فروش رنگ ترافیکی در تهران

رنگها اثربخشی بیشتر و بهتری در کیفیت مکانی که، از آن استفاده می کنیم دارد یکی از پرکاربرد ترین رنگها که اثربخشی مهمی در جلوگیری از وقایع تصادفات رانندگی دارد رنگهای ترافیکی است بورس فروش رنگ ترافیکی در تهران و سایر کلان شهرهای ایران همچون مشهد، اصفهان، اهواز، تبریز و سایر شهرها این محصول کاربردی را با قیمت درب کارخانه به مشتریان بصورت عمده عرضه می نمایند.

رنگ ترافیکی اصفهان

رنگ ترافیکی رنگهایی هستند که برای خط کشی عابر پیاده، ترافیکی درون شهری و جاده ایی کاربرد دارد در جوامع امروزی با رشد جمعیتی، دیگر تردد بدون وسایل نقلیه ممکن نیست و ما نیازمند وسایل و تجهیزاتی هستیم تا تردد وسایل نقلیه را راحت تر و بدون مشکل نماید یکی از این وسایل و تجهیزات کاربردی رنگ ترافیکی می باشد برای همین شرکت ما در نظر دارد تا رنگ ترافیکی اصفهان را بصورت جزیی و عمده به خریداران خود عرضه می کند.

رنگ ترافیکی ارومیه

رنگ ترافیکی در دو دسته رنگ گرم و سرد براساس رزینهای متفاوت طبقه بندی می گردد در تولید این رنگها، از حلال استفاده نشده تا، از رنگهای ترافیکی بتوان در ضخامتهای بالا استفاده نمود شرکت تولیدی رنگ ترافیکی ارومیه، محصولات تولیدی خود را بر اساس همین استاندارد و ویژگی خاص تولید می نمایند تا رنگهای ترافیکی دوام و ماندگاری بهتری در استفاده طولانی مدت در برابر گرما و سرما داشته باشند.

فروشگاه رنگ ترافیکی تهران

همه ما معمولا خطوطی که بر روی آسفالت، به عنوان راهنما بوده را از کودکی تا به الان مشاهده نموده ایم این خطوط حاوی اطلاعات مهمی است که ما را در یافتن مسیر، و احترام به حقوق همدیگر در هنگام رانندگی یاری می رساند فروشگاه رنگ ترافیکی تهران برای به دست آوردن قیمت کلی فروش رنگ ترافیکی در بازار داخلی، شما عزیزان را در وب سایت فروش راهنمایی می کند و شما می توانید با مراجعه به وب سایت ما به راحتی محصول مورد نظر خود را استعلام قیمت بگیرید.

فروشگاه رنگ ترافیکی تهران

خرید رنگ ترافیکی مشهد

رنگ ترافیکی به جهت اینکه در محل پر تردد مورد استفاده قرار می گیرد و در معرض گرما و سرما است باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا باعث هزینه های اضافی بیشتر نگردد مزایا خرید رنگ ترافیکی مشهد به شرح زیر می باشد:

قدرت نفوذ بالاتر: به این معنی که رنگ ترافیکی باید قابلیت ثبات خوبی در برابر نور خورشید، برف و باران را داشته باشد و بتواند در لایه سطح زیرین آسفالت جاده ایی به خوبی نفوذ پیدا کند.

عدم تغییر رنگ سازه های محیطی: نقش رنگ ترافیکی در راهنمایی رانندگان و آلارم دادن به آنها اهمیت زیادی دارد پس نباید تحت هیچ شرایطی مثل تابش نور خورشید به راحتی این رنگها تغییر کرده و یا از بین برود.

استقامت اصطکاکی بالا: رنگهای ترافیکی در معرض رفت و آمد خودروها و موتورسیکلتهایی است که روزانه در حال رفت و آمد هستند به همین علت باید مقاومت خوبی در مقابل سایش این رفت و آمدها داشته باشد تا درکمترین اندازه تغییر رنگ پیدا نماید.

رنگ ترافیکی در شیراز

رنگ ترافیکی چیست و از چه موادی در ساخت آن استفاده شده است؟ اکثر افراد نمی دانند که مواد اصلی تولید رنگ ترافیکی چیست و چه چیزی می تواند باعث شود تا ماندگاری و استقامت خوبی این رنگها در مقابل گرما و سرما داشته باشد؟ شرکت تولیدی رنگ ترافیکی در شیراز شما را با مواد اصلی تشکیل دهنده این رنگها آشنا می نماید:

 • رزین اکریلیک
 • ترموپلاست
 • کلرو کائوچو
 • وینیل

رزین اکریلیک: یک ماده پلیمری شیمیایی است که مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت، اشعه uv نورخورشید دارد و بسیار ایمن است.

ترموپلاست: ترموپلاست ماده ایی پلیمری که مقاومت بالایی دارد و می تواند بدون تغییر شیمیایی به باقی پلیمرها متصل شود این مواد در اثر افزایش دما تغییر چندانی پیدا نمی کند.

کلرو کائوچو: این مواد از زنجیرهای پلیمری نرم ساخته شده و به صورت پودر سفید رنگ در فروشگاه ها موجود است این مواد پوشش دهی خوبی در سطوح فولادی، سیمانی و آهنی دارد.

وینیل: نوعی پلاستیک است که از تلفیق موادی مانند اتیلن و کلر ساخته می شود این ماده مقاومت خوبی در مقابل اشیا تیز دارد و با محیط زیست بسیار سازگار است.

رنگ ترافیکی در شیراز

فروش رنگ ترافیکی در مشهد

نتیجه استفاده از رنگ ترافیکی مهم ترین چیزی است که قبل از خرید باید به آن توجه نمایید اما رسیدن به نتیجه دلخواه نیازمند دانستن یکسری نکات است که باید به آن توجه ویژه نمود مثل کیفیت و ماندگاری خوب مرکز فروش رنگ ترافیکی در مشهد بدون واسطه و بصورت مستقیم با بالاترین و باکیفیت ترین نوع محصولات خود را با قیمتی ارزان تر از بازار اصلی و به راحتی در اختیار مشتریان خود می گذارد.

فروش رنگ ترافیکی شیراز

رنگهای ترافیکی در جاده ها، خیابانها، بر اساس یکسری استانداردهای بین الملی تعیین شده اند از خصوصیت استاندارد رنگ ترافیکی می توانیم به موارد ذیل اشاره نماییم:

 • چسبندگی بالا به سطوح آسفالت
 • استقامت سایشی بالا
 • استقامت در مقابل شرایط جوی
 • سریع خشک شدن آن

شرکت ما ظرفیت بالایی در فروش رنگ ترافیکی شیراز به صورت عمده را دارد و شما عزیزان می توانید برای اطلاعات کافی در این زمینه با ما تماس حاصل فرمایید.

فروش رنگ ترافیکی اصفهان

شرکت ما تولید کننده و عامل پخش رنگهای ترافیکی، روغنی، جدولی و انواع کفپوشهای رزین و اپوکسی و غیره را دارد فروش رنگ ترافیکی اصفهان به عنوان شرکت نمونه کشوری در تولید رنگهای ترافیکی استاندارد محصولات تولیدی خود را علاوه بر بازار داخلی به بازار خارجی هم ارسال می نماید.

فروش رنگ ترافیکی اصفهان

فروش رنگ ترافیکی در کرج

نمایندگی فروش رنگهای ترافیکی در شهرستان کرج جزء بهترین تولید کننده و مجری رنگهای ترافیکی محسوب می شود چرا که فروش رنگ ترافیکی در کرج نسبت به نمایندگیهای فروش در کلان شهرهای دیگر، با قیمتی ارزانتر به مشتریان ارائه می گردد.

رنگ ترافیکی قم

این شهرستان به دلیل داشتن کارخانجات صنعتی و تولیدی جزو بیشترین آمار تولید رنگ ترافیکی در کشور مطرح است رنگ ترافیکی قم یکی از با کیفیت ترین رنگهای تولیدی، را با قیمتی مناسب تولید می کند که، افراد زیادی خواستار خرید از نمایندگیهای فروش این محصول در قم هستند.

رنگ ترافیکی کرج

امروزه استان کرج با رشد جمعیتی که نسبت به سالیان گذشته داشته است جزء آمار کلانشهرها به حساب می آید این شهرستان نمایندگی فعال در زمینه فروش رنگ ترافیکی دارد که محصولات خود را از کارخانجات قم تهیه می نمایند رنگ ترافیکی کرج از نمونه رنگهای تولیدی استان قم می باشد.

رنگ ترافیکی مشهد

شرکت تولید کننده رنگ ترافیکی مشهد سعی نموده است تا تولیدات خود را مطابق و همگام با استانداردهای بین الملی به مردم عزیزمان ارائه دهد این شرکت تولیدی از وسعت زیادی برخوردار است و توانسته افراد زیادی را در کارخانه تولیدی خود بکار گیرد رنگ ترافیکی تولیدی این شرکت مطابق با نیازها و سازگار با محیط زیست می باشد.

رنگهای ترافیکی تولیدی این شرکت در همه شهرستانها نمایندگی فعال دارند تا شما عزیزان بتوانید در هر جایی که هستید بتوانید این محصول را به راحتی به صورت عمده یا خرده تهیه نمایید.

نوع دیگری از رنگ ترافیکی چسب ترافیکی است، از پرکاربردترین رنگها بعد از رنگ ترافیکی، چسب ترافیکی که از طریق آن می توانیم انواع تجهیزات ترافیکی را به سطوح آسفالتها و بتنها بچسبانیم چسب قوی اپوکسی، از نمونه عالی برای این سطوح است که بکار می رود چسب ترافیکی استاندارد، خاصیت مختلفی دارد که خاصیت شیمیایی و استقامت مکانیکی در آن خلاصه می شود.

ویژگیهای بارز این چسب ترافیکی خشک شدن سریع، نصب آسان، قدرت چسبندگی بالا و مقاومت بالا در تحمل گرما وسرما اشاره نمود.

رنگ ترافیکی مشهد

رنگ ترافیکی همدان

رنگ ترافیکی با قابلیت خشک شوندگی بالا، برای استفاده در جاده ها، بزرگراه ها، پارکینگها و خطوط عابر پیاده و غیره بیشتر مصرف می گردد رنگ ترافیکی قم، از دسته رنگهای تولیدی اپوکسی تک جزیی و دو جزیی به حساب می آید که خاصیت خشک شوندگی سریعی را دارد و بهترین گزینه برای استفاده در سطوح آسفالت است این رنگ، در سطح جاده ها بسیار براق می باشد.

رنگهای ترافیکی در سه دسته قرار می گیرند:

 • رنگ ترافیکی گرم
 • رنگ ترافیکی سرد
 • رنگ ترافیکی چند جزیی

رنگ ترافیکی گرم: این رنگ بر پایه رزین هیدرو کربنی و آلکیدی می باشد و بصورت جامد و پودر تولید می شود و استفاده از آن به این صورت است که ابتدا باید دمای آن را تا حدود زیادی افزایش داد و سپس برروی سطوح مورد نظر استفاده کرد.

از خصوصیات رنگ ترافیکی گرم، زمان خشک شدن سریع آن است و برای استفاده در اتوبانها و بزرگراه ها و محل پر تردد بسیار مناسب می باشد.

رنگ ترافیکی سرد: رنگ ترافیکی سرد، برای برای خشک شدن نیاز حرارت بالا ندارد و براحتی خشک می شود از این رنگ در خط کشی خیابانهای شهری بیشتر استفاده می شود ماندگاری این رنگ حدودا پنج تا شش ماه است و خطی کشی آن هم بصورت دستی و هم با ماشین خط کشی صورت می پذیرد.

رنگ ترافیکی سرد خود دارای 3 دسته می باشد:

 1. رنگ ترافیکی سرد که بر اساس رزینهای کلر
 2. رنگ ترافیکی سرد که بر اساس رزینهای آکریلیک ترموپلاست
 3. رنگ ترافیکی سرد چند جزیی

رنگ ترافیکی چند جزیی: این رنگ براساس رزینهای آکریلیک ترموپلاست است و به علت بافت شیمیایی که دارد در موقع استفاده از آن دمای رنگ بالا می رود از رنگ ترافیکی چند جزیی برای رسم خطوط خط کشی حاشیه بزرگراه ها، خطوط عابر پیاده و علایم هشدار جاده ایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

حتما در موقع استفاده از این دسته رنگها به نکات ایمنی توجه نمایید و اگر هنگام استفاده مقداری از آن برروی پوست و چشم شما ریخته شد به سرعت با آب فراوان بشویید.

رنگ ترافیکی همدان

فروش رنگ ترافیکی همدان

امروزه با وجود تولیدیها و نمایندگی فروش رنگ ترافیکی در سراسر کشور و تغییرات بازار ارز، قیمتها ثبات نداشته و نرخها در بازار بصورت رقابتی بالا و پایین می شود و این باعث آشفتگی خریداران شده است شما می توانید در مرکز فروش رنگ ترافیکی همدان قیمت رنگ ترافیکی بسیار مناسب است و شما می توانید قیمت را در لحظه استعلام بگیرید و از بابت قیمت آسوده خاطر باشید.

رنگ ترافیکی یزد

کارخانه تولیدی فروش مستقیم و بدون واسطه رنگ ترافیکی یزد از سال 1358 شروع به تولید رنگهای ترافیکی، صنعتی و ساختمانی نموده است هدف این کارخانه تولید بیشتر، سود کمتر همراه با فروش بیشتر بوده است انواع رنگهای ترافیکی کاربردهای متفاوتی دارند که بیشترین استفاده از آن مربوط به خطوط بزرگراه ها می باشد که سالانه شهرداریها هزینه زیادی را برای ترمیم این خطوط نیز بکار می برند.

حال این سوال مطرح می گردد که یک عرضه کننده خوب باید چه قابلیتهایی داشته باشد؟

 1. ضمانت کیفیت محصولات: ضمانت نامه محصولات باعث ثابت نگه داشتن ادعای حرف فروشنده است تا مشتری از بابت خرید محصول اطمینان خاطر پیدا نماید.
 2. ارسال سریع محصول: یکی از قابلیتهای خوب در امر مشتری مداریست حال اگر ارسال هم بصورت رایگان باشد که دیگر چه بهتر.
 3. ضمانت بازگشت محصول: این ضمانت به مشتری این امکان را می دهد که اگر بار ارسالی مطابق با درخواست مشتری نبوده، یا اینکه آن محصول در طول مسیر دچار آسیب نشده باشد، تا اگر مشکلی از این قبیل بوجود آمد مشتری براحتی بتواند آن محصول را بازگشت دهد.

خریدار رنگ ترافیکی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از بستر اینترنت فروش محصولات در سراسر دنیا بهتر و راحت تر صورت می گیرد و شما به عنوان فروشنده رنگ ترافیکی به راحتی می توانید محصول خود را بفروشید چرا که خریدار رنگ ترافیکی پس از کیفیت به دنبال قیمت خوب و مناسب می باشد شما می توانید محصول تولیدی خود را با استفاده از تبلیغات در فضای اینترنت و سود کمتر در بازار داخلی و خارجی به مشتریان خود ارائه نمایید اما همیشه انتخاب فروشگاه معتبر مهم است چرا که فروشگاه های زیادی این محصول را تولید و روانه بازار می کنند.

خریدار رنگ ترافیکی

فروشنده رنگ ترافیکی

یکی از راههای فروش رنگ ترافیکی، وب سایت فروش آنلاین است که از این روش فروشنده رنگ ترافیکی به راحتی می تواند محصولات فروشگاه خود را با قیمت مناسب به مشتری عرضه کند مزایای فروش اینترنتی رنگ ترافیکی برای مشتری صرفه جویی در وقت و هزینه، تنوع بیشتر محصول، امکان مقایسه قیمتها، بهره مندی از مشاوران فروش در این حوزه، راحتی در امر خرید و غیره می توان در نظر گرفت.

شعار ما در امر فروش این است سود کمتر، فروش بیشتر کسانی که از این امر پیروی می کنند تجربه ثابت نموده که همیشه نسبت به رقبای خود دارای مشتریان بیشتری می باشند.

فروشنده رنگ ترافیکی

ما در وب سایت فروش خود تمامی اطلاعات مورد نیاز در رابطه با محصول فروش خود را از طریق مشاوران و کارشناسان خود در اختیار مشتریان می گذاریم تا خریدی بهتر و آسوده تری را تجربه نمایند اگر شما قصد خرید رنگ ترافیکی را دارید همین حالا با ما تماس حاصل نمایید تا شما را در این امر خرید یاری کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما