رنگ نسوز برای بخاری

همانطور که می دانید رنگ ها مدل های مختلفی بر اساس کارایی خود دارند و و ترکیب هر کدام از انها نیز با سایر مدل ها متفاوت است.

رنگ و رنگ ترافیک آن نیز از رنگهای عملی است که امروزه در صنایع مختلف موجود است و حتی از این رنگ برای گرم کردن استفاده می‌کند. این محصول به عنوان یک رنگ مقاوم به حرارت شناخته شده است و نسبت به انواع مختلف حرارت مقاوم است و به دلیل کیفیت خوب و کارایی بالا، در صنایع مختلف استفاده می شود.

در صنایع مختلف، به دلیل اینکه آن ها با گرمای شدید مرتبط هستند، ابزاری که آنها استفاده می کنند ممکن است دچار شکست یا تحمل دمای شدید شود، و انها از رنگ نسوز برای بهتر کردن ان و جلوگیری از اسیب استفاده می کنند و در واقع این رنگ به عنوان عایق استفاده می‌شود.

رنگ نسوز بهترین عایق برای انواع لوله های گاز و لوله های بخاری و انواع بخارات است زیرا انها باید گرمای قابل توجهی را در طول روز تحمل کنند.

قیمت رنگ نسوز برای بخاری

شما می توانید از سایت های مختلف مانند سایت ما بازدید کنید تا در مورد قیمت رنگ نسوز و رنگ ترافیک ارزان برای بخاری بدانید و با توجه به کارایی بالا، امروزه این گیاه در سراسر کشور تولید و مصرف می‌شود. لوله های کوره یا قطعات موتور یا حتی بخاری وجود دارد که از رنگ ضد اتش استفاده می کند و علاوه بر جلوگیری از درجه حرارت بالا، این کار همچنین زیبایی آن را بیشتر می کند، مانند تبخیر کننده هایی که امروزه در رنگ های مختلف تولید می شوند. با گذشت زمان، دمای بالا باعث فرسایش و از بین رفتن محصولات مانند بخاری می شود، اما می تواند از خرابی و سایش ان ها جلوگیری کند.

به طور کلی، این رنگ برای محصولات آهن و فلزی به منظور جلوگیری از آسیب و جلوگیری از صرف مقادیر زیادی انرژی اعمال می شود.

یک ویژگی قابل قبول این رنگ این است که آن را می تواند تا دمای هزار درجه تحمل و حتی استفاده از این رنگ در کوره ها و ان را حتی در دمای بسیار بالا تغییر نمی کند و ان را پوست نمی کند و دست نخورده باقی می ماند.

برای اینکه هر رنگی قابل استفاده باشد، باید با یک حلال ترکیب شود، اما رنگ نسوز را می توان بدون حلال استفاده کرد.

رنگ نسوز لوله بخاری

کارخانه هایی که تولید لوله بخار را اغاز کرده اند، بالاترین نرخ مصرف رنگ های نسوز و رنگ های ترافیکی زیبا را دارند، چون از این رنگ برای مقاومت در برابر حرارت لوله استفاده می کنند.

رنگ نسوز درجه چسبندگی بسیار بالایی دارد و از خوردگی لوله جلوگیری می کند و ویژگی بسیار خوب این است که مقاومت بسیار خوبی در برابر مواد شیمیایی است و به راحتی اتش نمی گیرد و همچنین به سرعت در مقایسه با سایر رنگ ها خشک می شود و زمان بسیار کمی برای خشک شدن دارد در حالی که سایر رنگ ها حداقل یک روز برای خشک شدن نیاز دارند. رنگ نسوز عموما تنوع زیادی ندارد و عمدتا به رنگ نقره و سیاه تولید می شود، اما اگر به صورت اکسید شده تولید شود، رنگ های دیگر مانند نارنجی، قرمز و غیره نیز تولید می شود. رنگ های نسوز با توجه به عملکرد ان ها مدل های متفاوتی هستند که در زیر مورد ان ها بحث خواهیم کرد.

رنگ نسوز لوله بخاری

رنگ نسوز برای بخاری هیزمی

هر نوع رنگ با توجه به اجزای ان می تواند برای یک کار خاص استفاده شود، مانند رنگ نسوز و رنگ ترافیک سرد، که می تواند برای یک بخاری چوبی استفاده شود. این یک نوع چند پلیمری از رنگهای غیر سوزش است که یک استانه برای گرما است، که اپوکسی نامیده می شود، که مقاومت دستگاه را افزایش می دهد و به عملکرد درست ان کمک می کند، مانند موتور ماشین، و غیره، که این رنگ موثر است.

یکی از رنگ‌های اتش‌سوزی با استانه ۱۰٬۰۰۰ رنگ رزین اپوکسی است و رنگ ان تنوع بسیار زیادی دارد.

یکی از ساده ترین رنگ های نسوز، مدل اسپری ان است که به راحتی می توان ان را با اسپری بر روی محصول اسپری کرد و مقاومت ان را افزایش داد، اما استانه تحمل حرارت این نوع رنگ پایین است و می تواند تا حدود ۴۰۰ درجه تحمل کند. نوع دیگر رنگهای نسوز سرامیکی که منجر به عمل صحیح و افزایش استحکام میشود.

رنگ نسوز نیم کیلویی

محصولاتی که در نیم کیلو با وزن های مختلف فروخته می شوند را می توان با انواع رنگ ها و رنگ های نسوز و رنگ های ترافیکی اکرلیک مورد اشاره قرار داد. پالایشگاه ها باید برای پیشگیری از فرسایش و لوله کشی های خسارت، از رنگ نسوز استفاده کنند؛ زیرا این اب ها روزانه در فضای باز قرار دارند و در شهرهای سطح بالا نظیر عسلویه قرار دارند که درجه حرارت بسیار بالایی دارند.

گلدان ها، کباب و سایر موارد مانند این نیز از رنگ های مختلف برای رنگ امیزی و رنگ امیزی استفاده می کنند. اگزوز خودرو نیز برای جلوگیری از شکست رنگ با استخراج حرارت از خودرو استفاده می شود. بهتر است این رنگ را در دمای بالا در برابر نور خورشید قرار ندهید و ان را در یک ظرف بسته نگه دارید تا از اتش جلوگیری شود. همچنین از یک دستکش و ماسک مخصوص برای جلوگیری از سلامتی خود استفاده کنید.

رنگ نسوز نیم کیلویی

رنگ نسوز دکوپاژ

با رنگ نسوز و رنگ گرم ترافیک، شما می توانید به راحتی تجهیزات که قدیمی شده اند را دوباره نام گذاری کنید و ان را زیبا با رنگ نسوز و بهترین انتخاب یک دیگ یا کتری در یک خانه که شما می توانید به راحتی خانه خود را با این رنگ زیبا. سایت های مختلف رنگ نسوز را فروخته اند، اما شما باید در هنگام خرید مراقب باشید تا بهترین مواد برای ساخت و ساز ارائه شود، زیرا اگر محصول با کیفیت نیست، باعث اسیب زیادی می شود.

شما می توانید فرم موجود در سایت را پر کنید تا ببینید چگونه خرید و قیمت را انجام دهید تا مشاوران ما بتوانند در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما