فروش ضد زنگ صنعتی و کاربردها و مزایا

ضد زنگ صنعتی

قبل از اینکه راجع به ضدزنگ صنعتی صحبت کنیم باید بدانیم هدف ما از خرید این محصول چیست؟ چه کارایی از این نوع ضدزنگ انتظار داریم؟ در چه شرایطی میخواهیم اجرا کنیم؟ چقدر هزینه برای این کار در نظر گرفته ایم؟ کارفرما از ما چه خواسته است؟ کار در بیرون ساختمان است یا در داخل ساختمان؟ آیا روی آن ضدزنگ، رنگ صنعتی یا پوشش اعمال میشود که از پوشش ضدزنگ یا آستر محافظت کند؟و آیا پوشش رویه جوابگوی اینکار خواهد بود؟انتظاری که از عمر این ضدزنگ داریم چقدر است؟ شما میتوانید جواب همه این سوالات را از متخصصان ایمن رنگ تاپ بپرسید.

ضد زنگ صنعتی

قیمت ضد زنگ صنعتی

با توجه به تنوع تولید پوششهای ضد خوردگی باید بدانیم از کدام نوع ضد زنگ استفاده کنیم.قیمت ضد زنگ صنعتی باتوجه به نوع رزین استفاده شده در آن متفاوت است.نوع پیگمنتهایی  ضدخوردگی که در آن استفاده شده است مانند زینک ریچ،زینک کرومات،زینک فسفات و دیگر فولیکها هر کدام کاربردی جداگانه دارد ضد زنگ صنعتی معمولی آلکیدی که فقط اجازه نمیدهد که هوا به سطح فلز برسد از همه ضد زنگها ارزانتر است.

ضد زنگ اپوکسی صنعتی

ضد زنگ اپوکسی صنعتی یکی از مرغوبترین ضد زنگهاست که در صنایع پالایشگاهی و نفتی استفاده می شود.این رزین به دلیل اینکه اکثر پیگمنتهایی که در بالا ذکر شد را در خود حل میکند میتواند یکی از قابل اعتماد ترین پوششها در ضمینه ضد خوردگی باشد.البته با توجه به شرایط پروژه نیز از مشتقات متفاوتی از ضد زنگها استفاده میشود. معمولا بعد از اجرای ضد زنگ اپوکسی رنگ میانی و رنگ رویه اپوکسی یا پلی اورتان استفاده میشود.رنگ رویه پلی اورتان باید در محیط آفتابی و رنگ رویه پلی آمید باید در محیط های داخل ساختمان استفاده شود.

ضد زنگ صنعتی

نام صنعتی ضدزنگ

  1. زینک ریچ اپوکسی پلی آمید که بر اکثر سطوح جواب می دهد.
  2. زینک ریچ اپوکسی پلی آمین
  3. کولتار اپوکسی پلی آمید که برای مخازن بنزین و نفت استفاده می شود.
  4. کولتار اپوکسی پلی آمین که برای لوله های مدفون داخل زمین استفاده می شود.
  5. زینک کرومات آلکیدی برای محیطهای با درجه اهمیت کم است. البته درصدهای زینک بالا بهتر است.
  6. زینک فسفات آلکیدی به رنگهای سوله ای معروفند.

ضد زنگ صنعتی

رنگ صنعتی ضد زنگ

با این همه حال خود رنگ صنعتی نیز میتواند به عنوان پوشش ضد زنگ عمل کند چون اولا از رسیدن اکسیژن به سطح فلز جلوگیری کرده،دوما میتوتند در چند لایه اجرا شود.هرچه ضخامت پوشش یا رنگ صنعتی ضدزنگ روی سطح فلز بیشتر باشد ماندگاری آن بیشتر است.

8

    • برای اب شرب بهتر است از رنگ اپوکسی بدون حلال و با تائیدیه بهداشتی استفاده کنید. این محصول را ما داریم. درضمن برای استر ان بهتر است از زینک فسفات اپوکسی استفاده کنید.

    • معمولا در بوشهر در سه لایه جمعا 240 میکرونی اجرا میشه . لایه اول زینک ریچ اپوکسی 80 درصد و لایه دوم میانی اپوکسی 100 میکرون و لایه اخر که در معرض افتاب باشه رنگ پلی اورتان به ضخامت 60 میکرون اجرا می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما