خرید رنگ صنعتی پلی یورتان نیمه براق مشکی مرغوب باکیفیت

یکی از محصولات تولید شده در کشور، رنگ روغن پلی یورتان و رنگ های صنعتی است که دارای انواع مختلفی مانند نانو اپوکسی، پلی‌پیرول و رنگ‌های فلورسنت هستند که معمولا به صورت جزئی به بازار عرضه می‌شوند و به طور کلی، رنگ‌های صنعتی موادی هستند که برای حفظ و نگهداری تجهیزات و ابزارهای مختلف مورد استفاده برای حفاظت از رنگ صنعتی، عمدتا فلزات و مواد پلاستیکی تولید می‌شوند و علاوه بر نمای منحصر به فرد و زیبا، این رنگ ها می توانند نقش محافظتی نیز داشته و عمر ابزار را افزایش دهند و اینها انهایی هستند که باعث گرما، سرما، رطوبت و آسیب ناشی از قرار گرفتن در معرض خورشید می شوند و همانطور که دیدیم این رنگ ها انواع مختلف دارند و هر کدام کاربردهای ویژه ای در صنایع مختلف دارند. برای استفاده از رنگ های صنعتی، باید ابتدا رنگ مناسب را انتخاب کنید و با توجه به نوع استفاده ای که به دنبال آن هستیم، از آن برای رنگ امیزی استفاده کنید.

قیمت هر رنگ بستگی به کیفیت و غلظت هر رنگ دارد و عمدتا در بازار به دلیل طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی که این محصولات را شامل می شود در دسترس است.

کاربردهای این رنگ‌ها که باعث استفاده گسترده می‌شوند، شامل تمیز کردن و محافظت از ابزار و فروپاشی تجهیزات و جلوگیری از اسیب است و همچنین استفاده از رنگ های صنعتی، موجب تقویت تجهیزات و افزایش ماندگاری تجهیزات می گردد.

رنگ صنعتی نانو اپوکسی

همانطور که اشاره کردیم، انواع مختلفی از رنگ های صنعتی و روغنی وجود دارند و یکی از پرکاربردترین مدل‌های رنگی که به عنوان نانو اپوکسی شناخته می‌شود، مدل‌های رنگی صنعتی موجود در بازار است و ما با پرکاربردترین محصولات در بازار سر و کار داریم. این رنگ‌ها عمدتا در کارخانه‌های صنعتی با استفاده از مواد شیمیایی تولید می‌شوند.

در این راستا با گسترش بسیار زیاد تجهیزات و ابزار مختلف در زمینه‌های مختلف، تولید این رنگ‌ها نیز افزایش یافته است. با توجه به نیاز مبرم مردم در زندگی روزمره به محافظت از تجهیزات خود و نیاز به شرکتهای صنعتی بزرگ برای مجهز کردن ابزارهایی که استفاده و تولید می‌شوند، نقش اصلی این رنگها در دنیای امروز غیر قابل انکار است. این امر زمان ماندگاری تجهیزات را افزایش داده و کارایی را افزایش می دهد.

رنگ رزین اپوکسی واکنش بین رزین اپوکسید و یک سخت کننده پلی امین را ایجاد می کند. کاربردهایی که این نوع رنگ را دارند بسیار گسترده می باشند و مهمترین استفاده در تولید و ساخت موادی مانند چسب، کامپوزیت و عناصر تقویت کننده می باشد. ساختار و ترکیب شیمیایی رنگینه های نانومواد اپوکسی از آن در ساخت مواد مختلف استفاده می کنند. با توجه به چسبندگی بالا، مقاومت بالا در برابر شرایط اب و هوایی و مقاومت الکتریکی بالا، این نوع رنگها کاربردهای بیشتری نسبت به سایر انواع رزین دارند و بنابراین تقاضای بالا و فروش دارند.

رنگ صنعتی نانو اپوکسی

رنگ صنعتی نانو پلی یورتان

یکی دیگر از انواع رنگ‌های صنعتی و رنگ‌های روشن رنگ‌های روغن پلی‌اورتان نانونقاشی است که در صنعت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده اصلی از این رنگها، رنگ کردن لوله‌ها به خصوص لوله‌های مورد استفاده در محیط باز است. به عنوان مثال، این رنگها در لوله های گاز مورد استفاده قرار می گیرند که به همین دلیل در این موارد مورد استفاده قرار می گیرند و ان مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش می باشد.

این رنگ ها همچنین می توانند در خارج ساختمان به کار گرفته شوند، زیرا انها از سنگ و نمای ساختمان در برابر باران اسیدی محافظت می کنند و به عنوان لایه محافظ در نظر گرفته می شوند.

این رنگها دسته های مختلفی دارند که مهمترین انها عبارتند از: رنگ مات یا مات پلی یورتان، که مقاومت بالایی در برابر شرایط بد اب و هوایی دارد و بنابراین به عنوان اخرین لایه رنگ استفاده می شود و از انجا که این رنگ ها مات هستند، گزینه مناسبی برای سطوح زبر هستند و استفاده از رنگ های غیر شفاف در سطوح ناهموار به دلیل زبری می باشد.

سایر رنگ های پلی یورتان را می توان به عنوان رنگ نیمه مات در این مورد ذکر کرد، که مشابه رنگ مات است، یعنی توانایی مقاومت در برابر آب و هوای بد و از سایش جلوگیری می کند و تنها تفاوت با رنگ های مات در این است که این رنگ ها به طور کامل شفاف نیستند، بنابراین رنگ بسیار مناسبی برای صنایع مختلف هستند.

در مورد رنگهای روشن پلی‌یورتان علاوه بر مشخصات فوق، مزایای دیگری نیز وجود دارد از جمله اینکه پایداری رنگی بالایی دارند و به عنوان اخرین لایه رنگ‌امیزی استفاده می‌شوند. ما تنوع بسیار زیادی در رنگ نانو پلی یورتان می بینیم، که به دلیل کاربرد انها می تواند در رنگ های مختلف استفاده شود. برجسته ترین ویژگی این انواع، پایداری و دوام بالای ان است. از این رو انها معمولا از ان در اخرین لایه های رنگ امیزی استفاده می کنند و همچنین به دلیل مقاومت در برابر تابش UV دارای مزیت بیشتری نسبت به سایر انواع می باشد.

رنگ صنعتی نانو پلی یورتان

رنگ صنعتی نانو فلورسنت

پرکاربردترین انواع رنگ های دیگر که در صنعت به کار می روند، نانو رنگ های صنعتی فلورسنت هستند که دارای مناسبترین محل و اماکن تزیینی هستند. این رنگ روغن سفید از رنگدانه های با کیفیت بالا ساخته شده است و دارای انواع رنگ های درخشان است. رنگ فلورسنت دارای درخشندگی و روشنایی جذابی است که در ساخت ترکیبات با خلوص بالا استفاده می شود. بزرگترین چیز در مورد این رنگها این است که انها فقط در حضور چراغ های خورشیدی مانند اشعه U می درخشند، و به همین دلیل است که انها عمدتا بر روی بام ساختمان ها مصرف می کنند. رنگ‌های فلورسنت در تاریکی جدید درخشان و زیبا هستند و در نور رنگی فریاد می‌زنند.

خرید رنگ صنعتی پلی یورتان

می‌توان گفت رنگ‌های صنعتی گروهی از رنگ‌های خاص با کاربرد خاص هستند که دارای کاربردهای ویژه در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز، پالایشگاه‌ها، مخازن، منطقه‌بندی، ماشین‌الات ساخت و تجهیزات می‌باشند. به طور معمول این رنگها دارای خواص ضد خوردگی، زیبایی ظاهر و علامت گذاری، مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر حرارت، و غیره هستند. این رنگها عموما از دو عنصر اصلی و سخت تشکیل شده‌اند و به عبارت دیگر، این نوع رنگ ها در دو ظرف جداگانه توسط تولید کننده ارائه می شود و سپس توسط مصرف کننده در طول استفاده و ‎ پس از کاملا همگن سازی ترکیب می شود.

رنگ های صنعتی گروهی از رنگ های خاص با کاربرد خاص هستند که در صنایع مختلف مانند نفت و گاز، پالایشگاه ها، مخازن، سس ها، تجهیزات ساخت مجتمع ها و تجهیزات استفاده می شود و غیره کاربردهای خاص مانند ضد خوردگی، ظاهر و نشانه گذاری، مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر حرارت و غیره استفاده می شود.

برخی از ویژگی‌های مهم رنگ‌های صنعتی عبارتند از قدرت بالا، چسبندگی قوی به سطح کار، بازگشت ناپذیری رنگ‌ها، مقاومت بالا در برابر عناصر خورنده، مقاومت بالا در برابر حلال و توانایی اعمال ضخامت‌های مختلف. این ویژگی اختلاط دو نوع رنگ صنعتی است که باعث می‌شود نازک‌شدگی رنگ به صفر برسد و نیاز به حلال‌های نازک‌تر و سمی در رنگ را رفع کند و همچنین مانع از انتشار ماده سمی پس از خشک شدن رنگ می‌شود. علاوه بر این در محیطهای خاص مانند کارخانجات، که ماشین الات و تجهیزات به طور طبیعی در معرض عوامل مختلف فیزیکی و شیمیایی مانند اصطکاک، سایش، اثر، رطوبت و غیره قرار دارند، باید از رنگ های خاص استفاده کرد و انجام فرایند عادی نقاشی ممکن نیست.

خرید رنگ صنعتی پلی یورتان

به‌طور کلی رنگ صنعتی محصول تهیه شده به صورت مایع، خمیر یا پودر و سپس در یک فرایند مناسب بر روی سطح مورد نظر است.

این ماده پس از اماده سازی به یک ماده جامد پلاستیکی و محافظ تبدیل می شود. رنگ تجهیزات صنعتی ممکن است بعد از مدتی زنگ زدگی یا خوردگی پیدا کند. رنگ‌های صنعتی برای نقاشی تجهیزات صنعتی و پتروشیمی استفاده می‌شوند. این رنگ ها نسبت به انواع مشابه مقاوم تر بوده و همچنین کیفیت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارند. می توان گفت اکثر رنگ های صنعتی با اهداف حفاظتی انجام می شوند و مدت بیشتری می توانند در سازه های فلزی و بتنی که در معرض اب و هوای سخت و نور خورشید قرار دارند دوام بیاورند. رنگ‌های صنعتی طیف گسترده‌ای دارند و اغلب مناطق و صنایع را در بر می‌گیرند. علاوه بر این، رنگ‌های صنعتی چندین زیر شاخه دارند که مردم می‌توانند انها را با توجه به نیازهای خود و صنعت سابق خریداری کنند.

رنگ‌های صنعتی به‌طور کلی در بازار یافت نمی‌شوند، به ویژه در فروشگاه‌های اینترنتی. انها باید با توجه به سفارش مشتری اماده شوند. شما همچنین می توانید این رنگ ها را از طریق کارخانه و بدون واسطه با قیمت پایین تر و قیمت مقرون به صرفه تر دریافت کنید.

خرید رنگ صنعتی پلی یورتان نیمه براق مشکی

بطور کلی می‌توان گفت رنگ‌های صنعتی در دو نوع پودر و مایع هستند که هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارد. به عنوان مثال، رنگ‌های صنعتی پودر حالت جامد دارند و به روش‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن ها پایداری طولانی‌ مدتی دارند و می‌توانند سال‌ها دوام بیاورند.

رنگ‌های صنعتی مایع نیز طیف گسترده‌تری از رنگ‌های صنعتی را شامل می‌شود و دارای مزایای اقتصادی هستند. همچنین با این رنگ‌ها می‌توان طیف وسیعی از سطوح مختلف را رنگ کرد و محدوده‌های رنگ متفاوتی داشت.

رنگ های صنعتی کاربردهای مختلفی دارند و برای مثال، انها را می توان در ساخت سرامیک پارچه با فلز شیشه کاغذ و مقوا استفاده کرد. رنگ‌های صنعتی دارای طیف وسیعی از اجزا هستند، چهار جزء اصلی آن رنگدانه‌ها؛ اتصالات؛ افزودنی‌ها و حلال‌ها استفاده می‌شوند و هر کدام وظایف خود را دارند.

صنعت تولید رنگ‌های صنعتی یکی از پرکاربردترین و پرمصرف‌ترین صنایع در ایران است و به‌طور کلی این رنگ شامل ۲ نوع رنگ صنعتی می‌باشد.

خرید رنگ صنعتی پلی یورتان نیمه براق مشکی

رنگ های صنعتی مقاومت و کیفیت بالاتری نسبت به رنگ های ساختمان دارند. علم شیمی معمولا برای تولید رنگ‌های صنعتی که رنگهای با کیفیت متفاوت و طیف وسیعی از رنگها را تولید می‌کنند استفاده می‌شود. رنگ‌های صنعتی که انواع مختلفی دارند، پوشش سفت و غیرقابل نفوذ برای سطوح مختلف را فراهم می‌کنند. پلی‌اورتان یکی از رنگ‌های صنعتی است که دارای مقاومت بالا در برابر نور خورشید می‌باشد که امروزه به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

می‌توان گفت که رنگ پالت شما بر اساس رنگ ۲ جزء است و شامل پایه طلای اکریلیک و سخت‌کننده است. لذا می‌توان از ان برای پوشش و سطوح مختلف پوشش استفاده نمود. افزون بر این، این رنگ ها از زیبایی بسیاری برخوردار بوده و رنگ های متنوعی نیز دارند. انها همچنین به سرعت خشک می شوند و چسبندگی عالی دارند. رنگ‌های صنعتی معمولا ترکیباتی بسیار گسترده و متنوع دارند.

یکی از اجزای اصلی ان‌ها رنگدانه‌های مورد استفاده برای رنگ کردن محصول نهایی است و حلال‌ها در فاز بعدی استفاده می‌شوند که برای حل رنگدانه‌ها و رزین استفاده می‌شود. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در باید مورد توجه قرار گیرد این است که ابتدا مواد مورد نیاز برای ترکیب رنگ‌ها و سپس پایه رنگ را تهیه می‌کند و سپس، تمام مواد شامل رنگ و حلال با هم مخلوط شده و ازمایش می شوند.

شما می توانید با مراجعه به این سایت و تماس با مشاوران این مجموعه، مناسب ترین رنگ را برای سفارش و خرید انواع مختلف رنگ های صنعتی به صورت فله یا بخشی از ان خریداری کنید زیرا با مشاوره و سفارش محصول مورد نظر، شما مناسب ترین خرید را همراه با مقرون به صرفه ترین قیمت تجربه خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما