رنگ اپوکسی کف سوله و کارگاه +تفاوت رنگ اپوکسی با دیگر کفپوش ها

برای تهیه و اجرای رنگ اپوکسی کف سوله و کارگاه با گروه ایمن رنگ تاپ همراه شوید.  آنچه برای یه کارفرما مهم است دلسوزی مشاور و تولید کننده رنگ است و بعد از دلسوزی مهمترین قضیه تجربه ای که ایمن رنگ در زمینه اجرای رنگ اپوکسی کسب کرده است .مهمترین تفاوت رنگ اپوکسی با دیگر کفپوش ها را با هم میبینیم.

تفاوت رنگ اپوکسی با دیگر کفپوش های رنگی نشان می دهد که این کفپوش پلیمری بیشترین کاربرد را در صنعت داشته و مشتقات زیادی از رنگ اپوکسی تولید شده است . و امتزاج ان با سیلیس و کوارتز باعث می شود که ضریب انبساط خطی ان با بتن کف یکی شده و عمر رنگ اجرا شده روی کف افزایش یابد .

رنگ اپوکسی کف

کفپوش پلی یورتان صنعتی + خصوصیات این کفپوش

  • مقاومت فشاری خوبی دارد و دارای انعطاف می باشد .
  • مقاومت شیمیایی کفپوش پلی اورتان در رده متوسط قرار می گیرد.
  •   انعطاف پذیر بوده و پایین بود ن مدول یانگ باعث شده منعطف باشد .
  • این کفپوش ها مناسب سالن های ورزشی می باشند.

میزان مصرف رنگ اپوکسی کف کارگاه و سوله چقدر است ؟

بستگی به ضخامتی که رو کف بتنی میخواهیم اجرا کنیم دارد. اگر کف به صورت خیلی خوب ساب زده شود خیلی خوب است. معمولا برا ضخامت بالای 1 میلی متر تا 3 میلی متر رواج دارد و برا تردد سنگین بهتر است ضخامت بالای 3 میل باشد. اگر ضخامت را 3 میل و رنگ رویه را لیسه ای در نظر بگیریم برا پرایمر اپوکسی پلی آمید هر متر مربع 150 گرم و رنگ میانی 2 کیلو و رنگ رویه اپوکسی یک کیلو گرم  بر متر مربع نیاز است .

اگر همین ضخامت 3 میل را رنگ رویه پوست پرتقالی در نظر بگیریم  که لیز نباشد ،بهتر است برا رنگ میانی 2.6 کیلو گرم و رنگ رویه اپوکسی پلی آمین غلتکی را 400 گرم بر متر مربع استفاده کنیم .

برای مشاوره و فروش رنگ اپوکسی کف و مقاوم با کارشناسان ایمن رنگ انس بگیریم.

رنگ اپوکسی کف

تفاوت رنگ اپوکسی کف با رنگ پلی اورتان کف PU

رنگ اپوکسی کف و رنگ اپوکسی پلی اورتان کف (PU) دو نوع معمول از انواع کفپوش صنعتی می باشند. سوالی که معمولا برای کارفرمایان در این مبحث رنگ کف سوله و یا کارگاه  پیش می آید این است که فرق  بین کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان در چیست؟ و اولویت انتخاب یکی بر دیگری در شرایط و کاربری های جداگانه  در چیست؟

کفپوش اپوکسی سخت تر و با دوام تر است و قدرت فشرده سازی بیشتری نسبت به کفپوش پلی اورتان دارد. به همین دلیل است که رنگ کفپوش اپوکسی صنعتی انتخاب بهتری  برای کف سازی سالن های سوله و کارگاه صنایع سنگین، کف سازی انبارها و کف سازی مراکز تدارکات با ترافیک کامیون های سنگین می باشد.

رنگ اپوکسی کف

کفپوش پلی اورتان

رنگ مخصوص کفپوش پلی یورتان معمولا نرم تر و انعطاف پذیرتر از رنگ کفپوش کفپوش اپوکسی است، که باعث می شود دوام این کفپوش در برابر خراش و ساییدگی بیشتر باشد، تا جایی که حالت کشسانی پلی یورتان برخی از ضربات را جذب و دفع می نماید.

ولی در هرحال به کفپوش رنگ پلی اورتان را به عنوان محصولی  انعطاف پذیر می شناسند .

انعطاف پذیری کفپوش پلی یورتان این شرایط  را فراهم می سازد که در اتاق های انجماد و سردخانه ها که درجه هوا به 30- درجه ی سانتیگراد هم میرسد بهترین انتخاب به عنوان کفپوش سردخانه اجرا شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما