فروش تخصصی رنگ کف سالن + توصیه ها

به مرکز فروش تخصصی رنگ کف سالن خوش آمدید.امیدواریم که بتوانیم بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم. از خدمات مشاوره تا خرید و اجرای رنگهای کف سوله  در کنار شما خواهیم بود.حتی بعد از فروش و اجرای رنگ  کفپوش  واحد تولیدی  نیز اگر مشکلی پیش بیاید همراه شما خواهیم بود.

رنگ کف سالن

قیمت رنگ کف سالن

برای اینکه به قیمت رنگ کف سیمانی  پی ببرید باید بدانیم که هدف از رنگ آمیزی کف سالن چیست؟ آیا سوله را اجاره کرده اید؟ جنس کفپوش چیست و چقدر مایلید هزینه کنید؟ چون به یکباره نمی شود قیمت رنگ کف بتن را تخمین زد.باز هم بستگی به این دارد که آیا خودتان مجری رنگ هستید و به اجرای رنگ آشنایی دارید یا نه؟ چه رنگی میخواهید اجرا کنید؟ رنگ اپوکسی دوست دارید یا رنگهای صنعتی و اکریلیک؟ ضمانت ایده آل برای اجرای رنگ اپوکسی کف  چقدر است؟ برای همه اینها باید پاسخی قانع کننده داشته باشیم تا به کمک شما به جمع بندی مطلوبی برسیم.بنابراین تمام عوامل برای قیمت گذاری رنگ کف سوله  تولیدی یا اجاره ای و یا بهداشتی و… دخیل است.شما با کارشناسان مجرب ایمن رنگ تاپ تماس بگیرید تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

رنگ کف سالن

رنگ برای کف سالن 

انتخاب یک رنگ برای کف بتنی و یا سیمانی  به تمام عوامل بالا که در سرتیتر قیمت رنگ کف سوله بتنی  عرض کردیم بر میگردد.در مجموع چند رنگ مهم امروزه در سالنهای سرپوشیده و  پارکینگها خوب جواب میدهند و مختص رنگ آمیزی کف سوله هستند که رنگ اپوکسی پلی آمین بهترین آنهاست. بعد از آن رنگ اپوکسی پلی آمید هوا خشک را نیز میتوان تا یک میل اجرا کرد و این رنگ به درد سوله  های اجاره ای و موقت و کم تردد میخورد.

رنگ کف سالن

قیمت رنگ اپوکسی کف سالن

قیمت رنگ اپوکسی کف سوله  را کیفیت رنگ و ضخامت مد نظر کارفرما تعیین میکند.بهترین ضخامت رنگ اپوکسی کف سالن تولیدی حداقل 3 میل باید باشد که برای هر متر مربع  1500 گرم پرایمر اپوکسی پلی آمید و 215 کیلو گرم رنگ میانی اپوکسی پلی آمین  و 1200 گرم رنگ اپوکسی رویه پلی آمین نیاز است تا یک کف را بهداشتی،لیسه ای و براق تحویل بگیریم بنابراین قیمت رنگ اپوکسی کف سالن بسته به ضخامت رنگ و میزان رنگ دارد.

رنگ کف سالن تولید

رنگ کف بتنی تولید معمولا بصورت لیسه ای اجرا میشود تا هم دیرتر کثیف شود و هم ماندگاری و تمیزی بیشتری داشته باشد.تنوع رنگ کف سالن بتنی تولید زیاد است کافیست رال رنگ کارشناسان رنگ ایمن رنگ تاپ را انتخاب کنید.

رنگ کف سالن

رنگ آمیزی کف سالن

گروه مجرب ایمن رنگ، رنگ آمیزی کف سوله تولید و سالنهای سرپوشیده و اجاره ای را انجام می دهد.ما پیشنهادهای ارزان تری علاوه بر رنگ اپوکسی داریم.با تماس با مجموعه ما می توانید نمونه های اجرای موفق در تهران و شهرستانها را مشاهده کنید تا با اطمینان خاطر بیشتری از ما خرید کنید. رنگ آمیزی کف انبار تولید باید با حساسیت اجرا شود تا شاهد رنگ زدن بی کیفیت و عمر کم و فرسودگی سریع نباشیم. باید توجه داشته باشیم که در رنگ آمیزی کف سوله بتنی تولید تحت هیچ شرایطی نباید از رنگ روغنی استفاده شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما