خرید بهترین رنگ کف بتنی سوله

آیا هر رنگی مناسب کف بتنی است؟ چه رنگی در مقابل تردد انسان و عبور ماشین خوب جواب میدهد و مقاوم است ؟ رنگ روغنی فروشگاه سر کوچه به درد کف میخورد؟ قدرت رنگهای اپوکسی بیشتر است یا ترافیکی؟ اصلا کدام نوع رنگها به درد رنگ کردن کف میخورد؟ آیا هر رنگی را میتوان برای کف اجراکرد؟روی کف سرامیک منزل کدام رنگ جواب میدهد؟ آیا میشه همینجوری رنگ روی کف سرامیک اجرا کرد؟ جواب همه این سوالات را میتوانید از کارشناسان ایمن رنگ دریافت کنید.

رنگ کف بتنی

رنگ اپوکسی کف بتنی مرغوب 

بی شک بهترین رنگ برای کف بتنی که در مقابل تردد مقاومت بالایی داشته باشد رنگ اپوکسی است و نباید به کیفیت این رزین ساخته شده شک کرد چون جواب خود را در این زمینه داده است و سالهاست که مقاومت خود را در کف به همه ما نشان داده است. به دلیل انتزاج آن با سیلیس و ماسه و بتن ضریب انبساط خیلی یکسانی با بتن دارد و مقاومت فشاری خوبی از خود نشان میدهد. معمولا رنگ اپوکسی کف بتنی در ضخامت 3میل مقاومت خوب و ماندگاری دارد.

رنگ برای کف سیمانی سوله ها 

برای اینکه یک رنگ کف سیمانی خوب خرید کنید و ماندگاری خوب و قابل قبولی برای شما داشته باشد باید از رنگهایی که در کف مقاومت خوبی از خود نشان داده اند و برای ایمن رنگها تجربه شده است استفاده کنید.مثلا رنگ روغنی و یا رنگ اکریلیک پایه آب روی کف سیمانی و در مقابل تردد جواب نمیدهد.طبق تجربه کارشناسان فروش و مجریان شرکت ایمن رنگ تاپ،رنگهای اکریلیک صنعتی پایه حلال و رنگ اپوکسی پلی آمید و رنگ اپوکسی پلی آمین و رنگ ترافیکی اکریلیک ترموپلاست و رنگ دو جزئی ترافیکی برای کف سیمانی و کف سالنهای تولید و پارکینگها خوب جواب میدهد و باید بدانید که ارزانترین رنگ را میخواهید یا گرانترین را.

رنگ کف بتنی

بهترین رنگ برای کف خانه شما 

سوال بسیار مهمی است بهترین رنگ کف سوله برای کف خانه از نظر ارزان بودن یا از نظر زیبایی و طرح مورد نظر.مثلا طرح سنگ اپوکسی یا طرح های ابر و بادی اپوکسی گرانترین رنگ برای کف خانه هستند و یا طرحهای سه بعدی که در سرویس بهداشتی و یا توالت استفاده میشود از نظر قیمتی در سطح بالایی قرار دارد معمولا این نوع رنگها با رزین اپوکسی کار میشود.نکته مهم این است که چون این رنگها داخل ساختمان استفاده میشوند و تغییرات اساسی نداریم ماندگاری بالا و عمر خوبی دارند.یکی از ارزانترین رنگها برای کف خانه رنگ ترافیکی است که میتوان کف را بدون اینکه زیر سازی یا ساب زد اجرا کرد و هرچند این رنگ ارزان است ولی ماندگاری عالی دارد و در مقابل فشار لاستیک وماشین آلات نیز مقاوم است.

رنگ کف بتنی

رنگ بتن کف در شرایط متفاوت 

با توجه به نوع کف و کاربرد آن برای کارفرما پیشنهادهای متفاوتی برای شما ارائه میشود.مثلا رنگ برای کف سوله ای که محیط اسیدی است شرایط فرق میکند یا رنگ برای کف بتنی که محیط بخار داردو شرایط حاد است شرایط پیچیده ای دارد.

مشاوره و فروش رنگ اپوکسی کف مقاوم در تهران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما