رنگ آپوکسی پلی آمید غنی از روی

اگر شما متوجه شده اید که سطوح فلزی مانند اهن، فولاد و غیره با رطوبت و مرطوب برای حل این مشکل، از پلی امید غنی از اپوکسی در سطح استفاده می شود.

مناطق مختلف کشور مانند شهرهای شمالی همیشه با این مشکل روبرو بوده و به این رنگ نیاز دارند و تاسیسات مختلف، لوله‌های فلزی، مخازن فلزی و پنجره‌های الومینیومی و فلزی همگی در این دسته قرار دارند و از پلی‌امید اپوکسی برای حفظ و محافظت از انها استفاده شده است و استفاده دیگر از این رنگ برای تجهیزات ترافیکی این است که هیئت مدیره‌های رانندگی که در جاده‌ها هستند به طور مداوم به طور مستقیم از خورشید می‌درخشند، و این تابش مستقیم باعث تخریب سطح انها می‌شود، و برای این نقاشی‌ها انها می‌توانند از این رنگ استفاده کنند، یا ما می‌توانیم به جدول خیابان اشاره کنیم، که مستقیما مربوط به اب است و باید به رنگ مورد استفاده قرار گیرد که تحمل زیادی در برابر اب دارد، بنابراین از پلی امید اپوکسی استفاده می‌کند، که از روی غنی است، زیرا از خورشید و اب از خوردگی جلوگیری می‌کند.

عنصر اصلی در این رگاردنر و رزین ان است که با خواص خوب تولید می شود، میزان چسبندگی این نوع رنگ بسیار خوب است، و ان را به خوبی در هر سطح با یک لایه از رنگ قرار می گیرد و برای مکان های مختلف قابل اجرا است، مقاومت ان در برابر گرما و سرما نیز تصور می شود به دلیل این است که در فضاهای باز، این رنگ اغلب توسط شهرداری برای حفظ چیزهایی مانند ابزار پارک و خیابان استفاده می شود.

چیز دیگری که رنگ اپوکسی پلی امید در کارخانه های کنسرو سازی استفاده می شود این است که ان را تولید کند این می تواند به دلیل ان باید مقاوم در برابر حرارت باشد و به دلیل مواد شیمیایی یا غذایی که در یک بطری قرار داده شده و یا می تواند رنگ را نچشد، و به دلیل ان که همه این ویژگی ها را دارد، ان را نیز در صنایع کنسرو و کنسرو استفاده شده است. همانطور که ذکر شد، پلی‌امید اپوکسی از رزین اپوکسی ساخته شده است. این ماده پس از ان چسبنده است، و هنگامی که بااستاردنر ترکیب می شود، یک ماده ژل مانند تولید می شود و سپس برای تولید رنگ کمی پارافین با این ماده سخت می شود که در نهایت بهترین نوع رنگ را تولید می کند. این رنگ دارای انواع مختلفی از رنگ ها مانند براق، مات و نیمه مات است، که هر کدام دارای کاربردهای خاص خود هستند.

بخش دیگری که ما باید در مورد آن صحبت کنیم این است که چگونه از رنگ اپوکسی استفاده کنیم یک پلی امید غنی از روی است قبل از اینکه به سطح اعمال شود.

ابتدا باید به این نکته توجه کرد که سطح قبلی حاوی چه چیزی است و سپس می‌توان ان را تمیز کرد. سطح قبلی ممکن است اغشته به روغن یا زنگ زده شده باشد، بنابراین باید برای تمیز کردن آب فشار بالا، نازک کننده، مواد شوینده یا زبر برای از بین بردن زبری و زنگ زدگی از سیم و قلم مو استفاده شود.

دمایی که باید برای رنگ کردن اعمال شود نه خیلی سرد است و نه بسیار گرم درجه حرارت بین ۵ درجه تا ۴۰ درجه سانتیگراد بهترین است و سعی می کند در یک محیط پوشش پوشیده برای رنگ کردن اصول ایمنی هنگام نقاشی استفاده شود و مطمئن شوید که از ماسک و دستکش استفاده کنید، اگر چه این رنگ بوی زیادی نمی دهد، استفاده از ماسک ضروری است زیرا ممکن است باعث حساسیت تنفسی یا پوستی شود.

برای رنگ کردن، رنگ داخل می‌تواند با مقدار مشخص شده نازکتر ترکیب شود و ان را تا زمانی که مخلوط یکنواخت به دست اید، در حال اجرا نگه دارد. در حال حاضر لازم است که رنگ مورد نظر را با تجهیزات مختلف به محل مورد نظر بیاوریم. این تجهیزات مختلف هستند، مانند رنگ اسپری، قلم مو و برس و یا دستگاه اب پاش و غیره که بر اساس محل و انچه که باید نقاشی شود انتخاب می شوند.

هنگامی که استفاده می شود، باید به خوبی در هوا جریان داشته باشد و هیچ گرما در محل وجود ندارد، زیرا رنگ قابل اشتعال است و می تواند اتش بگیرد، که یک خطر است اگر رنگ در دست یا صورت یا چشم پیدا شود، و این مکان را با مقدار زیادی اب شستشو دهید. این رنگ مزایای زیادی دارد و اگر از ان استفاده شود شما از مزیت ان برخوردار خواهید بود. این رنگ می‌تواند مقاومت ساختاری را در برابر فرسایش فیزیکی، شیمیایی و فیزیکی افزایش دهد. همچنین از نشت اب، روغن یا هر ماده دیگر در این مکان جلوگیری خواهد کرد و یک لایه قوی بر روی سازه ایجاد خواهد شد که عمر این رنگ را تا ۱۵ سال افزایش خواهد داد و همچنین در صورت از بین رفتن این رنگ می‌توان ان را به سرعت تعمیر کرد و برای انجام این کار به زمان بسیار کمی نیاز است.

دیگر لازم نیست که از دستگاه رنگ شده چندین ساعت استفاده شود، زیرا پلی امید اپوکسی در زمان مناسب خشک شده و قابل استفاده است، و مهمتر از همه قابل شستشو است، بنابراین در تجهیزات دریایی قابل استفاده است.

کارخانه‌های ایران که تولید رنگ روغن پلی‌امید اپوکسی را دارا هستند، به عنوان بهترین مواد اولیه برای محصولات خود شناخته شده‌اند و با دستگاه‌های مدرن و تخصص بالا، این محصول را به بازار عرضه می‌کنند. واحد هایی که دارای رنگ هستند دارای وزن های مختلفی هستند که متناسب با نیازهای مصرف کننده می باشند. مشتریان می توانند وزن های مختلفی برای نیازهای خود سفارش دهند. ممکن است از خود بپرسید، معتبرترین مکان برای خرید این محصول کجاست؟ این کار چه هزینه‌ای در بر دارد؟ ایا می توانید اطلاعات را قبل از خرید کسب کنید؟

برای پاسخ به تمام سوالات از این قبیل، شما می توانید با گروه فروش این مجموعه تماس بگیرید و اطلاعات لازم را قبل از خرید دریافت کنید، سپس محصول را برای خودتان به طور عمده انلاین سفارش دهید و ان را در یک زمان مشخص تحویل دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما