رنگ ترافیکی پارکینگ

با توجه به تنوع رنگ ترافیکی ،شتاب دهنده یا حلال با قیمت مختلف وجود دارد.حلال های رنگ ترافیکی پارکینگ، مانند حلال رنگ ترافیکی هستند.برای رنگ اکریلیک  پایه اب باید قیمت بالاتری نسبت به رنگ معمولی  پرداخت کنیم.

رنگ ترافیکی
رنگ ترافیکی در پارکینگ

از نوارهای پیش ساخته (پریفاب) گرم مخصوص خط کشی میتوان برای پارکینگ استفاده کرد. قابلیت اجرای سریع و پرت کم دارند.ولی هزینه بالاتری باید پرداخت کنید. و یا رنگ های سرد تک جزئی یا دو جزئی ترافیکی  می توانید استفاده کنید و در طبقه های منفی که نور کم وجود دارد ،اگر بتوانید گلاسبید یا دانه های شیشه ای نیز روی ان بپاشید بهتر جواب می گیرید.

نقاشی و خط کشی پارکینگ

برای نقاشی دیوار ان نیاز به زیر سازی نداریم.نقاشی  پارکینگ را باقیمت مناسب اجرا میکند. دیوار پارکینگ در معرض رفت امدو دود است. از رنگ های روغنی الکیدی هوا خشک استفاده میشود.

رنگ ترافیکی
نقاشی دیوار و سقف

رنگ روغنی در مقابل دود وسایل نقلیه مقاوم است. برای مرزبندی از رنگ ترافیکی، همرا با گلاسبید استفاده می کنیم.

رنگ ترافیکی
کف پوش پارکینگی

 رنگ خط کشی پارکینگ ساختمان

کف پارکینگ در حال بار گذاری وباربرداری است .پارکینگ خط کشی شده وشیک یک مزیت  است.میتوان برای کف پارکینک رنگ بادوام استفاده کرد.رنگ سرد قیمت مناسب تری دارد.سطح پارکینگ را قبل از خط کشی پاک کنیم.رنگ هایی که برای خط کشی پارکینگ استفاده می شوند در مقابل روغن و گریس حساس هستند. قبل از خط کشی پارکینگ از پرایمر استفاده شود بهتر است و داوام ان زیا دتر می شود.

رنگ ترافیکی
خط کشی پارکینگ مجتمع مسکونی

تجهیزات ترافیکی پارکینگ

این تجهیزات به اندازه رنگ ترافیکی اهمیت دارد.ازجمله این تجهیزات می توان،به محافظ ستون و متوقف کننده خودرو اشاره کرد.کف پله شب نما و ترمز پله الومنیومی جزء این تجهیزات است.میتوان نصب تجهیزات را به راحتی انجام داد.داشتن پارکینگ حرفه ای وخط کشی شده سبب اسایش و ارامش است.

 

 رنگ ترافیکی
استاپر پارکینگ

 

رنگ ترافیکی
شب نمای پارکینگ

اجرای کف پوش اپوکسی پارکینگ

معمولا از سیلیس و مخلوط کف پوش اپوکسی پلی امین تشکیل میشود.با اجرای متفاوت می توان سطحی ضد لغزش ایجاد نمود.قابلیت اجرا روی همه سطوح دارد. می توان روی سطوح فلزی و بتنی و حتی روی کاشی و سرامیک اجرا نمود.سبب افزایش مقاومت فشاری بتن میگردد.

 

 

باایمن رنگ تاپ همراه باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما