رنگ ترافیکی سرد اپوکسی اکریلیک

تابلوهای رنگ براق خیابان، خطوط ان و نور کم رنگ جداول، پرسش هایی را درباره اینکه چرا خطوط رنگ خطوط ترافیکی به این شکل است برانگیخته است؟ رنگ اپوکسی و اکریلیک عموما سرد، اپوکسی و رنگ اکریلیک تنها رنگ‌های صنعتی مورد استفاده در طول پرده هستند. رنگ‌ها صنعتی و مبتنی بر اکریلیک و گرمانرم هستند و برای رنگ‌های ترافیکی استفاده می‌شوند.

اکثر رنگ های ترافیکی برای خط زدن و هدایت اتومبیل ها و کنترل انها استفاده می شود. خطوط عابر پیاده و حریم خصوصی نیز با استفاده از این رنگ ها انجام می شود و این رنگ ها نیز در بسیاری از پانل های شب تاب استفاده می شود.

رنگ های ترافیکی به سه دسته تقسیم می شوند: رنگ های گرم، سرد و چند جزئی و رنگ های گرم در خودرو به دلیل خشک شدن سریع مورد استفاده قرار می گیرند، چرا که خودروها نمی توانند برای مدت طولانی در بزرگراه حرکت کنند. رنگهای سرد نیز برای ساخت خط درون شهری استفاده می‌شوند و رنگهای چند جزئی نیز استفاده می‌شوند.

رنگ ترافیکی سرد

همانطور که قبلا ذکر شد، یکی از رنگهای صنعتی رنگ ترافیکی سرد است که در دسته رنگهای اپوکسی قرار دارد. این رنگ ها بین ۵۰۰ تا ۶۰۰۰ میکرون بوده و برای رنگ امیزی خیابان ها از انان استفاده می شود. رنگ های ترافیکی سرد برای کشیدن خط خطر، مداوم، قطع، عابر پیاده و غیره استفاده می شود و ما همچنین می توانیم از رنگ های سرد برای جاده های خارج از شهر استفاده کنیم. رنگ های ترافیکی سرد به کار رفته در خیابان ها باید مقاومت زیادی در برابر عبور خودروها و عابران داشته باشند و به راحتی نابود نشوند و همچنین رنگ ترافیکی سرد باید چسبندگی خوبی به اسفالت داشته باشد.

امروزه، کارخانه های بسیاری در بازار صادرات وجود دارند که انواع رنگ های ترافیکی را تولید می کنند.

رنگ ترافیکی اپوکسی

بسیاری از مردم به دنبال رنگ کردن درب ورودی پارکینگ و حیاط خانه خود و شاید به دنبال رنگ کردن مسیرهای منتهی به ویلا در دهها, رنگ مناسب و انتخاب درست این افراد رنگ است.

رنگ های ترافیکی اپوکسی محبوب هستند و دارای قدرت بالا و مناسب برای ساخت جاده و خودرو به دلیل تنوع رنگ انها است. البته، شما باید بدانید که ماندگاری رنگ ترافیکی اپوکسی بستگی به عوامل مختلفی مانند چگونگی استفاده از ان، منطقه ای که ان اجرا می شود، و کیفیت خود رنگ دارد و همچنین، زمان ماندگاری رنگ‌های ترافیکی اپوکسی سرد در هوای سرد و با بارش برف و باران کاهش می‌یابد.

یک عامل دیگر، تداوم رنگ های ترافیکی در اسفالت است، اگر کیفیت اسفالت بد باشد، ان را به سرعت قبل از مهلت رنگ ترافیک ناپدید می شود. به طور کلی مقاومت خودروهای اپوکسی در برابر شرایط مختلف اب و هوایی از مهمترین ویژگی‌های رنگ‌های ترافیکی است.

رنگ ترافیکی اپوکسی

 

رنگ ترافیکی اکریلیک

یکی دیگر از انواع رنگ‌های پرمصرف برای مسیرهای مختلف خیابان‌ها و اتوپلیت‌ها رنگ اکریلیک ترافیک، رنگ اکریلیک ترافیک به دلیل ساخت ان بر اساس رزین اکریلیک ترموپلاستیک است و با توجه به شرایط محیطی کشور از کیفیت عالی برخوردار است. مقاومت به سایش و مقاومت در برابر شرایط اب و هوایی، چسبندگی بسیار بالا به اسفالت، سرعت بسیار بالا در عملیات خشک شدن و ماندگاری طولانی مدت این رنگ ویژگی‌های مثبت ان می‌باشد.

رنگ های ترافیکی اکریلیک همچنین دارای رنگدانه هایی است که نور را منعکس می کنند و در شب بسیار مفید هستند؛ انها از رنگ ترافیک اکریلیک در خطوط جاده، پارکینگ، باند فرودگاه و در همه جاده های ترافیکی استفاده می کنند. رنگ ترافیکی اکریلیک یک محصول صادراتی است که به دلیل سرعت بالای ان در خشک کردن مناسب برای استفاده در بزرگراه های مختلف و اتوبان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ ترافيكي پايه آب

یکی دیگر از رنگ‌های بسیار قوی ترافیک استفاده شده در خط جاده و علامت گذاری جاده و علامت گذاری بزرگراه رنگ پایه اب است، ساخته شده از رزین اکریلیک و استحکام چسبندگی ان بسیار بالا است. رنگ ترافیک اصلی اب بسیار مقاوم است و حذف ان در برابر شرایط اب و هوایی مختلف دشوار است.

رنگ ترافیک اصلی اب, دانه های رنگی دارد که منعکس کننده نور است و به خیابان ها و خودروها در شب جلوه خاصی می دهد. رنگ های ترافیکی پایه اب در مناطق شلوغ و جاده های مملو از ترافیک و همچنین پیاده روها و خطوط تعیین باند به رنگ اب در پایگاه استفاده می شود. رنگ های ترافیکی ابی خورشیدی محبوب هستند و به دلیل قیمت مناسب، خریداران اصلی را به بازار جهانی جذب می کنند.

رنگ ترافيكي پايه آب

رنگ ترافیکی پلی اورتان

یکی از محصولات دو جزئی در بین رنگ ها رنگ ترافیک پلی اورتان است که همچنین پلی اورتان نامیده می شود که یک رنگ از ترافیک بر اساس رزین پلی اورتان است و زمان بسیار کوتاه برای خشک شدن است. رنگ ترافیک پلی‌یورتان به دلیل مقاومت بالای ان در برابر اب و رطوبت و چسبندگی عالی بر سطوح انتخابی، پوشش بسیار مناسبی برای سطوح مختلف است.

دیگر ویژگی های خاص رنگ ترافیک پلی اورتان را می توان به مقاومت بالا در برابر گچ اشاره کرد، همچنین رنگ ترافیک پلی اورتان مقاوم به مواد شیمیایی و مواد معدنی مختلف است، و کمی اسیب دیده است، رنگ ترافیک پلی یورتان دارای چسبندگی بسیار خوبی از فلز است، بنابراین برای تخته های خودرو و بزرگراه های جاده بسیار مناسب است. امروزه رنگ ترافیک پلی اورتان تولید و به کارخانه های مختلف با توجه به استانداردهای جهانی ارسال می شود.

رنگ ترافیکی شبرنگ

امروزه، بسیاری از کارخانه ها و مراکز تولیدی انواع مختلف تجهیزات و رنگ های ترافیکی را تولید کرده اند و بخاطر محبوبیت بالای ان در استفاده و ویژگی های خاص ان، از نور رنگ ترافیک در بسیاری از جاده ها بدون چراغ و مناطق ترافیکی استفاده می شود. رنگ ترافیکی اکریلیک شبرن که بر پایه رزین اکریلیک است، به محبوب ترین رنگ مورد استفاده در رشته های مختلف خیابانی و رسم علائم مختلف تبدیل شده است. کیفیت بالای این رنگها و مقاومت بالا در برابر سایش، نور خورشید، و برف و باران انها را انتخاب اول می کند. بسیاری از رنگ‌ها برای جاده‌های خارجی بدون اسفالت مورد استفاده قرار می‌گیرند و با کشیدن خطوط از این رنگ می‌توان از بسیاری از تصادف‌های جاده‌ای جلوگیری کرد.

رنگ ترافیکی شبرنگ

رنگ ترافیکی نانو

یکی دیگر از انواع محبوب و پرکاربرد خانواده رنگ های ترافیکی رنگ نانو ترافیک است، این رنگ به دلیل وجود محصولات نانو در ان و کیفیت بسیار بالایی است که شما دارید، به جز برای بهترین رنگ های ترافیکی در بازار. نانوترکیبات موجود در این رنگ باعث می‌شود که رنگ خواص خود را در طول زمان از دست ندهد و به راحتی کثیف نشود. همچنین با ویژگی‌های نانو، این خاصیت ضد اب است و رطوبت در ان نفوذ نمی‌کند.

مجموعه ما به عنوان بزرگترین تامین کننده انواع رنگ های ترافیکی در کشور و خاورمیانه افتخار می کند که پیشنهادات ویژه ای برای خرید بهترین کیفیت و ساخته شده با توجه به استانداردهای جهانی ارائه می دهد.

اگر شما به دنبال خرید عمده از رنگ نانو هستید، می توانید فرم تماس ما را پر کنید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان فروش ما با شما تماس بگیرید و شما را به بسته های خرید ویژه معرفی کنید، مجموعه ما با حذف واسطه ها قادر به رسیدن به پایین ترین قیمت این محصول و ارائه ان به خریداران بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما