رنگ ترافیکی براق +خرید موفق

یه خرید موفق از رنگ ترافیکی براق و آشنائی با کم و کیف تولید این  نوع رنگ ما را برا این داشت تا مقداری  از توضیحات تکمیلی برای کسانی که دوست دارند از این نوع رنگ ها استفاده کنند، ارائه دهیم . بنابراین ما باید توجه کنیم که رنگ ترافیکی رزین بالا  خصوصیات خوبی دارد که ما از آن بی خبریم .آیا میدانید که یه رنگ ترافیکی سرد اکریلیگ ترموپلاست ، اصولا براق نیست و مات است ؟ آنچه به براقیت یک رنگ ترافیکی افزایش می دهد رزین بالای آن و ادتیو هایی است که منجر به براقیت آن می شود.

خرید موفق رنگ ترافیکی

باید توجه کنید که وجود درصد بالای رزین اکریلیک در رنگ سرد ترافیکی یا رنگ دو جزئی باعث براقیت آن می شود و مزیت یک رنگ ترافیکی براق ، به چرک پذیری کم آن مربوط می شود. هر چه یه رنگ  ترافیکی براق تر باشد ، قابلیت شستشو ی ان افزایش می یابد و چرک پذیری آن کمتر می شود. برای خرید رنگ ترافیکی مات و  و نیمه براق با کار شناسان ایمن رنگ تاپ همراه شوید.

رنگ ترافیکی براق

رنگ ترافیکی دو جزیی براقیت بالا

  • این رنگ به دلیل رزین بالا میزان مصرف هر متر مربع آن  روی کف افزایش می یابد.
  • در واقع چون درصد فیلر ها و پر کننده های آن کم است،میزان مصرف رنگ برای یک پیمانکار زیاد است و عملا ضخامت زیادی در اجرا نمی دهد و مصرف رنگ برای هر متر مربع افزایش می یابد.
  • رنگ دوجزئی ترافیکی با رزین بالا   کیفیت بالاتری دارد و چرک پذیری کمتری دارد .
  • یک پیمانکار رنگ ترافیکی  به دلیل اینکه باید رنگ زیادی بر حسب کیلوگرم روی آسفالت مصرف نکند با خرید رنگ دوجزیی براق ، موافق نیست.

رنگ ترافیکی براق

رنگ ترافیکی کف بتنی

اگر رنگ ترافیکی با براقیت بالا  را برای یک کف بتنی استفاده کنیم معایب و محاسنی دارد . تنها عیب آن این است که رد و پای کفش انجا میمونه و باید هر روز باید گردو خاک را پاک کرد. اگر خلل و فرجی روی کف باشد و برطرف نشده باشد سریعا به چشم می آید.

از محاسن رنگ کف براق این است که چرک پذیری کمی دارد و قابلیت شستشوی بالائی دارد و کف بهداشتی تر است و همیشه به راحتی می توان ان را شستشو داد. برای اینکه روی رنگ کف بتنی را براق کنید می توانید  از لاک مخصوص ترافیکی و پترو رزین ایمن رنگ تاپ استفاده کنید. اگر سوالاتی در این مورد دارید از ایمن رنگ تاپ بپرسید.

رنگ ترافیکی براق
رنگ ترافیکی کف ، همراه با لاک در اهواز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما