کارخانه رنگ نسوز براق + تولید پخش عرضه

برای دریافت اطلاعات دقیق در رابطه با تولید، پخش، عرضه کارخانه رنگ نسوز براق می توانید با متخصصین ارتباط بگیرید. رنگ نسوز یک مواد بسیار مورد استفاده در صنایعهای متفاوت زیادی قرار گرفته و از آن به عنوان یک پوشش برای بیشتر سطحها استفاده می شود.

رنگ روغن

رنگ نسوز براق

در بین انواع رنگها، رنگ نسوز براق سیلیکونی گزینه بسیار خوبی می باشد. دلیل اینکه رنگهای نسوز مقاومت خیلی بالایی در برابر حرارت دارند به خاطر دو تا ماده می باشد  مانند رزین سیلیکون و پیگمنت پودر آلومینیوم  که در ساخت و در درون این رنگ به کار برده شده است و این دوتا ماده باعث شده است که این رنگ نسوز در برابر گرما و حرارتهای زیاد مقاومتهای زیادی داشته باشند.

این یکی از ویژگیهای خیلی خوب این رنگ می باشد یعنی اگر دمای محیط ما به بالای ۳۰۰ درجه سانتیگراد تا ۶۵۰ درجه هم برسد این رنگ به دلیل ویژگی که دارد و موادی که داخل آن به کار برده شده است می تواند این دمای بالا را تحمل کند در اینجا باید به یک نکته مهم بسیار توجه ویژه شود آن هم این است که زمانی که می خواهیم از رنگ نسوز استفاده کنیم نباید در ضخامتهای بسیار بالا به کار ببریم و باید استاندارد را رعایت کنیم زیرا احتمال اینکه این رنگ از سطوح برداشته و جدا شود و پوست رویی آن کنده شود بسیار زیاد است و باید به این نکته توجه کرد تا این مشکل به وجود نیاد.

این رنگ که پوشش مناسبی برای تمام سطوح می باشد در برابر خیلی از عوامل مقاومت بسیار خوبی دارد و عمر زیادی را به خودش اختصاص داده است این رنگهای نسوز از انواع مختلفی درست شده، این رنگ همانطور که از اسمش مشخص است مقاومت خیلی خوبی را در برابر گرما به خودش اختصاص داده این به این دلیل است که وقتی حرارت و دمای محیط خیلی بالا می رود و در مقابل نور خورشید و آفتاب قرار می گیرد مقاومت بالای آن باعث می شود که سطح رنگ سالم بماند و خیلی خوب و با استحکام و با مقاومت زیاد عمل می کند.

رنگ پرایمر زینک ریچ اپوکسی

کارخانه رنگ نسوز براق

تولید کنندگان تولیدات رنگ نسوز براق را در کارخانه های مربوطه انجام می دهند. پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید از رنگ استفاده کنید که در برابر پوششهایی که در مقابل گرما و حرارت زیادی قرار دارند از رنگ نسوز سیلیکونی به کار ببرید مثلاً برای دیوارهای داخل شومینه برای دیوارهای خانه ها، برای دودکشها، پالایشگاه ها، نیروگاه‌های برق، لوله ها و مخازن، برای تمام اینها می توانید از رنگ نسوز استفاده های زیادی کنیم.

در این مواردی که برای شما نام بردیم بسیار حرارت زیاد وجود دارد و بهترین گزینه می تواند رنگ نسوز سیلیکونی باشد قبل از اینکه شما بخواهید از این رنگ استفاده کنید و سطح جایی که می خواهید رنگ کنید را با این رنگ که نسوز است پوشش دهید باید حتما زیر کار رنگ به خوبی و به صورت استاندارد انجام شود زیرا یکی از نکات مهم قبل از رنگ کاری می باشد.

کارخانه رنگ نسوز براق

تولید رنگ نسوز

به دلیل استقبال از این رنگ نسوز تولید این محصول بسیار بالا بوده است. در زیر می خواهیم مزایای رنگ نسوز رو برای شما بگوییم؟

 1. اولین مزایای آن این است که این رنگ به قدری باعث چسبندگی زیاد می‌شود که حتی از این رنگ می توانیم در روی سطح فلزات هم استفاده کنیم.
 2. رنگ سیلیکونی در برابر گرما به هیچ عنوان رنگش را از دست نمی دهد.
 3. به قدری این رنگ مقاومت زیادی دارد که به راحتی می توانیم در تمام سطوح استفاده کنیم و نگران این نباشیم که عواملی که باعث تخریب سطح می شود آن را از بین ببرد.
 4. به دلیل مقاومت و سختی که این رنگ دارد در برابر تمام عواملی که باعث می‌شود که این رنگ از بین برود بسیار استحکام بالایی دارد.
 5. یکی دیگر از مزایای این رنگ که در بالا هم به آن اشاره کردیم این است که این رنگ به راحتی می تواند دماهای بالا را تا ۶۵۰ درجه سانتیگراد تحمل کند این رنگ به مدت ۱۱ دقیقه به راحتی آماده خشک شدن است البته این نکته را فراموش نکنید که عواملی مانند رطوبت، ضخامت زیاد استفاده شده رنگ برای طول مدت خشک شدن آن تاثیر می گذارد.
 6. رنگ که برای این رنگ وجود دارد به صورت تقریبا نیمه براق و نقره ای می باشد.
 7. فام موجود در این رنگ در برابر گرما زیاد تغییر نمی کند.
 8. ظاهر رنگ نسوز و براق به دلیل این که حالت براقی دارد بسیار آن را خوشگل کرده است.

با متوجه شدن این مزایا به راحتی می توانید این رنگ را انتخاب و در سطوح زیادی استفاده کنید.

تولید رنگ نسوز

پخش و عرضه رنگ نسوز

کاربرد و ضرورت وجود رنگ نسوز باعث شده است پخش و عرضه آن به سراسر کشور انجام گیرد. در آخر می خواهیم نکاتی را در رابطه با رنگ نسوز بگوییم تا در هنگام استفاده از آن تمام این نکات را رعایت کنیدتا کار شما به بهترین شکل خود انجام شود؟

 1. تمام سطوحی که می خواهید با این رنگ پوشش دهید حتماً آن را که دارای آلودگی و گرد و خاک است را تمیز پاک کنید این کار را می توانید با شوینده های مناسب انجام دهید چون وقتی شما این کار را انجام می دهید باعث می‌شوید رنگ به راحتی به سطوح بچسبد و چسبندگی بسیار خوب انجام شود و این به دلیل تمیز بودن آن است.
 2. برای استفاده از رنگ نسوز باید توجه داشته باشید که قبل از استفاده حتماً آن را با یک همزن یا با هر وسیله ای که بتواند آن را یک دست کند هم بزنید بعد از این مرحله تینر را به آن اضافه کنید تا به خوبی رقیق شود و بعد میتوانید به راحتی روی سطوح به کار ببریم.
 3. اگر در یک مکانی از این رنگ استفاده می کنید حتما توجه کنید که مکان سیستم تهویه داشته باشد البته این برای مکانهایی است که کاملاً بسته می باشد.
 4. شما برای رنگ کردن سطوحهایی که بسیار کوچک هستند می توانید از قلمو برای آن به کار ببرید اما اگر سطح شما بزرگ هست برای رنگ آمیزی سعی کنید از اسپری استفاده کنید تا هم سریعتر تمام شود و هم کار برای شما راحت تر شود.
 5. رنگ نسوز را در زمانی که هوا بسیار گرم است و خورشید مستقیم می تابد استفاده نکنید.
 6. زمانی که در حال استفاده کردن رنگ نسوز هستید و اتفاقی این رنگ با پوست و چشم شما برخورد کرد حتماً به سرعت آن را بشویید.

پخش و عرضه رنگ نسوز

شما می توانید این رنگها را به راحتی از سایت حاضر خرید کنید برای این کار سفارشات خود را ثبت کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما