مهم ترین ویژگی رنگ اپوکسی برای فلزات + بررسی قیمت اپوکسی

با توجه به کاربرد بسیار وسیع رنگ اپوکسی برای فلزات می توان به مهم ترین ویژگی ذاتی این پوشش ها مقاومت در برابر خراش و چسبندگی کافی و دوام در برابر عوامل جوی اشاره کرد. در اینجا به بررسی قیمت انواع اپوکسی و مشتقات آن و ساز کارهای اجرایی این رنگ بسیار خوب می پردازیم .

رنگ اپوکسی برای فلزات

باید بدانیم که رنگ اپوکسی آهن یکی از رنگ های بسیار پرکاربرد در صنعت محسوب می شود. و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آن از قبیل ضد سایش بودن و نفوذ ناپذیری آن بهترین انتخاب برای حفاظت از فلزات هستند. تاثیر حفاظتی بالا و اینکه می توان با استفاده از پیگمنت های ضد خوردگی نظیر mio و زینک کرومات و زینک فسفات و زینک ریچ خواص ضد خوردگی آن را افزایش داد.با سیستم های پوششی 2 لایه و یا 3 لایه و افزایش و با کاهش ضخامت هر لایه می توان عمر پوشش را افزایش یا کاهش داد.

رنگ اپوکسی قیمت

همانطور که در بالا عرض کردیم با افزایش و یا کاهش ضخامت پوشش های اپوکسی می توان عمر لایه را افزایش و یا کاهش دارد اینجا هم به یک نکته مهم یادآوری می کنیم که : با توجه و یا کاهش درصد های پیگمنت ضدخوردگی و یا افزایش و یا کاهش رزین اپوکسی می توان ویژگی های اپوکسی را افزایش یا کاهش داد. قیمت اپوکسی بواسطه همین پیگمنت ها و یا ادتیوها و یا نوع موادی که برای افزایش کارائی اپوکسی استفاده می کند.

قیمت رنگ اپوکسی گلس فلیک با توجه به وجود پرل های شیشه ای یا ورق های نازک شیشه ای و اینکه این پرل شیشه ای ساخت کدام کشور باشد، رزین اپوکسی ، چه نوع رزینی باشد تغییر می کند. پس برای اینکه با قیمت و انواع رنگ اپوکسی آشنا باشیم از کارشناسان ایمن رنگ سوالات خودتان را بپرسید و بهترین سیستم پوششی اپوکسی را برای فلزات انتخاب کنید.

رنگ اپوکسی برای فلزات

 

قیمت هر کیلو رنگ اپوکسی

قیمت هر کیلو رنگ اپوکسی با توجه به نوع رنگ اپوکسی و مشتقات اپوکسی تعیین می شود. مثلا قیمت هر کیلو رنگ اپوکسی گلس فلیک که در داخل مخازن سوخت و داخل آب شور دریا با ضخامت بالای یک میلی متر اجرا می شود، در حال حاضر حدود 179 هزار تومان است ولی قیمت یک رنگ اپوکسی پلی آمید معمولی و البته با کیفیت هر کیلو 135 هزار تومان با هاردنر به فروش می رسد. قیمت رنگ اپوکسی میانی که به عنوان پوشش میانی استفاده می شود چون هم mio داخل این رنگ استفاده می شود و هم نقش ضخامت دهنده را به پوشش ایفا می کند. در حال حاضر 98 هزار تومان است. سپس اینکه نوع رزین اپوکسی، پلی آمید هوا خشک باشد و یا پلی آمین بدون حلال قیمت ها تفاوت پیدا می کند. شما باید شرایط اجرای رنگ اپوکسی که دارای ترکیبات مختلف و کاربردهای مختلف دارد را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا با توجه به عمر مورد انتظار پوشش و شرایط جوی آن طبق استاندارد های مشخص و مورد تایید در دنیا به شما پیشنهاد بدهیم. برای دریافت قیمت هر کیلو رنگ ترافیکی تماس بگیرید.

رنگ اپوکسی برای فلزات

رنگ اپوکسی آبی

تولید رنگ اپوکسی آبی در رال های 5015 و 5017 و 5005 و 5007 و 5019 و … با رزین های اپوکسی پلی آمید و پلی آمین انجام می گیرد. از پیگمنت های ضد خوردگی نظیر زینک کرومات می توان به این رنگ اضافه کرد تا خواص ضد زنگ خیلی قوی به فیلم خشک رنگ اضاف کرد. هر چقدر که بتوان به ویژگی های این رنگ افزود ماندگاری رنگ روی فلزات و یا کف بتنی افزایش داد.

قیمت رنگ اپوکسی آبی را نوع رزین اپوکسی که هوا خشک و دارای حلال باشد و یا solvent free باشد فرق می کند. رنگ های اپوکسی آبی بدون حلال قیمت بالاتری دارد چون این رنگ درصد جامد حجمی بالایی دارد و فیلم خشک رنگ روی سطح باقی می ماند. رزین اپوکسی بدون حلال را به E6 معروف است.که در پالایشگاه خوزستان تولید می شود. در حال حاضر با توجه به عرضه این رنگ در پالایشگاه با قیمت خوب معامله می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما