مرکز خرید چسب چشم گربه ای اپوکسی + ترافیکی

مرکز خرید چسب چشم گربه ای اپوکسی و ترافیکی ، امروزه یکی از تجهیزات و علائمی که در راه ها و جاده ها به عنوان منبع نور در تاریکی از آن استفاده می‌شود چشم گربه ای ترافیکی نام دارد. این محصول به شکل مربعی و برجسته می‌باشند و روی آسفالت ها و معابربا ماده ای به نام چسب چشم گربه ای اپوکسی،چسبانده می‌شوند.

خرید چسب چشم گربه ای

4 کاربرد چسب چشم گربه ای اپوکسی

چشم گربه ای به دلیل چسبندگی بسیار زیادی که دارد و همچنین مدت زمان کوتاه خشک شدن آن، بسیار مورد استفاده قرار گرفته و کاربرد های زیادی دارد.

از جمله کاربرد های این چسبها، چسباندن چشم گربه ای ها به آسفالتها می‌باشد. چسباندن علائم برجسته بازتابنده دیگر نیز از طریق این چسبها امکان پذیر می‌باشد. برای چسباندن دو جسم هم نام یا غیر هم نام نیز کاربرد فراوانی دارند. برای چسباندن اشیاء فلزی، چوبی و شیشه ای نیز استفاده می‌شوند.به طور کلی از چسب چشم گربه ای اپوکسی در جاهایی که نیاز به چسب با کیفیت بالا و ماندگاری بالا هست استفاده میشود.

قیمت چسب چشم گربه ای اپوکسی در فروش عمده 

قیمت چسب چشم گربه ای اپوکسی در سال 1402 به صورت تقریبی هر کیلو  حدود 115 هزار تومان است . در حقیقت قیمت این چسبها به قیمت موادی که در تولید آنها به کار رفته است و همچنین کیفیت چسب ها بستگی دارد.برای اطلاع از قیمت روز این چسب چشم گربه ای  میتوانید با کارشناسان ما در ایمن رنگ تاپ تماس حاصل فرمایید..چسب های چشم گربه ای اپوکسی در دو نوع تابستانه و زمستانه تولید می شود.

خرید چسب چشم گربه ای

تولید چسب چشم گربه ای ایمن رنگ تاپ 

چسب‌ چشم گربه ای (چسب اپوكسی ترافیكی) برپایه رزین‌های‌ اپوکسی تولید میشود، از این چسب جهت چسباندن‌ تجهیزات و نماد علائم‌ ترافیکی به سطوح‌ آسفالتی یا بتنی طراحی شده‌ و مورد استفاده قرار میگیرد. برای استفاده از این چسب بهمراه جزء‌ اصلی‌ (چسب)، جزء دیگری بنام سخت‌ کننده (هاردنر) که به‌ صورت مایعی‌ قهوه‌ای‌ رنگ می‌باشد با هم ترکیب می شوند.معمولا به  صورت تقریبی هر چشم گربه ای حدود 100 گرم چسب مصرف می کند.

خرید چسب چشم گربه ای

ایمن سازی معابر پر خطر با علائم ترافیکی چشم گربه ای ترافیکی

بازتاب کننده ترافیکی چشم گربه ای میتواند با استفاده از مقدار مناسب چسب اپوکسی با ماندگاری بالا حتی در معابر و تقاطع های پر تردد مورد استفاده قرار گرفته و با استفاده از بازتاب کننده  نگین شیشه ای با نور و بازتاب بالا در جهت ایمن سازی معابر پر خطر مورد استفاده قرار گیرد. نگین های شیشه ای خوب  معمولا وارداتی هستند  و کیفیت بالا دارند و بواسطه این نگین ها چشم گربه ای تائیدیه اداره راه دریافت می کند. نگین های پلاستیکی در چشم گربه ای کیفیت مطلوبی ندارند.

 

موارد مصرف علائم ترافیکی چشم گربه ای ترافیکی

از علائم ترافیکی چشم گربه ای ترافیکی در تقاطع های با چراغ راهنمایی  و نیز بیشتر در پشت سرعت گیر لاستیکی و پلاستیکی و آسفالتی جهت اعلام خطر استفاده میشود. بازتاب کننده نگین شیشه و نگین پلاستیک بصورت ردیفی قبل از سرعتگیر ها و در بلوار ها و جاده های بین المللی در چند ردیف قبل از سرعتگیر با فواصل استاندارد استفاده میشود. هر چشم گربه ای که در عرض جاده چسبانده میشود باید کیفیت چسب چشم گربه ای بالا باشد تا بواسطه تردد ماشین کنده نشود.

خرید چسب چشم گربه ای

خرید علائم ترافیکی چشم گربه ای ترافیکی مرغوب  

با خرید بازتاب کننده چشم گربه ای ترافیکی با کیفیت بالا و مواد اولیه درجه یک میتوان بالاترین میزان ماندگاری در داخل آسفالت را انتظار داشت.تا حدی که پس از بهره برداری و تحویل موقت پروژه بعد از گذشت چندین ماه از تحویل قطعی پروژه شاهد کنده شدن و تخریب همزمان آسفالت همراه با گلمیخ یا بازتاب کننده نباشیم .

و دلیل از بین نرفتن علائم ترافیکی چشم گربه ای استفاده از چسب های با کیفیت به میزان لازم و همچنین کیفیت ساخت

خود علائم ترافیکی چشم گربه ای است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما