رنگ رویه اپوکسی پلی امین ضد اسید و کاربردهای بی نظیر آن

خواص متفاوت و کاربردهای منحصر به فرد در رنگ اپوکسی پلی امین یا ضد اسید وجود دارد. از جمله این خواص می‌توان به استحکام و کیفیت بالای این محصول در مقابل مواد شیمیایی و قلیایی و همچنین دوام و استحکام چسبندگی عالی ان اشاره کرد. این فراورده در برابر روغن و حلال مقاومت خوبی دارد و به دلیل ویژگی ضد زنگ و ضد خوردگی مناسب، در صنعت استفاده می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

رنگ رویه اپوکسی

تامین سطوح صاف، ضدخراش، براق و ساینده از مهمترین و مناسب‌ترین ویژگی‌های رنگ سطح اپوکسی می‌باشد. بنابراین در صنایع مختلف دریایی، نظامی و پتروشیمی و همچنین پالایشگاه استفاده می‌شود. هاردنر یا هاردنر با مواد شیمیایی دیگری به نام رزین برای تولید و ساخت رنگ اپوکسی استفاده می‌شود.

از این روش می‌توان به روش‌های مختلف استفاده کرد. پایداری و دوام این محصول در برابر استفاده‌های شیمیایی، اسید، حلال‌ها، قلیایی و پتروشیمی از دلایل گسترش استفاده از ان در صنعت می‌باشد. برای جلوگیری از زنگ زدگی، خراش و خوردگی، سطوح مختلف از رنگ اپوکسی استفاده می کنند که مقاومت بالایی در برابر این عوامل دارد. این امکان وجود دارد که یک سطح مقاوم در برابر سایش، شیمیایی و اسید، و همچنین خوردگی و زنگ با کمک رنگ سطح اپوکسی ایجاد شود و علاوه بر این، استفاده از این رنگ منجر به تناسب خوبی در سطح مورد نظر شما می شود.

رنگ امیزی سطوح فلزی، فلزی و سیمان نیز می تواند به رنگ اپوکسی باشد و از خواص این محصول می توان استفاده نمود.

این محصول قابل اشتعال است و بنابراین باید در یک محیط مناسب و امن، دور از اتش، رطوبت و جریان برق قرار گیرد تا از خطر حیات جلوگیری شود و علاوه بر ایجاد یک سطح زیبا و روشن، این محصول دارای خواص خوب دیگر مانند مقاومت شیمیایی، سختی بالا، چسبندگی عالی، حلال بالا و مقاومت اسیدی است.

پوشش اپوکسی در نقاشی خارجی مخازن و تجهیزات مختلف در صنایع مختلف نظامی، پالایشگاه‌ها و صنایع دریایی استفاده می‌شود. پس از استفاده و اجرای این رنگ بر روی سطح شما یک سطح براق و مقاوم از جمله خراش و اب را مشاهده خواهید کرد و استفاده از این محصول در سطوح مختلف مانند بتن، چوب و فولاد باعث ایجاد یک سطح صاف و روشن می شود که از ویژگی های سطح رنگی اپوکسی است.

رنگ رویه اپوکسی

برای عملکرد بهتر و عمر طولانی‌تر رنگ چهره اپوکسی بر سطح فولاد، لازم است سطح را از هرگونه الودگی خاک، روغن و چربی تمیز داده و خشک و بدون رطوبت باشد. این محصول با کیفیت و با کیفیت بهتر نگهداری و در شرایط مناسب، دور از مواد قابل اشتعال و در محیط تهویه مطلوب، نگهداری می شود تا برای مدت زمان طولانی تری نگهداری شود. یکی دیگر از مزایای خوبی که می توان از ان برای رنگ سطح اپوکسی یاد کرد دوام و استحکام بالا در سطح مورد نظر، چسبندگی بسیار خوب و امکان استفاده از ان با کمک اسپری است.

دیگر ویژگی‌های خوب که می‌توان از انها برای رنگ اپوکسی استفاده کرد، کارایی ان در صنایع اب، نفت، گاز و فاضلاب به دلیل گرانروی بالا، کیفیت منحصر به فرد و چسبندگی و عمر طولانی است. اگر سطح در یک محیط باز و در جهت مستقیم نور خورشید باشد، بهتر است که از رنگ سطح اپوکسی استفاده نشود، و همچنین دمای سطح مناسب و محیط برای استفاده از رنگ را فراهم کند و وقتی می‌خواهید سطح الودگی و زباله‌ها را تمیز کنید، می‌توانید از مواد شوینده و بهداشتی، شن‌شویی، نرده سیم و پرس بادی استفاده کنید. همچنین برای تمیز کردن، زنگ زدن و غیره مناسب است.

رنگ اپوکسی پلی امین

به دلیل استحکام بالا و چسبندگی بالای پلی امین اپوکسی ان را برای رنگ کردن تانک، ماشین الات پتروشیمی و خطوط لوله در محیط های مختلف، رنگ امیزی ساختارهای مختلف فلزی، استفاده از صنایع نظامی و تاسیسات در تماس با اب و رطوبت استفاده می شود. این محصول همچنین از ان در حفاری، نیروگاه های برق، پالایشگاه ها، تاسیسات دریایی و پل ها استفاده می کند. برای استفاده و کارامد بودن، اپوکسی پلی امین باید سطح مواد الوده و چربی را تمیز و تمیز کند.

رنگ اپوکسی پلی امین

علاوه بر تمیز بودن، سطح باید خشک باشد. برای رنگ کردن سطحی که می خواهید از رنگ پلی امین اپوکسی استفاده کنید، بهتر است سطح را صاف کنید و ان را حذف کنید اگر الودگی وجود دارد. برای حفظ و حفظ ایمنی بیشتر از رنگ اپوکسی پلی امین، باید در محیط خشک دور از جریان برق قرار داده شود و از اتش و گرما دور بماند.

بهتر است از ظرف پلی امین اپوکسی در اولین فرصت پس از باز کردن درب و استفاده از تجهیزات مانند پوشش و ماسک برای محافظت از بدن خود و جلوگیری از تنفس بخار ان استفاده کنید. ویژگی‌های منحصر به فرد پلی‌امین اپوکسی را می‌توان به مقاومت در برابر حلال عالی، ضد خراش، دوام منحصر به فرد در برابر رطوبت و رطوبت، سختی عالی و مقاومت در برابر اسید و دوام و همچنین بازی ان اشاره کرد. خریداران می توانند سفارش خود را به صورت انلاین ثبت کنند تا رنگ کلی پلی امین اپوکسی را در اندازه و وزن مورد نظر و با توجه به نیازهای انها از طریق سایت ما و بدون واسطه و بازدید از مراکز توزیع و فروش این محصول سفارش دهند و علاوه بر این، مشتریان می توانند به مشاوران سایت کمک کنند تا مزایا و مشخصات محصول و دانش قیمت رنگ اپوکسی پلی امین را بدانند و خرید مقرون به صرفه و معقول را تجربه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما