 4. تولید آن بروز باشد و ته نشینی در آن وجود نداشته باشد و دارای ضد رسوب باشد .
 5. ادتیو های روان کننده خوب داشته باشد.
 6. هاردنر ان تاریخ مصرف داشته باشد. و کلوخه نشود. قبل از خرید چک کنید.
 7. همه اینها به کنار یه مجری خوب و حرفه ای که بتواند آن را به خوبی اجرا کنه
 8. رنگ دو جزئی را نمی توان برای هر متر مربع کمتر از 1.5 کیلوگرم  مصرف کرد.
 9. هرچه رنگ ضخامت بیشتری داشته باشد عمر رنگ روی کف بیشتر می شود.
 10. رنگ دوجزئی را برای مکان هایی مانند  کف آسفالتی پد هلیکوپتر و یا هلی پد ماندگارتر هست .
قیمت هرکیلو رنگ ترافیکی
تهیه و اجرای هلی پد با رنگ دوجزئی برا صدا و سیما (جام جم ) ، توسط مجموعه ایمن رنگ تاپ  اذر 1400، اینجا این رنگ بالای 5 سال ماندگار خواهد بود

نحوه نگهداری  و انبارداری رنگ ترافیکی  سرد و رنگ دو جزیئ

رنگ سرد اگه هوا بهش نرسه و در دمای خنک باشه می توانید تا یکسال نگهداری کنید  و البته برای اینکه خیالتون از نگهداری آن راحت باشه یه مقدار تینر مخصوص رنگ ترافیکی اضاف کنید و درب آن را محکم ببندید .

رنگ دو جزئی را سعی کنید به موقع استفاده کنید در صورتی که فکر میکنید پروژه به عقب می افتد تاکید کنید تا رنگساز از ضد رسوب استفاده کند. معمولا بعد از مدتی پرو اکساید رنگ دوجزئی کلوخه ای می شود . خود رنگ دو جزئی را مدت طولانی نمی توان انبار گذاشت .

وقتی بشکه رنگ سرد ترافیکی سوراخ شد چیکار کنیم ؟

 • سعی کنید از بشکه های دست دوم برا رنگ استفاده نکنید.
 • بشکه را سمت قسمت سالم بغلتانید .
 • اگه سوراخ ریزی ایجاد شد با صابون و پنبه را با هم بکوبید روی سورخ بزنید تا درز گرفته بشه  و مدتی می توانید رنگ را در بشکه نگهداری کنید تا زمان مصرف اش فرا برسه
 • اگه حلال رنگ جدا بشه رنگ کیفیت اش را ازدست میده پس حتما  درز گیری کنید.

قیمت رنگ ترافیکی پریفاب یا پیش ساخته

رنگ خط کشی یا علائم افقی پیش ساخته را از رنگ ترافیکی گرم ترموپلاستیک می سازند و به شکل رول تهیه شده و برای مسیرهایی که قابلیت انتقال دستگاه کم است استفاده می شود.

علی رغم ماندگاری بالای سه سال خیلی به صرفه می باشد و اگر اصول حرفه ای اجرا را بلد باشیم می توانیم به راحتی بدون دستگاه اجرا کنیم.قیمت ان بسته به تعداد رنگ در هر رول یا علامت متفاوت است و برحسب متر مربع 600 هزار تومان با ضخامت 3 میل  قیمت گذاری می شود.

برای تهیه رنگ های پیش ساخته جهت طرح ایمن سازی مدارس و اطلاع از قیمت آن با ما تماس بگیرید. این رنگ  های دو  رنگ و سه رنگ و طرح های خاص مانند احتیاط و .. قیمت بالاتری دارند.

قیمت  رنگ پیش ساخته مرغوب هر متر طول به عرض 15 سانت و ضخامت 3000 میکرون حدود 1500000 تومان است .و زیر کار ان پرایمر استفاده می شود.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

 

نوار لرزاننده ها  ی عرضی با ضخامت 6 میلیمتر نقش بسیار خوبی در کنترل سرعت دارند بخصوص نوار لرزاننده هایی که دیده شوند و راننده بتونه سرعت ماشین را کنترل کنه.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی
نوار لرزاننده به ضخامت 6000میکرون دولایه 3000 میکرون رو هم قزار گرفته و گرم می شود. به عرض پانزده سانتی متر جهت کاهش سرعت در تقاطع ها و ورودی ها

نمونه رنگ های پیش ساخته با رنگ گرم ترموپلاستیک که در داخل ان از گلاسبید پیش مخلوط جهت دیده شدن در شب استفاده می شود.

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی
ترکیبی از رنگ ترافیکی گرم اکستروژن و  به ضخامت 6000 میکرون و اسکرید به ضخامت 3000 تا 3500 میکرون روی آسفالت

رنگ های پیش ساخته بهترین رنگ و ماندگارترین رنگ ها هستند که به شکل نوار لرزاننده در عرض جاده استفاد می شود. عرض نوار های  لرزاننده بسته به سرعت تعریف شده فرق می کند.

هرچه سرعت طرح جاده بالاتر باشد عرض نوار لرزاننده بیشتر می شود. نوارهای لرزاننده بهتر است که ضخامت 6000 میکرون را داشته باشند.

 

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی و سایر سوالات ترافیکی و ایا سوالاتی برا قیمت دادن در پروژه های خط کشی  و سوالات اجرائی رنگ ترافیکی و خط کشی  را از ایمن رنگ تاپ بپرسید.

 

انتخاب نوع رنگ ترافیکی برای آسفالت + نحوه ی اجرا

 

خطوط محوری و حرکت خطوط حاشیه

 

نوار وضعیت رو سازی نوع خط کشی روش اجرا نوع خط کشی روش اجرا
 

 

آسفالت جدید

خط کشی گرم شروط بر اینکه میانگین ترافیک روزانه در هر خط عبوری 5000 یا بیشتر باشد در غیر این صورت خط کشی با رنگ سرد  

 

اسپری اسکرید

خط کشی رنگ گرم شرط به اینکه ترافیک روزانه در هر خط عبوری 5000 یا بیشتر باشد در غیر این صورت خط کشی با رنگ سرد  

اسپری

اسکرید

اکستروژن

 

 

 

آسفالت شرایط خوب

خط کشی گرم شروط به اینکه میانگین ترافیک روزانه در هر خط عبوری 5000 یا بیشتر باشد  

 

 

اسپری اسکرید

خط کشی گرم شروط بر اینکه میانگین ترافیک روزانه در هر خط عبوری 5000 یا بیشتر باشد در غیر این صورت خط کشی با رنگ سرد  

اسپری

اکستروژن

اسکرید

آسفالت شرایط نا مناسب خط کشی با رنگ سرد سریع خشک شونده اسپری خط کشی با رنگ سرد سزیع خشک شونده اسپری

 

 

ایا رنگ ترافیکی را می توان به عنوان پوشش رنگ  کف استفاده کرد ؟

هر کیلو رنگ ترافیکی و رنگهای صنعتی چند متر مربع کف بتنی استفاده می شود ؟ در اینجا باید متذکر شویم که بستگی به نوع کف و خلل و فرج کف میتوان تخمین زد که چه مقدار رنگ ترافیکی سرد اکریلیک روی کف سالن های اجاره ای و یا موقت یا پارکینگ های طبقاتی ، می توان استفاده کرد. به طور تقریبی و طبق تجربه ما برا کف بتنی حدید یک کیلو گرم رنگ سرد استفاده می شود. و کمتر ازاین مقدار توصیه نمی شود . چون رنگ ترافیکی اصولا باید ضخیم اجرا شود تا مقاومت کافی در مقابل ترذذ داشته باشد .

به طور کلی رنگ ترافیکی سرد از نوع استخری  نیز برا شما پیشنهاد می کنیم . .و یا رنگ دوجزئی ترافیکی که برا کف استفاده می شود. پیشنهاد می کنم از تجربیات ایمن رنگ تاپ در این زمینه استفاده کنید . در اینجا عکس رنگ کف یخچالی برا شرکت امید پخش پارسیان را می بینید که درسال 1400، توسط ایمن رنگ تاپ اجرا شده است.اینجا ضخامت حدود 2 میلی متر است .

قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی

رنگ ترافیکی استخری چیست ؟

رنگی است که دارای رزین اکریلیک زیادی است و اگر در کف سالن های بتنی استفاده کنید هم مقاومت خوبی داره و هم ارزان تر از رنگ های اپوکسی است و ماندگاری خوبی رو کف دارد.  و قابلیت شستشوی زیادتری نسبت به رنگ سرد ترافیکی دارد. اگر سوالی در این زمینه داشتید با کارشناسان ایمن رنگ تاپ در میان بگذارید.

منتظر نکات مهمی از رنگ کف سالن بتنی دراین خبر باشید.

 

فروش رنگ های ترافیکی شب تاب +دانه های شیشه ای

 

اجزا ی تشکیل دهنده رنگ،شامل رنگدانه شب تاب ،حلال های آلی،رزین های آلی شفاف و اجزای تشکیل دهنده رنگ ترافیکی است.باید بدانید که این رنگ ها به خودی خود قدرت بازتاب نور وسایل نقلیه را ندارند.

 

بازار رنگ ترافیکی +دانه های شیشه ای

ایمن رنگ تاپ در اجرای خط کشی در کنار شما است. قیمت های رنگ های خط کشی سرد و گرم بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.ودر هرسطحی مطابق با درخواست شما عزیزان تولید می کنیم.

 

خصوصیات رنگ ترافیکی شب تاب

رطوبت در ساخت رنگ شب تاب آن را به زردی میکشد

به کار بردن فلزات سنگین در ساخت رنگ شب تاب باعث کاهش طول عمر آن می شود

مواد ضد رسوب و پراکنده ساز نیز در رنگ شب تاب استفاده می شود

ضخامت رنگ هر چقدر بیشتر باشد نوردهی با کیفیت تر است

پودر رنگ شب تاب دانسیته ی بالایی دارد

قابلیت ته نشینی آن بالا می باشد

 

رنگ ترافیکی شب تاب

 

در موارد خاص از رنگ های ویژه ترافیکی شب تاب استفاده می شود. در عمل برای بازتاب خوب نورچراغ وسایل نقلیه از دانه های شیشه ای ریز به عنوان روپاش و پیش مخلوط استفاده میکنند. بازتاب رنگ ترافیکی بوسیله ی دانه های شیشه ای بالا میرود.

 

نحوه ی پراکندگی دانه های شیشه ای در رنگ ترافیکی

بررسی میزان پوشش سطح دانه های شیشه ای  و نحوه پراکندگی آن روی رنگ خط کشی برای ضمانت یکنواختی بازتاب نور برگشتی ضروری است.هر چقدر میزان دانه های شیشه ای روی سطح بیشتر باشد،بازتاب نور برگشتی بیشتری ایجاد می شود.

البته افزایش بیش از حد دانه های شیشه ای موجب کاهش نور برگشتی می شود.

 

15

 1. سلام رنگ ترافیکی استخری برای کف مغازه که دارای سرامیک کف میباشد مناسب هست ؟اگر مناسب میباشد قیمت هر کیلو ومقدار پوشش ان را بفرمایید

  • سلام بهتر است رنگ اپوکسی کار کنید
   اگر اجاره ای است با زبر کردن زیر کار می توان رنگ استخری ترافیکی اجرا کرد

  • سلام
   آرزوی موفقیت دارم
   خیلی اطلاعات کمی درباره رنگ داشتم خیلی خوب بود
   فکر میکنم برا جاده ها از رنگهای با کیفیت استفاده بشه برای راننده گان و تصادفات جاده ای خیلی اهمیت داره
   پر روزی باشید

 2. سلام

  رنگ‌های ترافیکی در ترافیک و راهنمایی رانندگی برای ایجاد اطلاعات و ایمنی بر روی جاده‌ها بسیار مهم هستند … .

 3. رنگ های ترافیکی گرم به صورت پودری هستند که با ماشین های مخصوص که داری پیش گرم کن و گرم کن هستند اجرا می شوند.

 4. سلام
  آرزوی موفقیت دارم
  خیلی اطلاعات کمی درباره رنگ داشتم خیلی خوب بود
  فکر میکنم برا جاده ها از رنگهای با کیفیت استفاده بشه برای راننده گان و تصادفات جاده ای خیلی اهمیت داره
  پر روزی باشید

 5. سلام وقت بخیر
  رنگهای ترافیکی به جهت جاده ای وخیابانها نقش مهمی ایفا می‌کند چراکه در جاده ها خط ممتد وخط تیکه تیکه نمایان جداگانه ای درباره سبقت وغیره نقش آفرینی می‌کند
  موفق باشید وبا برکت در تجارت
  درگاهی هستم تاجر انواع خرما ومشتقات

 6. با سلام و عرض ادب
  بسیار جالب و جذاب بود کسبتون پر روزی و موفق باشید

 7. سپاس از شما بابت مقاله زیبا و کاربردی درمورد رنگ ترافیکی
  موفق و پیروز باشید

  ⚙🏕 تجهیزات گلخانه آرکا تجارت

  arka-tejarat.com

 8. رنگ های خط کشی برا آسفالت سازگاری بیشتری دارند و بسته به نوع رنگ کیفیت متفاوتی و ماندگاری متفاوتی روی آسفالت دارند

 9. میزان مصرف رنگ ترافیکی سرد و رنگ گرم ترافیکی برای هر کیلومتر چقدر است ؟
  روش اجرای رنگ گرم ترافیکی اسپری چطور است ؟

 10. سلام و احترام.
  ان شاءالله پر روزی باشید آقای ثنایی فر.
  کارتون بسیار عالی و ارزنده است.

 11. سلام و احترام،
  ان شاءالله پر روزی باشید آقای ثنایی فر.
  کارتون بسیار عالی و ارزنده است.

 12. سلام
  رنگ ترافیکی جهت نشانه‌گذاری و علامت‌گذاری در جاده‌ها، پارکینگ‌ها، فضاهای عمومی و سایر مکان‌های عمومی استفاده می‌شود … ‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما