لیست قیمت رنگ ترافیکی گرم با کیفیت و ماندگاری بالا

در جاده، مناطق خطر با کدهای رنگی مختلف بسته به نوع خطر نشان داده می‌شوند. برای تامین امنیت این مناطق، علائم مشخصه روی زمین با رنگ های ترافیکی دیده می شود. در این مقاله چه راهکارها برای رنگ امیزی گرم ترافیک ارائه شده است؟ و ما در این مورد بیشتر خواهیم فهمید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

رنگ گرم ترافیکی

سفید رنگ اصلی برای رشته جاده است، برای همه علامت های عمومی، به خصوص تعیین حدود جاده از رنگ گرم ترافیک، این گروه از رنگ می تواند با استفاده از حلال رزین اکریلیک تولید شود، رنگ ترافیک به دلیل نوع و تعداد مونومرها در ساختار انها خواص متفاوت و به دو دسته تقسیم می شود: ۱. رنگ ترافیک ترموفرم: می تواند با بسیاری از ترکیبات کاربردی با کمک گروه عملکردی خود واکنش نشان دهد و یک لایه شبکه سفت و سخت تشکیل دهد. ۲. رنگ گرمانرم: می تواند لایه رنگ را فقط با بخار با حلال ایجاد کند.

رنگ ترافیک در برخی از خواص مانند سختی، چقرمگی، مقاومت در برابر نرم شدن در دماهای بالا، مقاومت در برابر حلال ها و شوینده به گرمانرم اکریلیک، رنگ ترافیک به طور گسترده ای استفاده می شود، زیرا مزایای ان بسیار بالا است، تقریبا هیچ بویایی نیست، می توان ان را در داخل و خارج از خانه استفاده کرد، رنگ ترافیک به سرعت خشک می شود، حتی روشن ترین رنگ ها در طول زمان زرد نمی شود.

رنگ ترافیک با قدرت پوشش خوب، مقاوم در برابر رطوبت است و در همان زمان اجازه می دهد تا سطح نفس بکشد، تمیز کردن ابزار نیز تسهیل شده است، زیرا برای شستن انها با اب کافی است، رنگ ترافیک می تواند یک لایه یا دو لایه، یک لایه، البته، باید دارای قدرت پوشش خوب، همچنین نیاز به یک پایه کاملا اماده، چه سطح جدید است که یک پوشش مناسب یا رنگ قدیمی در شرایط خوب، رنگ ترافیک دو لایه ان را به سطوح کمی متخلخل، نیمه پوشیده یا غیر یکنواخت افزایش می دهد.

رنگ گرم ترافیکی

رنگ ترافیکی چیست

رنگ نسبتا جدید است از زمانی که برای اولین بار در مکزیک در دهه ۱۹۵۰ ظاهر شد، این ماده عمدتا از رنگدانه های مصنوعی و یک اتصال: امولسیون اب و اکریلیک یا رزین پلیمری، حالا ما می خواهیم بدانیم چه رنگ ترافیک است،  اولین ویژگی رنگ ترافیک و احتمالا بزرگترین مزیت آن رقیق سازی آن در آب است، بنابراین کار و تمیز کردن برس سریع تر و راحت تر است، انعطاف پذیری است که اجازه می دهد رنگ های ترافیکی به راحتی مخلوط شوند، به راحتی به صورت انتخابی از حمایت های مختلف و بوی کم استفاده می شود.

ویژگی بعدی رنگ ترافیک، خشک شدن سریع ان است، در واقع خشک کردن سریع اجازه می دهد لایه های متوالی رنگ در نرخ های بالاتر اعمال شود، با این حال، در صورت لزوم، شما می توانید زمان خشک شدن با مواد غیر شفاف را افزایش دهید، یکی دیگر از مزیت این محصول قیمت مقرون به صرفه تر از رنگ روغن است، رنگ ترافیک خواص منحصر به فردی دارد که واقعا تبدیل به امکانات هنری. این رنگ از رزین مصنوعی بر پایه اب ساخته شده است که رنگدانه ها را به هم متصل می کند، این ترکیب شیمیایی به این معنی است که بر خلاف رنگ روغن دارای حلال های سمی نیست، به هنرمندان اجازه می دهد تا بدون به خطر انداختن سلامتی خود با رنگ ترافیک کار کنند، نکته مهم در مورد این ترکیب این است که به دلیل ان بر اساس اب است، ان را اسان برای تغییر قوام آن است.

این می تواند در سطوح مختلف برای ایجاد یک اثر مشابه رنگ روغن، یا رقیق با اب برای ایجاد یک اثر ابرنگ، یا مخلوط ان با خمیرمایه و میکروب برای ان یک بافت و اثر منحصر به فرد است که توسط هیچ تکنیک دیگری به دست نمی اید، رنگ ترافیک به سرعت خشک می شود، بنابراین ایده ال برای لایه لایه و اجازه می دهد تا یک لایه ضخیم ایجاد شود.

همچنین، رنگ های ترافیکی زمان بیشتری برای ترکیب رنگ ها و اعمال لعاب بر روی لایه های پایین تر، رنگ اکریلیک و رنگ ترافیک به همان اندازه محبوب هستند، اما رنگ ترافیک دارای مزایای متعددی است که ان را متمایز می کند، سبک وزن، دائمی و اسان برای حمل، همچنین در برابر اب مقاوم است در صورتی که خشک شده و در طول زمان ترک نمی کند، در حالی که رنگ اکریلیک باید با دقت برای جلوگیری از ترک لایه ها اعمال شود. رنگ های اکریلیک در طول زمان محو می شوند و زرد می شوند، همانطور که در بسیاری از اثار تاریخی دیده می شود، با رنگ اکریلیک اتفاق نمی افتد، اسان است که رنگ های روشن که ظاهر خود را در طول زمان حفظ می کنند، رنگ ترافیک بسیار مقاوم است، که اجازه می دهد ان را در تمام برنامه های کاربردی از جمله دیوارها و کف استفاده شود.

رنگ ترافیکی چیست

آن را صاف کردن سطوح مختلف مانند بتن یا سیمان، پوشش مواد حساس مانند چوب به طور کامل، پوشش مواد مصنوعی مانند PVC را بهبود می بخشد، حتی می تواند سنگ را با این رنگ خاص، از خانواده رنگ های صنعتی، رنگ ترافیک، علی رغم ویژگی های خاص ان، آن را از دیگر رنگ ها متمایز می کند.

پایه یک پلیمر اپوکسی است که با یک هاردنر ترکیب شده است، این ترکیب باعث می شود که رنگ به سرعت سفت شود و به سطح حجم، با این حال، مراقب باشید، زیرا پس از مخلوط شدن رنگ ترافیک، باید آن را هر چه زودتر اعمال شود، در واقع زمان یک عامل تعیین کننده در استفاده از رنگ ترافیکی است.

رنگ ترافیک به طور عمده سه مزیت دارد، اول این است که ان را تقریبا به یک کاربرد جهانی، ان را به هر نوع از پروژه اعمال می شود، مزیت دوم مقاومت ان، ترکیب رنگ با هاردنر قادر به به به دست اوردن سطح صاف و فوق العاده مقاوم است، رنگ ترافیک عملکرد عالی حتی در کت بسیار در معرض، اسیب دیده و نه خراش، به ذکر شرط استفاده از دستورالعمل، به ذکر نیست که این رنگ با دوام تر از هر رنگ دیگر، در نهایت، این رنگ خاص دارای بسیاری از زیبایی و بهترین نتیجه با اینه است.

یکی از مراکز تامین رنگ ترافیکی ما ارائه محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا، و عرضه این محصول به روش های مختلف برای دستیابی به مشتری اسان تر است، با توجه به اینکه فروش این رنگ ها روز به روز افزایش می یابد، مشاوران ما اماده ارائه خدمات سریع به همه متقاضیان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما