قیمت رنگ ترافیکی + خرید رنگ ترافیکی سرد و فروش رنگ ترافیکی اپوکسی

از عمده فرصتهایی که مجموعه ما برای پیمانکاران در نظر گرفته، خرید رنگ ترافیکی سرد و فروش رنگ ترافیکی اپوکسی است که می توان اظهار داشت قیمت رنگ ترافیکی با توجه به کیفیت آن بسیار مناسب بوده و بدین منظور از استقبال بالایی نیز برخوردار می باشد. رنگهای ترافیکی در اقسام گوناگونی از قبیل: سرد، گرم و اپوکسی موجود بوده و هر کدام ویژگی، قابلیت و مزایای خود را دارا می باشند.

قیمت رنگ ترافیکی

اگر بخواهیم در مورد رنگهای ترافیکی مواردی را بیان نماییم، ابتدا لازم است بدانید که به منظور خط کشی عابر پیاده، خط ممتد، خط رعایت فاصله طولی و غیره از آن استفاده های فراوانی می شود. در واقع جهت رسم خطوط و نشانه های روی خیابان و جاده ها احتیاج به اقسام رنگهایی می باشد تا با بهره گیری از آن بتوان نسبت به راهنمایی رانندگان اقدامات لازم را نمود. شایان ذکر است رنگهای ترافیکی این مجموعه از ماندگاری بالایی برخوردار بوده و پس از مدت زمانی کوتاه از طراحی خیابانها، شروع به خشک شدن می نمایند.

در این قسمت در صدد هستیم تا در مورد قیمت رنگ ترافیکی صحبت به میان آوریم تا قادر باشید با در نظر گرفتن آن نسبت به انتخاب مناسب محصول اقدام نمایید.

در وهله اول عاملی که موجب تغییرات قیمت رنگ ترافیکی می شود، کیفیت آن می باشد که از این روی لازم است تا محصول در برابر تغییرات جوی آب و هوایی مقاوم عمل نماید و از بین نرود.

از عمده دلایل دیگری که موجب می شود تا قیمت رنگ ترافیکی دچار نوسان شود، میزان چسبندگی و عدم سایش در برابر اصطکاک می باشد که می توان برای آن در نظر گرفت.

متریالی که در رنگ ترافیکی به کار رفته است می تواند از کلر، ماده ای به نام کائوچو و آلکیدها بوده که هر کدام دارای میزان دوام متفاوتی می باشند.

در دنیای امروزی که میزان استفاده از وسایط نقلیه و همچنین عبور و مرور افراد بسیار افزایش یافته است، همواره بهره گیری از رنگهای ترافیکی امری بسیار ضروری بوده و از این جهت پیمانکاران جهت خط کشی مخصوص علائم راهنمایی و رانندگی از این محصول استفاده های بسیاری می نمایند.

اگر بخواهیم از کاربردهای فراوان رنگ ترافیکی بگوییم، مواردی از قبیل: خطوط طولی، خطوط عرضی، نشانه های ترافیکی، خطوط زرد، خطهای هاشور و غیره قابل اشاره می باشند.

 

با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله در مورد خرید و نحوه تهیه رنگ ترافیکی سرد مطالبی بیان نماییم تا قادر باشید نمونه های موجود در بازار را شناسایی نموده و از مزیتهای بی نظیر آن بهره مند شوید.

قیمت رنگ ترافیکی

خرید رنگ ترافیکی سرد

چنانچه شما مشتریان گرامی در صدد هستید تا در مورد شیوه خرید رنگ ترافیکی سرد اطلاعاتی به دست بیاورید، لازم است مطالب ذیل را با دقت مطالعه نمایید.

رنگ ترافیکی سرد یکی از عمده محصولاتی است که چسب رزین در آن به کار رفته است و به دلیل وجود موادی خاص در آن احتیاج به گرمای بالایی برای خشک شدن آن نیست.

در واقع از رنگ ترافیکی سرد در مواردی نظیر: رسم خطوط جاده های بین شهری و بعضاً داخل بافت شهری استفاده می شود که با دارا بودن ماندگاری بالای 270 الی 365 روز به یکی از پراستفاده ترین محصولات تبدیل شده است.

اگر بخواهیم به معرفی اقسام رنگهای ترافیکی سرد بپردازیم موارد بسیار مهم ذیل قابل بیان است:

  • رنگ ترافیکی سرد تولید شده از ماده کلر و همچنین کائوچو: این نوع رنگ دارای قدرت چسبندگی بالا است و مدت زمان لازم برای خشک شدن آن نیز بسیار کوتاه می باشد.
  • رنگ ترافیکی سرد تهیه شده از اکریلیک یا ترموپلاست: این نوع رنگ قابلیت چسبیدن مناسب و خشک شدن در مدت زمان بسیار اندک را داشته و همچنین در برابر مایعاتی نظیر اسید بسیار مقاوم می باشد.
  • رنگ ترافیکی سرد ترکیبی: یکی از ویژگیهای این نوع رنگ افزایش میزان حرارت آن به هنگام بهره گیری از محصول است و لازم به ذکر است که از این محصول در مواردی نظیر: کناره های بزرگراه، نشانه های هشدار دهنده و همچنین خط عابر پیاده بهره گرفته می شود.

با توجه به اینکه رنگهای سرد با تعدد خود به یکی از پرکاربرد ترین محصولات در زمینه تجهیزات ترافیکی تبدیل شده اند، طبیعتاً شاهد آمار بسیار بالایی در زمینه خرید آن می باشیم.

در واقع امر خرید رنگ ترافیکی سرد به روشهای گوناگونی صورت می پذیرد که می توانیم به یکی از پراستقبال ترین آن یعنی روش غیر حضوری یا در بستر وبگاه اشاره مختصری نماییم.

بدین روی جهت تخصیص دادن این امر می توانید در ادامه مقاله ما را همراهی نمایید تا در مورد شیوه تهیه رنگهای ترافیکی، اطلاعات کلیدی را در اختیار داشته باشید و با بهره گیری از این فرصت تجربه خرید موفق و همچنین مقرون به صرفه را برای خود به ارمغان بیاورید.

خرید رنگ ترافیکی سرد

فروش رنگ ترافیکی اپوکسی

در ابتدا لازم می دانیم در مورد اقسام رنگ ترافیکی اپوکسی مواردی مطرح و سپس نسبت به شرایط فروش آن نکاتی بیان نماییم تا قادر باشید نسبت به انتخاب آن پیشگام باشید. در واقع رنگ ترافیکی اپوکسی در انواع مختلفی تولید و به معرض نمایش گذاشته می شود که از این نظر می توان مواردی نظیر: رنگ اپوکسی سرد، رنگ اپوکسی گرم و ترکیبی یا چند جزیی را اشاره نمود.

رنگ اپوکسی سرد دارای ضخامتی تا حدود 600 میکرون است و از آن برای رسم خط ممتد و همچنین به صورت منقطع بهره گرفته می شود. نوع دیگری از رنگهای اپوکسی وجود دارد که معروف به گرم می باشد که با قابلیت خشک شدن سریع، مناسب برای جاده های برون شهری می باشد.

از عمده ویژگیهایی که برای رنگ چند جزئی می توانیم قائل شویم، قدرت چسبندگی بالا بر روی آسفالت است که از این نظر می توانیم شاهد فروش بالای این محصول نیز باشیم.

فروش رنگ ترافیکی اپوکسی یکی از عمده فرصتهایی است که مجموعه ما با در نظر گرفتن سطح اقتصادی موجود در بازار برای مشتریان خود قرار داده است تا آنان بتوانند نسبت به امر سفارش محصول به آسانی اقدام نمایند.

فروش رنگ ترافیکی اپوکسی

در بازار محصولات ترافیکی همواره مجموعه های متعددی موجود بوده که به منظور فروش بالای محصولات خود سعی در ارائه قیمتهای تعجب برانگیزی می نمایند که این امر دقت فراوان مشتریان را می طلبد.

ما به عنوان یکی از مراجع بسیار مهم در زمینه فروش رنگهای ترافیکی این فرصت را در نظر گرفته ایم تا مشتریان بتوانند نسبت به در اختیار داشتن محصولی مناسب با نوع فعالیت خود اقدام نمایند.

پیشنهاد ما به شما مشتریان و پیمانکاران گرامی طرحهای راهنمایی و رانندگی این است که به ویترین فروشگاهی این مجموعه مراجعه نموده و پس از مشورت با متخصصان و دریافت راهنماییهای لازم آنها نسبت به خرید تجهیزات ترافیکی از قبیل: رنگ سرد، رنگ گرم و رنگهای اپوکسی اقدامات لازمی نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما