قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید دو جزئی بهترین پوشش برای سازه های آهنی

یکی از بهترین رنگ‌های موجود در بازار ایران، پلی‌امید اپوکسی است که رنگ دو جزئی دارد. قیمت این رنگ به دلیل خواص ان در مقایسه با سایر رنگ ها بسیار مناسب می باشد. بر پایه رزین و رزین است.

پرسنل رنگ کار پس از اجرای زیر و پر کردن پریمر، و پر کردن مزایا، خطوط و خطوط با منشور، لایه دیگر را بر روی ان قرار می دهد، که لایه میانی است، سپس اخرین لایه، پلی امید اپوکسی است که یک اپوکسی دو قسمتی است. این رنگ بهترین پوشش برای ساختارهای اهن است، مانند خطوط یک لوله بزرگ مورد استفاده برای انتقال اب یا استفاده دیگر، و تحت نور قوی خورشید، که ممکن است باعث فرسایش شود، و لوله ها عمر طولانی دارند. از انجا که این نوع رنگ برای پروژه های بزرگ استفاده می شود، قیمت می تواند یک موضوع بسیار مهم باشد، هزینه های دیگر تجهیزات بزرگ نظامی و پتروشیمی و عرشه کشتی است.

با بررسی کاربرد این رنگ می‌توان دریافت که استحکام پوشش و مقاومت این نوع رنگ با رنگ‌های دیگر متفاوت می‌باشد زیرا رنگ پلی‌امید اپوکسی استحکام چسبندگی خود را حفظ کرده به طوری که تبدیل بزرگی به ساختار ابزی خواهد بود. حلال این رنگ mtn-۸۸۸ نازک کننده مورد استفاده برای رقیق کردن رنگ و همچنین برای شستن رنگ روی سطح استفاده می شود همچنین برای پخش رنگ روی سطح و ارائه پوشش مناسب استفاده می شود و اگر غلظت مناسب باشد به خوبی با یک یا دو رنگ از سطح رنگ امیزی می شود.

این رنگ دیگر مثل رنگ های غیر باکیفیت نمی ترکد، ان را تکه تکه نخواهد کرد و در نهایت در سطح کار حذف نخواهد شد زیرا بسیار مقاوم است. خریدار می تواند این رنگ را در اندازه های مختلف خریداری کند، که به شکل یک حلال نازک و وزن کمتر است.

اگر از این رنگ برای وسایل بزرگ استفاده کنید، می توانید ان را با یک دال بخرید و با هزینه ۵ کیلوگرم یا کمتر خریداری کنید. دلیل نامگذاری این نوع رنگ به عنوان دو بخش، اشاره به ویژگی دو جزء ان است: دو جزء از مواد در بسته بندی جداگانه وجود دارد که باید در هنگام نقاشی مخلوط شود. مراقب باشید که همگن سازی در ترکیب این دو قطعه را مشاهده کنید، در غیر این صورت کیفیت انها پایین خواهد بود، و انتظار شما براورده خواهد شد، و برای مخلوط کردن ان بهتر است از دستگاه به نام مخلوط کن استفاده شود. این دستگاه الکتریکی است و بسیار منظم و هماهنگ است که باعث می شود این دو مؤلفه کیفیت رنگ را با این کار ترکیب کنند و استحکام چسبندگی خود را حفظ می کند.

قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید

امروزه پیشرفتهای فراوانی در صنعت به وجود امده و هر روز وسایل مختلفی برای تحریک این صنعت تولید می‌شود و این تجهیزات نیاز به پوشش مناسب دارند. رنگ اپوکسی پلی امید پوشش خوب و قیمت خوب است. بسیاری از این تجهیزات صنعتی در فضای باز و زیر افتاب قرار دارند و در معرض فرسودگی برخی دیگر در زیر اب و در مجاورت رطوبت قرار دارند بنابراین یک پوشش مناسب برای جلوگیری از فرسایش انها مورد نیاز است رنگ پلی امید اپوکسی گزینه بسیار مناسب است زیرا ان نیز قیمت خوبی است، این رنگ توسط تولید کنندگان داخلی و گروه های صنعتی تولید می شود تا از نوع ایرانی خود را به قیمت مناسب تر خریداری کند.

کیفیت رنگ های داخلی مشابه رنگ های خارجی است و هیچ تفاوتی در کیفیت وجود ندارد. تولید خارجی همیشه گرانتر خواهد بود، زیرا در خلال فرایند واردات یک سلسله هزینه های اضافی تحمیل می شود و قیمت ها افزایش می یابد. رنگ های خارجی با دلار خریداری می شوند و با افزایش قیمت دلار، قیمت رنگ نیز بالا خواهد رفت. اما رنگ های ایرانی مشکلی ایجاد نمی کنند. در حالی که برخی از مواد، رنگ خارجی هستند، قیمت نمونه داخلی کمتر است. رنگ اپوکسی پلی امید می تواند چسبندگی کامل برای کفپوش باشد زیرا مقاومت بالایی در برابر نفوذ اب و تاثیر این نوع رنگ حتی برای ساخت چسب که کاربرد خانگی دارد، دارد. این نوع رنگ شامل دو لایه است: قسمت بالا روی سه نوع است که هر کدام برای مصدر استفاده میشود. انتخاب این سه مورد به سلیقه مشتری و سطح رنگ بستگی دارد. بخش میانی این رنگ نیز از دو دسته به نام HB و پلی امید تشکیل شده است. به طور کلی سه مثال از پلی امید اپوکسی، شناخته شده به عنوان کولتر، اپوکسی و پلی امید وجود دارد.

قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید

رنگ اپوکسی پلی آمید دو جزئی

انواع صنایع پتروشیمی در بازار وجود دارند و یکی از پرکاربردترین انها پلی‌امید اپوکسی است که از انجایی که دارای کاربردهای فراوانی در صنعت است، دو جزء ان محسوب می‌شود. در کشور ما، همچنین در ایران، شرکت تولیدی ما با استفاده از کارشناسان مجرب و موفق توانسته است این محصول را با کیفیت بالا تولید کند. تولید کنندگان داخلی توانسته اند کامل ترین فرمول برای ساخت این رنگ را کشف کنند. کیفیت محصول ما قادر به رقابت با نمونه های خارجی خواهد بود. اگر خریدار یک بار از این محصول استفاده کند، متوجه می شود که کیفیت رنگ ما با نمونه های خارجی متفاوت نیست، حتی بهتر و با کیفیت تر. تمام شرکت های پتروشیمی، کشتی سازی و مصالح ساختمانی می توانند به سایت ما بروند تا این محصول را خریداری کنند، و پس از مشاوره با پرسنل فروش، این محصول را بصورت انلاین خریداری کنند.

رنگ پلی امید اپوکسی را می توان در بسته بندی های مختلف و در نوع متفاوتی از بسته بندی یا قلع در وزن های مختلف قرار داد. سفارش ثبت شده شما پس از مدت کوتاهی به شما تحویل داده می شود که یک تجربه به یادماندنی با خرید از سایت ما داشته باشید و خرید از سایت ما باعث می شود که محصول بدون واسطه و مستقیم به مشتری برسد و هزینه ان بسیار مقرون به صرفه و معقول است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما