رنگ مخصوص سرعت گیر + خرید

برای یک دهیار یا شهردار یا پیمانکاری که قصد خرید رنگ مخصوص سرعت گیر را دارد سوالی که مطرح است این رنگ چه پکیجی دارد و پراکساید در چه زمانی به رنگ افزوده می شود.میزان خرید رنگ مخصوص سرعت گیر چقدر باید باشد و بهترین ضخامت برای رنگ آمیزی سرعت گیر چند است؟

تولید و فروش رنگ سرعت گیر توسط این شرکت انجام میگیرد.رنگ درخواستی شما در اسرع وقت و با تولید مرغوب تحویل شما می دهیم.معمولا برای دهیاری ها که تردد کم است هر متر مربع 2200 گرم و برای شهرداری ها هر متر مربع کمتر از 5/2 درخواست ندهید. پراکساید را در زمان تحویل رنگ از باربری ها فراموش نکنید که این رنگ بدون هاردنر با پراکساید ارزشی ندارد و براحتی خشک نمی شود. رنگ ترافیکی سرعت گیر بدون حلال بوده و به صورت رنگ ترافیکی دو جزئی تحویل مشتری می گردد.

رنگ مخصوص سرعت گیر

رنگ آمیزی سرعت گیرهای آسفالتی

آنچه باید توجه کنیم و امروزه یک پیمانکار بروز و حرفه ای باید بداند رنگ های تولید داخل مثل رنگ های آلمانی هوشمند نیستند. و دارای درجه اسید بیشتری بوده و با آسفالت یک مقدار همخونی ندارند. رنگ آمیزی سرعت گیرهای آسفالتی باید در زمان بسیار مناسب ائنجام شود. ترجیحا دو بارندگی پاییز بگذرد عالی است. رنگ سرعت گیر به راحتی سیاه نمی شود. سرعت گیرهای آسفالتی باید با دو رنگ متضاد اجرا شود تا دید در شب راننده زیاد گردد. چون این رنگ با ترمز وسایل نقلیه سر و کار دارد باید به طور کافی ضخیم رنگ آمیزی شود. رنگ مخصوص اسفالت سرعت گیر که توسط شرکت ایمن رنگ تاپ ارائه می شود در ظرف های 25 کیلویی و هاردنر 250 گرمی عرضه می شود. پراکساید رنگ دوجزئی ترافیکی سرعت گیر هر چه قوی تر و بهتر باشد معطلی اکیپ اجرایی کمتر می شود و سرع رنگ آمیزی سرعت گیرهای آسفالتی بیشتر میشود و این برای یک اکیپ اجرایی مقرون به صرفه است.

رنگ مخصوص سرعت گیر

رنگ آمیزی و خط کشی معابر

معمولا اوایل پاییز رنگ آمیزی و خط کشی معابر باید اجرا شود تا مدارس به مشکل برنخورند قبلا رنگ آمیزی معابر به صورت جنازه ای اجرا میشد. یعنی طول هر خط معابر 5 متر و عرض آن 50 سانتی متر بود. ولی امروزه برای اینکه هم بچه ها و معابر لیز نخورن هم در مصرف رنگ مخصوص سرعت گیر و معابر صرفه جویی شود از هر طرف 5/1 متر رنگ آمیزی شده و 2 متر وسط را خالی میکنند.تهیه و رنگ آمیزی و خط کشی معابر توسط اکیپ مجرب ایمن رنگ تاپ انجام می گردد.

رنگ مخصوص سرعت گیر

رنگ مخصوص سرعت گیر

1-رنگ بندی ظاهری و یا فام رنگ و فقط فام رنگ در شرایط محیطی باید بهینه باشد.

2-زمان خشک شدم رنگ دو جزئی مخصوص سرعت گیر باید قابل قبول باشد.

3-سختی رنگ و چسبندگی رنگ به آسفالت در حد ایده آل است.

4-مقاومت در برابر آب و سایش قابل قبول باشد.

5-اگر قرار است در انبار نگه داری شود از مواد ضد رسوب در داخل رنگ دو جزئی استفاده می شود.

6-رنگ مخصوص سرعت گیر بهتر است فورا بعد از تولید مصرف شود برای اینکه انبار کردن رنگ دوجزئی از نظر ایمن رنگ تاپ خیلی خوب نیست.

توجه : در تابستان بیش از اندازه از پراکساید استفاده نکنید چون هوا گرمه و خشک شدن ان سریع اتقاق می افتد و عمر رنگ کم می شود.

انچه درمورد رنگ خط کشی های جاده ها باید بدانیم را در این مقاله گرد هم اوردیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما