رنگ ترافیکی دوجزئی درتهران

لازم به ذکر است که در شهر تهران در اکثر خیابانهایی و بلوارهایی که رنگ ترافیکی دوجزئی در سال های 92 تا 94 توسط شرکت عرف ایران اجرا گردید بعد از 5 الی 6سال هنوز خطوط اجرا شده  استفاده  میگردد. و این به تفاوت ماندگاری رنگ سرد و رنگ گرم ترافیکی برمیگردد.

رنگ ترافیکی دوجزئی

رنگ ترافیکی در تهران

در مواردی مشاهده میکنیم که اجرای درست رنگ گرم در خیابانهای تهران باعث شده ماندگاری ان در حدود 7الی 8 سال باشد که این از هر لحاظ برای کارفرما مقرون به صرفه است.برای خرید رنگ ترافیکی دوجزئی سرد  ترموپلاست در تهران و سایر شهرستانها با ما در تماس باشید.همچنین سایر رنگ های ترافیکی را  نیز با سفارش شما تهیه میکنیم.

رنگ ترافیکی دوجزئی

رنگ ترافیکی دوجزئی

انواع رنگ های ترافیکی سرد دوجزئی مانند رنگ اکریلیک ترموپلاست دوجزئی و رنگ اکریلیک دوجزئی با اسپری و بدون اسپری و یا دستی را از ما تهیه کنید.گروه ایمن رنگ تاپ مفتخر به ارائه رنگ های ترافیکی و یا  خط کشی و  رنگ جدولی و رنگ سوله و گلاسبید ترافیکی به تمام مشتریان است.

رنگ ترافیکی دوجزئی

رنگ ترافیکی دوجزئی یاسه جزئی ؟ کدام بهتر است ؟

رنگ ها ی ترافیکی عابر پیاده و معابرین در کشورهایی که امکانات در انها وجود دارد به صورت سه جزء تولید و ارائه می شوند.و این بهتر است و ما درایران چون امکانات ان را نداریم بیشتر به صورت دو جزء به مشتریان ارائه می دهیم. در هر حال بهتر است که رنگ خط کشی بلوک عابر پیاده به شکل سه جزء باشد تا نتیجه بهتری حاصل شود. در هر حال ما برای تهیه و تامین رنگ خط کشی سه جزئی و دوجزئی در کنار پیمانکاران و کارفرمایان هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما