قیمت رنگ نسوز + خرید رنگ نسوز پودری و فروش رنگ نسوز چکشی

برای برخی از لوازم خانگی و لوازم، از رنگ های نسوز استفاده می کنند که دارای ظاهر زیبایی می باشد، بنابراین ما در اینجا شما را به قیمت رنگ نسوز و نحوه خرید رنگ پودر مقاوم و فروش رنگ نسوز معرفی می کنیم، بنابراین شما می توانید خرید و استفاده از بهترین نمونه، بنابراین برای اطلاعات بیشتر شما می توانید به ما کمک کنید تا به پایان این.

قیمت رنگ نسوز

رنگ نسوز، همانطور که از نامش پیداست، به رنگی اشاره دارد که مقاومت بسیار زیادی در برابر حرارت دارد و برای محافظت از سطح در برابر درجه حرارت بالا استفاده می شود و قیمت نسوز رنگ گرانتر از رنگ ترافیک است. رنگ نسوز که به عنوان رنگ سیلیکون نیز شناخته می شود، با مقاومت بالا در برابر حرارت در مکان های مختلف از جمله صنایع پتروشیمی استفاده می شود و همچنین یک پوشش عالی برای سطوح در معرض حرارت است. برخی از رنگها در رنگهای نسوز قادر به مقاومت در برابر دمای ۷۵۰ درجه سانتیگراد هستند و حفاظت بسیار بالایی از سطح را فراهم می کنند. رنگهای سیلیکونی نسوز معمولا بر اساس رزین سیلیکون هستند و نسبت به حرارت بالا مقاوم هستند. از انجا که رنگدانه الومینیوم استفاده شده در ساخت این رنگها، مقاومت انها در برابر گرما افزایش یافته و انها به مواد نسوز تبدیل می شوند، و معمولا این نوع رنگها می توانند به راحتی در دمای ۳۰۰ تا ۷۵۰ درجه سانتیگراد مقاوم باشند. این رنگ سیلیکون که روی اشیا قرار گرفته است مانند لعاب یا پوشش عمل می کند، و همچنین انها را در برابر گرما و درجه حرارت بالا علاوه بر ظاهر زیبا و فوق العاده خود نگه می دارد. رنگ های نسوز معمولا ضخامت بالایی دارند و با ضخامت روی سطوح مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین احتمال این وجود دارد که این رنگ ها از سطح جمع اوری و به صورت مقیاس پذیر درایند.

مزایای رنگ نسوز را می توان ذکر کرد که باعث چسبندگی و پوشش در تمام سطوح می شود همچنین مقاومت حرارتی بسیار بالا، و علاوه بر ان مقاومت شیمیایی، این رنگ ها سرعت بالا در اجرا و خشک شدن دارند و می توان در تمام سطوح از جمله سنگ های فلزی و غیره استفاده کرد.

این رنگ ها همچنین به عنوان یک پوشش محافظ در برابر خوردگی شناخته می شوند که برای ظاهر و روشنایی سطح مورد نظر و همچنین برای رنگ پریدگی انها فراهم می شود. هنگامی که می خواهید از رنگ های نسوز استفاده کنید، ابتدا سطح زیر را تمیز کنید و مطمئن شوید که هیچ الودگی در سطح مانند غبار، چربی، روغن و غیره. همچنین اگر زنگ یا پوست روی کارتان دارید، باید ان را تمیز کنید و قبل از رنگ با شن‌کاغذ ان را حذف کنید. بهتر است قبل از نقاشی ان را به خوبی حرکت دهید، بنابراین مسطح می شود و با یک نازک تر سریع رقیق می شود و سپس از قلم مو برای قرار دادن رنگ روی سطح خود استفاده کنید. اگر می خواهید سطوح گسترده را رنگ کنید، می توانید از تجهیزات رنگ اسپری راست و لوازم جانبی مانند پیستول استفاده کنید و مطمئن شوید که شما هر رنگی را رشد نمی کنید زیرا رنگ افت می کند و سطح صاف و یک دست است.

قیمت رنگ نسوز

خرید رنگ نسوز پودری

رنگ نسوز در اشکال مختلف مانند پودر در دسترس هستند و به همین ترتیب برای خرید رنگ نسوز پودر، شما می توانید هر دو راه انلاین و خصوصی، که راحت تر و قابل دسترس تر است. بهتر است بدانید که انها از رنگ های نسوز برای وظایف مختلف، از جمله، برای اتش نشانی خانه، سیستم های گرمایش و رادیاتور، در کوره ها، موتورها و خروجی های خودرو، در دودکش، بویلرها، بویلرها، پتروشیمیایی، پالایشگاه ها، لوازم اشپزخانه مانند سطح خارجی دیگ ها، مخازن دما و غیره استفاده می کنند. برخی از مردم رنگ های پلی اورتان را یکی از رنگ های نسوز می دانند، اما شما باید بدانید که رنگ های پلی اورتان بسیار مقاوم تر هستند، اما رنگ های نسوز بیشتر مفید هستند. رنگ های نسوز بسیار ساده و قابل استفاده هستند.

در اغاز، شما باید به زیر تنظیم و سطح بندی سطح زمین توجه کنید. سپس می‌توانید به راحتی رنگ را بر روی سطح تمیز و صاف خود قرار دهید، و تضمینی وجود دارد که ان را نسوزانید.

رنگ نسوز شامل مدل های مختلفی مانند رنگ های چند پلیمر سیلیکون یا اپوکسی، پوشش افزودنی فلز و اسپری های فلزی، پوشش پودر درجه حرارت بالا و رنگ سرامیک درجه حرارت بالا است.

رنگینه‌های چندپلیمری به عنوان نگهدارنده در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند و علاوه بر کاربرد در سطوح حرارتی گرم و بالا، دارای مقاومت بسیار بالا به دما می‌باشند. معمولا هر چه سیلیکون در این رنگها بالاتر باشد، مقاومت در برابر گرما بیشتر است. پوشش‌های اسپری فلزی یا فلزی در برابر شکست‌ها استفاده می‌شوند. به طور کلی، شما می توانید از این نوع رنگ ها برای هر کار یا سطح استفاده کنید.

خرید رنگ نسوز پودری

فروش رنگ نسوز چکشی

با توجه به استفاده های متعدد از رنگ های نسوز، ما در این مجموعه رنگ و پودر نسوز را فروخته ایم و شما می توانید از سایت ما بازدید و با کارشناسان ما مشورت و با تجربه ما، سفارش نوع رنگ شما دوست یا پودر و با هر رنگی که دوست دارید، در خرید عمده و استفاده از محصولات با کیفیت بالا، درجه اول و کیفیت بالا.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما