فروش رنگ ضد خوردگی + بازرسی بعد از اجرای رنگ ضد خوردگی

به نام خدا ، فروش رنگ ضد خوردگی و یا سیستم های پوشش ضدخوردگی توسط  شرکت این رنگ انجام می گیرد. رنگ ضدخوردگی می تواند یک لایه و دولایه و یا حتی 3 الی 4 لایه انجام گیرد. بنابر اهمیت پروژه شما می تواند سیستم را انتخاب کرد. به طور مثال داخل مخزن بنزین ضد زنگ و یک میانی و لایه رویه گلس فلیک استفاده میشود. یا بیرون مخزن بنزین و داخل خاک قرار می گیرد. لایه اول ضد زنگ زینک ریچ 70 میکرون لایه دوم رنگ میانی اپوکسی 120 میکرون لایه سوم کولتار اپوکسی 150 میکرون اجرا می شود.

رنگ ضد خوردگی

پوشش ضدخوردگی + آسترفلزات

یک پوشش ضدخوردگی آستر به مراتب مقاومت کمتری نسبت به پوشش های اپوکسی پلی آمید یا پلی آمین دارند. و قدرت حفاظتی آن ها فقط از سیستم های آلکیدی مانند زینک فسفات آلکیدی و زینک کرومات آلکیدی مشابه آن بیشتر می باشد.اپوکسی آسترها دارای چسبندگی بالا و انعطاف پذیری عالی برخوردارند ولی براقیت خوبی ندارند به دلیل اینکه به خودی خود گچی و پودری میشوند در اثر تابش خورشید در محوطه بیرونی به کار برده نمیشوند. معمولا پوشش ضد خوردگی که به عنوان آستر به کار میروند بهتر است جهت محافظت آن یک یا دو لایه دیگر روی آن اجرا شود تا کار بهتری داشته باشیم.

رنگ اپوکسی ضد خوردگی + کولتار

یکی دیگر از مشخصات رنگ اپوکسی ضدخوردگی کولتار اپوکسی پلی امید و پلی امین می باشد که برای روی لوله های مدفون در خاک و مخازن مدفون در خاک به ضخامت 450 میکرون یا یک لایه ی 150 میکرونی اجرا می شود کولتار از قطران ذغال سنگ به دست می آید و تا حدودی به قیر نزدیک است یکی از پوشش های ضد خوردگی و محافظ و مقاوم در مقابل مواد معدنی و قلیایی خاک است فروش رنگ ضد خوردگی کولتار توسط ایمن رنگ تاپ انجام میگیرد.

رنگ ضد خوردگی

 

کنترل و بازرسی پس از اجرای رنگ آمیزی

  • اندازه گیری ضخامت فیلم خشک
  • بررسی پیشرفت واکنش تشکیل فیلم
  • بررسی کیفی فیلم رنگ و نواقص احتمالی موجود
  • بعد از اطمینان از تشکیل فیلم رنگ و گذشت زمان لازم برای کیورینگ کامل آن با استفاده از ضخامت سنج فیلم خشک ، DFT فیلم ایجاد شده را در نقاط مختلف می سنجند.

برای دریافت  جواب سوالات بیشترتان  با ایمن رنگ  تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما