اجرای رنگ گرم ترافیکی

امار حوادث بخاطر پیشرفت تکنولوژی و افزایش وسایل نقلیه بسیار بالا است و برای جلوگیری از حوادث بهتر است در حین تامین امنیت وسایل نقلیه بیشتر از علائم ترافیکی استفاده شود و علاوه بر استفاده از مخروط زنگ دار ترافیک، اجرای رنگ های ترافیکی گرم در جاده ها، شانه خیابان خاکی و همچنین برخی از خیابان های شهر به دلیل عدم وجود علائم صحیح می توانند از برخی از تصادفات رانندگی جلوگیری به عمل اورند.

در سال های اخیر، شهرداری ها و مراکز ترافیک همکاری های خود را گسترش داده اند و نقاط ضعف متعددی را پوشش داده اند، به همین خاطر توانسته اند با ایجاد و نصب علائم رانندگی و سرعت گیر در ترافیک های بالا، حوادث رانندگی را کاهش دهند. برای استفاده از نشانه ها و خطوط مختلف در جاده ها از یک رنگ با فرمول بندی خاص استفاده می شود. این رنگ دوام خوبی در شرایط مختلف اب و هوایی دارد و عمر طولانی دارد. در این مقاله کیفیت، تنوع رنگ و نحوه تولید و اجرای این محصول را بررسی می کنیم.

رنگ ترافیکی گرم

در ساخت این رنگ های ترافیکی، رزین های اکریلیک و ترموپلاستیک مورد استفاده قرار می گیرند که باعث می شوند این دو محصول با دوام باشند و رنگ نهایی بسیار با کیفیت بسیار بالا باشد

رنگ گرم ترافیک را می توان به دلیل قدرت بالا در همۀ خیابان های کشور به کار برد و با تغییر شرایط اب و هوایی و قرار گرفتن در معرض ضربه یا سایش، این رنگ را نمی توان شست یا شو داد. این محصول دارای رنگ های سفید، زرد و قرمز است و در سطوح بتن و قیر مانند اسفالتی مورد استفاده قرار می گیرد و این رنگ ها برای شناسایی علائم ترافیکی و خط کشی جاده ها و مسیرهای شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

بعضی از این رنگ ها بر اساس رنگ رزی میز های شهری و ترافیک ساخته می شوند و با داشتن توانایی شستشوی مداوم می توانند برای مدت طولانی سالم بمانند. استفاده از این رنگ ها بسیار اسان است و می توان از ان با چند روش که ما در زیر به انها اشاره می کنیم استفاده کرد. تکنیک دستی که یک روش قدیمی است باید با رنگ، چاقو و رول انجام شود. روش اسپری کردن که بخشی از کاربردترین تکنیک ها است و با استفاده از ماشین الات ویژه رنگ بر روی اسفالت پاشیده می شود که تکنیک دراز مدت ندارد و باید دوباره ظرف چند ماه انجام شود. روش استفاده از اسکرائید این است که رنگ در مخزن ان به مایع ریخته می شود و دستگاه به صورت یکنواخت روی سطوح اجرا می شود. فرایند اکستروژن در این روش رنگ به نقطه ذوب می رسد و توسط ماشین های خاص بر روی سطوح اجرا می شود.

رنگ ترافیکی گرم

قیمت رنگ ترافیکی گرم

همیشه شرایط و ضوابط ان روش را قبل از انجام هر کاری در نظر بگیرید، از جمله مخروط ترافیک، به طوری که نتایج کامل است.

قیمت رنگ گرم می تواند بسته به کیفیت، نوع، شرکت تولید و عوامل دیگر متفاوت باشد. یکی از مشکلات اسفالتی ایجاد کننده رنگ در سطوح اسفالتی و بتنی می‌باشد. ضرورت دارد به این موضوع توجه شود. قبل از شروع به کار، شرایط اب و هوایی منطقه را بررسی کنید و با کارشناس هواشناسی یا دفتر مربوطه تماس بگیرید و ببینید که اب و هوا در طول دوره کاری شما چگونه است و ایا ممکن است خشک شود.

باید بررسی کنید که سطح شما کاملا خشک باشد یا اینکه ممکن است وظیفه خود را تکرار کنید. سطحی که باید روی ان کار شود باید عاری از هرگونه الودگی یا خاک باشد، در غیر این صورت اثر نهایی شما زشت خواهد بود. اگر سطح رضایت بخش نیست، بهتر است از نوار شنی یا هر ابزار دیگری برای صاف کردن آن استفاده شود. نکته مهم برای توجه به این است که بهتر است قبل از اجرا روی سطوح مورد نظر، از رنگ استفاده کنید و سپس به رنگ بزنید.

تفاوت رنگ سرد و گرم ترافیکی

همانطور که در بالا اشاره شد دوام و کیفیت رنگ ترافیک به دلیل برخی از ویژگی ها متفاوت است و در اینجا به طور مختصر تفاوت بین رنگ سرد و گرم ترافیک را توضیح می دهیم. رنگ های سرد و گرم در طول دوام و مقاومت متفاوت هستند و رنگ گرم گزینه خوبی برای جاده های پر ترافیک است و به منظور کاهش هزینه های پروژه های ترمیم و استفاده در خیابان های فرعی، استفاده از رنگ سرد از رنگ گرم مناسب تر است.

اگر شما نیروی اجرایی قوی ندارید و در ابتدا هستید و تجهیزات ساده ای مانند کلاه گیس زنان دارید، ممکن است از رنگهای سرد استفاده کنید. کیفیت و مقاومت رنگ های ترافیکی گرم بسیار بیشتر از نوع سرد می باشد و به همین دلیل می توان از ان در جاده هایی که دارای شرایط اب و هوایی گرم و خشک می باشند استفاده کرد.

برای باندهای فرودگاه و رانندگان، استفاده از رنگ گرم ترافیک به دلیل بازتاب بیشتر نور بسیار بهتر است. اگر می خواهید از رنگ ترافیکی برای گسترش رنگ جاده استفاده کنید، ما رنگ گرم را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا به سرعت خشک می شود و نیازی به مسدود کردن جاده نیست.

تفاوت رنگ سرد و گرم ترافیکی

خط کشی با رنگ ترافیکی

رنگ‌های ترافیکی و سکوهای لاستیکی به منظور تعیین محدوده پارکینگ‌های خودرو در مجتمع‌ها و برخی پارک‌های عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند و این می‌تواند ظرفیت محیط را افزایش دهد. این خطوط قرمز رنگ دارای دو نوع رنگ سرد و گرم است که هر یک می تواند در شرایط و محل مورد استفاده قرار گیرد

اگر قرار است از این محصول برای کفپوش اسفالت و بتنی استفاده کنید، باید به درجه حرارت و نور مستقیم خورشید یا شرایط بارانی ان منطقه توجه کنید، و سپس خرید خود را با توجه به این اقلام انجام دهید.

رنگ کاری ترافیکی

اگر از روش‌های قدیمی برای نقاشی کردن ترافیک استفاده می‌کنید، نیازی به مهارت ندارید، اما اگر قصد دارید از روش‌های جدید استفاده کنید، باید اموزش اولیه‌ای ببینید تا بتوانید رنگ ترافیکی را یاد بگیرید. این مجموعه دارای رنگ ترافیکی گرم و سرد است و به دلیل تماس مستقیم با تولید کننده این محصول، همچنین نیوجرسی پلاستیک، قادر به حذف واسطه ها بوده است بنابراین قیمت این محصول برای مصرف کنندگان بسیار مقرون به صرفه است. اگر در حال برنامه ریزی برای ساخت این محصول هستید و شما می توانید با مشاوران مجموعه تماس بگیرید و سفارش کالا را در حجم بالا بگیرید و ان را در اسرع وقت تحویل دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما