قیمت هاردنر اپوکسی پلی آمید + نکات اموزشی

معمولا تولید رنگ اپوکسی به وفور در ایران کاربرد دارد. قیمت هاردنر اپوکسی پلی آمید + نکات آموزشی  را در اینجا می بینیم . شرکتهای تولید کننده رنگ اپوکسی بر این وافق هستند یکی از رزینهایی که در صنعت امروزه خوب جواب میدهد و با آن میتوان پیگمنت هایی را ترکیب کرد و مشتقات فراوان تولید کرد که جوابگوی نیاز کشور باشد رزین اپوکسی است. رنگ اپوکسی پلی آمید که یکی از پرکاربردترین آنهاست به عنوان پوشش ضد خوردگی و محافظ  فلزات و یه رنگ رویه برای رنگ دهی و زیبا سازی استفاده می گردد.

قیمت هاردنر اپوکسی پلی آمید

تولید رنگ اپوکسی پلی آمید

این رنگ توسط فروشندگان شرکت ایمن رنگ به مشتریان عزیز عرضه میشود که به صورت دو جزئی میباشد که معمولا نسبت رنگ به هاردنر را 1 به 5 است. در واقع 25 کیلو رنگ و 5 کیلو هاردنر اپوکسی پلی آمید،بسته بندی و به دست مشتریان عزیز می رساند.بسته بندی های 6 کیلویی رنگ و 1 کیلو هاردنر که جمعا 7 کیلو میباشد نیز قابل عرضه است.اگر بسته بندی دیگری مد نظر دارید فورا سفارش شما را ثبت میکنیم.

قیمت هاردنر اپوکسی پلی آمید

قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید

اخیرا رزین اپوکسی پلی آمید که توسط پتروشیمی ها تولید میشود با قیمت نسبتا کمتری عرضه می شود و این باعث شده است که قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید به نسبت ماههای قبل ارزانتر گردد.هرچند بازار رنگ در ایران تقریبا راکد شده است ولی این نوید را برای مصرف کنندگان داریم که رنگ صنعتی پلی اورتان و رنگ صنعتی  اپوکسی قیمتهای مناسب تری دارند.قیمت رنگ اپوکسی پلی آمید همراه با هاردنر در شرکتهای مختلف متفاوت است چون کیفیتها متفاوت است.

رنگ اپوکسی پلی آمید چیست

رنگ اپوکسی پلی آمید یک رنگ پایه حلال هوا خشک میباشد که بصورت دو جزئی به مشتری ارائه می گردد و برای رقیق کردن آن با تینر مخصوص اپوکسی که نسبتا تینر قوی است استفاده می شود .این رنگ را در هنگام اجرا نباید با ضخامت بالا اجرا کرد.اگر دوست دارید رنگ اپوکسی پلی آمید را با ضمانت بالا اجرا کنید سعی کنید بعد از هر مرحله رنگ پاشی با پیستوله 6 ساعت زمان خشک شدن بدهید و بعد از آن  لایه دوم را اجرا کنید.

قیمت هاردنر اپوکسی پلی آمید

هاردنر اپوکسی پلی آمید

هاردنر اپوکسی پلی آمید نیز مانند خود رنگهای صنعتی مایع  اپوکسی باید دارای کیفیت مطلوب باشد که رنگ دچار حباب زدگی و زرد گرایی نشود.اگر کیفیت هاردنر اپوکسی ضعیف باشد ممکن است در پخت رنگ دچار مشکلاتی شویم بنابراین اهمیت هاردنر اپوکسی پلی آمید به اندازه نوع رزین اپوکسی و کیفیت رنگ اهمیت دارد.در شرکتهای تولید کننده رنگ اپوکسی بدون آزمایش کیفیت هاردنر و رنگ برای ایمن رنگ قابل قبول نیست و همکاری با این شرکتها در دستور کار ما نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما