قیمت رنگ اپوکسی کف پارکینگ با ویژگی ضد خوردگی در بازار

قیمت رنگ صنعتی یکی از مهمترین مسائلی است که توجه همه را به خود جلب می کند چرا که قیمت این دستگاه به دلیل شرایط اقتصادی و بحران های متعدد در کشور، تغییرات و تحولات زیادی را به خود جلب می کند. عوامل متعددی برای تعیین میزان فروش رنگ وجود دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برخی از اینها با این کلمات به شما معرفی خواهند شد: یکی از عوامل تعیین کننده قیمت این محصولات بررسی کیفیت مواد اولیه و قطعات مورد استفاده در تهیه رنگ و همچنین کیفیت این دستگاه ها و اجزا می باشد. نقطه دیگر در این زمینه تمرکز بر شکل بسته بندی پنس است، برای مثال، محصولاتی که در بسته بندی های فلزی جدید قرار داده می شوند نرخ بالاتری نسبت به سایر محصولات دارند.

توزیع رنگ‌های صنعتی در ایران توسط مراکز معتبر عرضه، با بالاترین کیفیت و بدون محدودیت انجام می‌شود. تمام مصرف‌کنندگانی که می‌خواهند قیمت این دستگاه را کاهش دهند می‌توانند این محصول را از طریق مراکز عرضه و فروش بدون واسطه یا واسطه خریداری کنند. رنگ اپوکسی محصولی است که به طور گسترده ای در کارخانه‌های سراسر کشور تولید می‌شود. پس از تولید، محصول از طریق توزیع و شرکت های عرضه وارد بازار می شود، به طور طبیعی، با جستجوی وب سایت های مرتبط، قیمت رنگ پارکینگ اپوکسی با ویژگی ضد خوردگی را می توان در فروشگاه های معتبر بازار یافت یا می توان ان را توسط نمایندگان فروش در سراسر کشور یافت.

رنگ اپوکسی کف پارکینگ

مشکل در انتخاب رنگ ایده‌ال در طول بازسازی بسیار رایج است، چه برای ساختمان‌ها، دیوارها یا سطوح دیگر، گزینه‌های زیادی وجود دارد، اگرچه رنگ‌های روغن به نظر ایده‌ال می‌رسد، هنوز لازم است مناسب‌ترین رنگ را انتخاب کنید، رنگ اپوکسی طبقه پارکینگ اغلب به دلیل مزایای بسیار ان توصیه می‌شود، در حالی که ما همچنان به بررسی ترکیبات، مزایا و چگونگی اعمال ان ادامه می‌دهیم. رنگ اپوکسی و رنگ پایه اب خواص مشابهی ندارند، اما این محصول دارای خواص مشابه وینیل و اکریلیک است؛ ویژگی اصلی ان چیزی بیش از مقاومت باور نکردنی ان نیست که اجازه می دهد ان را یک اثر قوی بر روی سطح رنگ شده.

این نوع رنگ کف از مواد اولیه و سخت کننده تشکیل شده است، مواد پایه شامل اتصال پلیمر اپوکسی، انها در تماس با هاردنر، رنگ اپوکسی از خانواده رنگ روغن است، مناسب برای تمام سطوح شامل کاشی، بتن، سنگ، چوب، PVC یا حتی فلز، هر دو در و خارج از باز است. رنگ اپوکسی بیشتر برای پوشش های طبقه صنعتی شناخته شده است، اما کاربردهای ان در حال حاضر بسیار گسترده تر و به خصوص در زمینه صنعتی از انجا که رنگ های اپوکسی از دو عنصر اصلی و سخت کننده تشکیل شده است، که شامل یک چسب پلیمر اپوکسی است که در تماس با سخت کاری واکنش نشان می دهد.

به دلیل این مشخصه اصلی، مدیریت زمان اجرا ضروری است، اگر تاخیر بیش از حد طولانی باشد، رنگ غیرقابل استفاده خواهد بود، بنابراین استفاده از رنگ اپوکسی پیچیده است و نیازمند انطباق دقیق با تعدادی از دستورالعمل ها است: مخلوط کردن پایه و سخت شوندگی، اعمال سریع و مشاهده زمان خشک شدن بین لایه های مختلف. مقررات و همچنین تقاضا از سازندگان فشار برای ارائه رنگ اپوکسی بیشتر در رنگ مخلوط، شبیه به الکید، زیرا مزایای رنگ اپوکسی بسیار بالا است، نکته اصلی این است که این رنگ به ویژه مقاوم است، دارای قدرت پوشش عالی است، نفوذ پذیری خوبی را فراهم می کند و نتیجه زیبایی را می دهد، چه براق، مات یا درخشش. رنگ اپوکسی را می توان به تقریبا تمام سطوح، روی زمین و روی دیوار، داخل و خارج از خانه اعمال کرد، حتی اگر رنگ اپوکسی در ابتدا فقط برای برنامه های صنعتی استفاده می شد، ان را به تدریج مورد توجه قرار گرفت تا امروز ما بیشتر و بیشتر رنگ اپوکسی را در داخل خانه مشاهده می کنیم.

رنگ اپوکسی کف پارکینگ

بزرگترین مزیت رنگ اپوکسی، مقاومت منحصر به فرد ان است، مقاومت ان در برابر خط و خراش، ضربه یا مواد شوینده، حتی ان را می توان برای پوشش کف پارکینگ استفاده کرد، در واقع هنگامی که زیربرنامه اماده می شود، عمر رنگ چندین سال طول خواهد کشید. فراتر از ویژگی‌های شناخته شده (مقاومت و دوام)، طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و پوشش کاملا صاف و همگن ان، وجود رنگ اپوکسی را در رنگ‌های تزئینی ضروری می‌کند، در واقع قدرت پوشش بالایی دارد، یک پوشش یکنواخت و ظاهر عمیق و صاف با اثر اینه ارائه می‌دهد.

در بازار، طیف وسیعی از رنگ‌ها موجود است، اما حفظ رنگ اپوکسی نسبتا اسان نسبت به رنگ‌های مبتنی بر اب، و همچنین ان را یک رنگ چند منظوره است و می‌تواند در سقف، دیوارها و همچنین روی کف استفاده شود، اما همچنین طرف دیگر سکه هم وجود دارد، رنگ اپوکسی محدودیت‌هایی دارد، استفاده از ان بسیار پیچیده است، زیرپوسته باید به طور کامل و مناسب اماده باشد تا قبل از دریافت اولین لایه‌های رنگ، به طور کامل و مناسب در برابر رنگ مقاوم باشد، علاوه، سمیت محصول یک مسئله دیگر است که باید در زمان دور شدن در نظر گرفته شود و در طول زمان و اتاق فرار به خوبی مورد استفاده قرار گیرد، حتی پس از بسیاری از ترکیبات رنگ های مختلف قرار گرفته شده است. زمان خشک شدن طولانی است، در حقیقت بخش سطحی سریع خشک می شود، اما این کاملا خشک شدن لایه های زیر است که نیاز به زمان بیشتری دارد، با این تفاسیر، اگر می خواهید از ان در محیط های خارجی استفاده کنید، مطمئن شوید که شما یک لایه محافظ ویژه استفاده می کنید.

رنگ اپوکسی کف پارکینگ

رنگ اپوکسی اغلب دارای ۲ جزء است، بنابراین توصیه می شود که دستورالعمل های بسته بندی که از تولید کننده به تولید کننده متفاوت است را دنبال کنید، با دقت، سپس رنگ را می توان با غلتک، قلم مو یا تفنگ اسپری انجام داد. رنگ اپوکسی با تعریف ضد اب است، بنابراین سطح ان را حفظ می کند که به بهترین حالت اعمال می شود، علاوه بر این، مقاومت رنگ اپوکسی در برابر محصولات و مواد مختلف ان را اسان تر تمیز می کند، که تا حد زیادی محدودیت های فنی و بودجه ای را کاهش می دهد.

در یک ساختمان اداری مانند یک خانه، سطوح رنگ شده یکسان نیستند، هر کدام ویژگی خود را دارند و این نیازمند مطالعه راهنمای انتخاب رنگ اپوکسی است، به عنوان مثال، دوش، اتاق نشیمن یا ایوان، در معرض میزان یکسان گرما و اب قرار نمی گیرند، همچنین گاراژ، اشپزخانه و دفتر کار با همان چربی، چوب، فولاد، برنج دارای ویژگی های خود هستند که بر کیفیت و دوز رنگ تاثیر می گذارد، اینها همه معیارهایی هستند که باید در انتخاب رنگ و استفاده از اپوکسی استفاده شود. رنگ اپوکسی کلی یک راه حل جالب از نظر حفاظت از سطح است که در دسته های مختلف مواد قابل استفاده است و می تواند در هر نوع ساختمان یا خانه استفاده شود، این محصول در رنگ های مختلف و متضاد در دسترس است و مهمتر از ان، به شما اجازه می دهد تا یک فضای زیبا ایجاد کنید. قبل از خرید با متخصصان فروش مرتبط با رنگ مشورت کنید، زیرا انها می توانند اطلاعات ارزشمند را به شما بدهند، برای راهنمایی بیشتر درباره نحوه انتخاب رنگ با موفقیت با ما تماس بگیرید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما