قیمت هاردنر اپوکسی پلی آمید

معمولا تولید رنگ اپوکسی به وفور در ایران کاربرد دارد و شرکتهای تولید کننده رنگ اپوکسی بر این وافق هستند یکی از رزینهایی که در صنعت امروزه خوب جواب میدهد و با آن میتوان پیگمنتهایی را ترکیب کرد و مشتقات فراوان تولید کرد که جوابگوی نیاز کشور باشد رزین اپوکسی است. رنگ اپوکسی پلی آمید که یکی از پر کاربردترین آنهاست به عنوان پوشش ضد خوردگی و محافظ  فلزات و یه رنگ رویه برای رنگ دهی و زیباسازی استفاده می گردد.

قیمت اپوکسی پلی امید

تولید رنگ اپوکسی پلی آمید

این رنگ توسط فروشندگان شرکت ایمن رنگ به مشتریان عزیز عرضه میشود که به صورت دو جزئی میباشد که معمولا نسبت رنگ به هاردنر را 1 به 5 هست.در واقع 25 کیلو رنگ و 5کیلو هاردنر اپوکسی پلی آمید،بسته بندی و به دست مشتریان عزیز می رساند. بسته بندی های 6 کیلویی رنگ و 1کیلو هاردنر که جمعا 7کیلو میباشد نیز قابل عرضه است.اگر بسته بندی دیگری مد نظر دارید فورا سفارش شما را ثبت میکنیم.

قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید

اخیرا رزین اپوکسی پلی آمید که توسط پتروشیمی ها تولید میشود با قیمت نسبتا کمتری عرضه میشود و این باعث شده است که قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید به نسبت ماههای قبل ارزانتر گردد.هرچند بازار رنگ در ایران تقریبا راکد شده است ولی این نوید را برای مصرف کنندگان داریم که رنگهای صنعتی اپوکسی قیمتهای مناسبتری دارند.قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید همراه با هاردنر در شرکتهای مختلف متفاوت است چون کیفیتها متفاوت است.

قیمت اپوکسی پلی امید

رنگ اپوکسی پلی آمید چیست

رنگ اپوکسی پلی آمید یک رنگ پایه حلال هوا خشک میباشد که بصورت دو جزئی به مشتری ارائه میگردد و برای رقیق کردن آن با تینر مخصوص اپوکسی که نسبتا تینر قوی است استفاده میگردد.این رنگ را در هنگام اجرا نباید با ضخامت بالا اجرا کرد.اگر دوست دارید رنگ اپوکسی پلی آمید را با ضمانت بالا اجرا کنید سعی کنید بعد از هر مرحله رنگ پاشی با پیستوله 6ساعت زمان خشک شدن بدهید و بعدا لایه دوم را اجرا کنید. البته رنگ اپوکسی پلی امید را تا حدی می توان ضخیم اجرا کرد.

قیمت اپوکسی پلی امید

هاردنر اپوکسی پلی آمید و خصوصیات ان 

هاردنر اپوکسی پلی آمید نیز مانند خود رنگ اپوکسی باید دارای کیفیت مطلوب باشد که رنگ دچار حباب زدگی و زرد گرایی نشود.اگر کیفیت هاردنر اپوکسی ضعیف باشد ممکن است در پخت رنگ دچار مشکلاتی شویم بنابراین اهمیت هاردنر اپوکسی پلی آمید به اندازه نوع رزین اپوکسی و کیفیت رنگ اهمیت دارد.در شرکتهای تولید کننده رنگ اپوکسی بدون آزمایش کیفیت هاردنر و رنگ برای ایمن رنگ قابل قبول نیست و همکاری با این شرکت ها در دستور کار ما نیست. فروش رنگ اپوکسی پلی امید توسط ایمن رنگ تاپ انجام میگیرد.

4

 1. نسبت هاردنر به رنگ اپوکسی چگونه است ؟
  آیا هر هاردنری مناسب است ؟

  • معمولا رنگساز ان را تولید و فرموله میکند. برا هر 20 کیلو تقرببا 4 یا 3 کیلو هاردنر استفاده میشه

 2. ‌ادمین عزیزسلام
  هاردنر اپوکسی معمولا کجا تولید میشه ؟
  آیا ایران هم توانایی تولید هاردنر یا سخت کننده اپوکسی دارد ؟

  با تشکر از حسن توجه شما

  • سلام هاردنر های اپوکسی معمولا از هند یا چین یا کره یا اندونزی وارد می شود. کدهای خاصی هم در ایران تولید میشه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما