قیمت رنگ میانی اپوکسی مرغوب + مزایای اپوکسی میانی

به نام خدا ، استفاده از رزین اپوکسی در رنگ میانی اکسید آهن mio اپوکسی پلی آمید باعث افزایش مقاومت در برابر عوامل خورنده می گردد. قیمت رنگ میانی اپوکسی در شرکت ایمن رنگ طبق منویات مدیرعامل این شرکت باید هم رقابتی شده و هم کیفیت مرغوب داشته باشد.استفاده از این رنگ به نقاشان عزیز توصیه اکید می گردد چرا که باعث می شود ضخامت پوشش ضد خوردگی افزایش یابد.

قیمت رنگ میانی اپوکسی

لایه میانی اپوکسی چیست؟

وجود اکسید آهن میکایی در رنگ اپوکسی باعث مقاومت پوشش دو برابر زنگ زدگی و ضد خوردگی می گردد. به دلیل ضخامت بالایی که در پوشش لایه میانی اپوکسی ایجاد می شود ، خودش کمک میکند به اینکه سطح فلز دیرتر زنگ بزند. بنابراین لایه میانی اپوکسی MiO نقش بسیار خوبی در زنگ نزدن سطح فلز ایجاد می کند و باعث افزایش طول عمر و مقاومت بیشتر سیستم رنگ در برابر عوامل جوی می گردد.

رنگ لایه میانی + مزایای آن

1-دستیابی به ضخامت بیشتر در رنگ لایه میانی پلی آمید های بیلد

2-افزایش خواص فیزیکی و مکانیکی و شیمیایی سیستم رنگ

3-آهن میکایی میل به زنگ زدگی بیشتری نسبت به آهن داشته و زودتر با هوا واکنش می دهد.و سطح فلز رنگ آمیزی شده دیرتر زنگ میزند.

4-از رنگ لایه میانی به عنوان پوشش میانی رنگ مخازن سوخت و ماشین آلات صنعتی و محیط های دریایی مانند بدنه کشتی ها و اسکله ها و سکوهای نفتی که بیرون از آب قرار دارند استفاده نمود.

قیمت رنگ میانی اپوکسی

حلال رنگ اپوکسی

حلال رنگ اپوکسی در واقع تینر اپوکسی یا یکی از اجزای باز کننده رنگ اپوکسی می باشد. در واقع به واسطه تینر اپوکسی ، رنگ اپوکسی رقیق می شود. در اجرای رنگ اپوکسی به دلیل سفتی بالا مجبوریم از حلال رنگ اپوکسی یا تینر مخصوص استفاده کنیم.بعضی از مشخصات رنگ اپوکسی مانند زینک ریچ و رنگ میانی اپوکسی MiO نیاز به تینر بیشتری دارند. تینر اپوکسی مختص رنگ های اپوکسی پلی آمید و مشتقات آن میباشد. در واقع رنگ اپوکسی پلی آمین نیاز به تینر ندارد.

قیمت رنگ میانی اپوکسی

قیمت حلال رنگ اپوکسی + کاربردها

به طور معمول تینر اپوکسی مختص رنگ های اپوکسی پایه حلال است و اگر بخواهیم رنگ اپوکسی را با پیستوله اجرا کنیم نیاز به حلال رنگ اپوکسی بیشتری نسبت به زمانی که بخواهیم با غلطک یا قلم مو اجرا کنیم. قیمت حلال رنگ اپوکسی را کیفیت آن و قدرت دیسپرس کردن یا باز کردن رنگ توسط تینر می سنجند. معمولا 20 درصد وزنی رنگ اپوکسی پلی آمید را رنگ اپوکسی سفارش دهید. چون نیاز به تمیز کاری و رقیق کردن رنگ و شستشوی قلم مو و پیستوله و غلطک می باشد.

حلال یکی از ملزومات مهم رنگ اپوکسی پلی آمید است که در صورتی که کیفیت مطلوبی نداشته باشد رنگ دیر خشک می شود یا رنگ حباب زده و یا مات می شود و به اصطلاح رنگ را بریده بریده می کند.

جهت دریافت قیمت رنگ میانی اپوکسی و اطلاع از قیمت حلال رنگ اپوکسی با ما ارتباط بگیرید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما