قیمت رنگ پلی اروتان چوب ترک با مقاومت بالا در برابر سایش

رنگ پلی‌اورتان یکی از رنگ‌هایی است که در ساخت و ساز، صنعت چوبی، ساخت و ساز، توربین بادی و فعالیت‌های صنعتی کاربرد دارد. قیمت رنگ پلی اورتان چوب ترکیه یکی از عوامل موثر در تعیین کیفیت و خلوص ان است. این رنگ شامل ترکیبی از رزین پلی ایزوسیانات و مواد مکمل به نام پلی ایزوسیانات است که رزین پلپل به عنوان بخش A و مواد مکمل به عنوان بخش B شناخته می شود. نام دیگر یک ماده سخت است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مهم‌ترین ویژگی‌های این رنگ مقاومت بالا در برابر عوامل خارجی و تغییرات اب و هوایی است. این رنگ را می توان به عنوان وزن مولکولی بالا، که مقاوم در برابر باران اسیدی، نور خورشید، گرما و شرایط اب و هوایی متغیر و سخت و به سرعت خشک. ظاهر این رنگ یکی دیگر از ویژگی‌های این رنگ است، که برخلاف دیگر رنگ‌های پودر، به تدریج به پوست نارنجی تبدیل نمی‌شود، و همچنین مقاومت بالا در برابر سایش، شوک و عوامل اسیب شیمیایی. ویژگی‌های دیگر این رنگ نیز مهم هستند. در صنعت چوب، برای سطوح پایین تر از دو نوع رنگ سیلر و کیلر استفاده می‌شود و در لایه‌های نهایی از رنگ چیلر بیشتری استفاده می‌شود.

تفاوت مشابه در کاربرد رنگ در صنعت ساخت چوب و سطوح نقش مهمی در تعیین قیمت کار دارند به طوری که سطح چوب پس از اماده سازی که به طور کلی برای صاف کردن سطوح چوبی استفاده می شود، از محصولات دیگر رنگ پلی اورتان چوب می تواند به براق، کیلر نیمه براق، نیمه سیلیر، چیپر، سفید و غیره اشاره شود. تنوع بالای رنگ پلی اورتان امکان ساخت توپ های رنگی مختلف و ترکیب با یکدیگر را فراهم می کند.

مهمترین استفاده از رنگ پلی اورتان چوب این است که محصولات را شفاف و سطوح چوبی کنید. همچنین به نفوذ اب و رطوبت، ضد خوردگی، ضد سایش و سایش مقاوم است.

قیمت رنگ پلی اورتان

رنگ پلی اورتان یک سری رنگ دو جزئی است. این رنگ بر اساس رزین پلی‌اورتان است که به سرعت خشک می‌شود. مواد اولیه با کیفیت بالا و فرایند تولید استفاده شده در تعیین قیمت رنگ پلی اورتان نقش مهمی در تعیین رنگ پلی یورتان دارند.

مقاومت در برابر نور خورشید، باران اسیدی، اب و رطوبت از مهمترین ویژگی های رنگ پلی اورتان هستند. یکی دیگر از ویژگی‌های این محصول قابلیت سایش و عدم سایشی پوست پرتقال است. رنگ پلی‌اورتان یک رنگ دو جزیی بر پایه رزین پلی‌اورتان است که در صنایع مختلف استفاده می‌شود. رنگ پلی اورتان به دلیل کاربرد ان متفاوت است، زیرا زمان خشک شدن ان در مقایسه با سایر رنگ ها از جمله رنگ های چوب سلولز کمتر است. این یک لایه ضخیم تر بر روی سطح کار تولید می کند که کار را شفاف، صاف و زیبا تر می کند، و این به دلیل چسبندگی عالی رنگ بر روی سطوح چوبی و MDF است.

این رنگ مناسب سطوح و محصولاتی است که نیاز به دوام بالا و حفاظت در برابر خراش، سایش، فساد و نفوذ اب دارد. همچنین اگر ان به عنوان یک لایه از منجوق عمل کند، می تواند نقش محافظتی خود را به خوبی ایفا کند. رنگ پلی اورتان در انواع مختلفی وجود دارد که قیمت انها نیز متفاوت است. فرایند تولید و همچنین فرمولاسیون مورد استفاده در تولید این رنگ، از دیگر عوامل مؤثر در تعیین قیمت نهایی محصول می‌باشند. لازم به ذکر است که این رنگ به دلیل قابلیت اشتعال باید در ظروف بسته و مهر و موم شده نگهداری شود و همچنین عدم دسترسی کودکان به این رنگ، عدم قرار گرفتن در معرض اتش، گرما، جریان برق، اتش و مواد قابل اشتعال از دیگر نکات مهم نگهداری این محصول هستند. این مجموعه به منظور مشتری‌گرا و رضایت مشتریان و مصرف‌کنندگان طراحی شده است. شما می توانید به سایت و از طریق راه های ارتباطی برای درخواست قیمت و خرید محصول مراجعه کنید.

قیمت رنگ پلی اورتان

رنگ پلی اورتان چوب ترک

یکی از کاربردهای رنگ پلی اورتان مورد استفاده در صنعت چوب، رنگ پلی اورتان چوب از چوب دو جزئی است که بر اساس رزین پلی اورتان تولید می شود. در واقع این رنگها، پلیمرهای هستند که در نتیجه واکنش ایزوسیاناتاز با دیوالها تولید می‌شوند. این محصول به عنوان یک پوشش و محافظ برای محصولات چوبی و صنایع استفاده می شود. این پوشش باعث می شود چوب در برابر اسیب و اسیب مقاومت کند که استفاده از محصولات چوبی را افزایش می دهد. رنگ پلی‌اورتان تولید شده توسط این مجتمع با استفاده از فناوری پیشرفته و ماشین‌الات و تجهیزات پیشرفته و استفاده از مواد خام با کیفیت بالا، بهترین محصولات موجود در بازار ایران می‌باشد. استفاده از این محصول و نتیجه مطلوب در استفاده مناسب از این رنگ است.

از این رو لازم است سطح را قبل از استفاده از ان تمیز کرده و از هر گونه الودگی، چربی و رطوبت ازاد باشیم. اگر برای محصولات چوبی قدیمی استفاده می شود، ابتدا لازم است که رنگ های قدیمی را از سطوح با استفاده از سمبه حذف کنید تا به سطح صاف و صاف برسد اگر رنگ در چوب قدیمی بسیار مقاوم است. می توان از هر مدل پاک کننده رنگ برای تمیز کردن سطح استفاده کرد.

رنگ پلی اورتان چوب ترک

هنگام خشک کردن رنگ های پلی اورتان به شرایط اب و هوایی، دمای محیط، رطوبت، ضخامت سطح و تعداد این محصول باید در دمای بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتی گراد استفاده شود و از انجا که قابل اشتعال است، بهتر است در فضاهای بسته و دور از گرما و گرما استفاده شود، همچنین بهتر است برای جلوگیری از هر گونه اسیب زمانی که ماسک زده است.

به همین منظور رعایت حقوق مصرف کنندگان و ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر، این واحد صنعتی سایت و فروشگاه های انلاین را طراحی کرده است تا مشتریان و مصرف کنندگان بتوانند محصول مورد نظر خود را با صرفه جویی در زمان و هزینه خریداری نمایند. سایر مزایا عبارتند از به دست اوردن اطلاعات لازم در مورد محصول، مقایسه ان با سایر محصولات مشابه، خرید عمده فروشی و استفاده از تخفیف های دوره ای. همچنین، کارشناسان و مشاوران این مجموعه شما را در طول روند خرید محصول تا زمانی که ان را دریافت کنید پشتیبانی می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما