رنگ صنعتی نسوز سفید مشکی قرمز

یکی از کاربردهایی که در صنعت استفاده می شود رنگ جدولی مقاوم در برابر حرارت و مقاوم در برابر شعله است که بسیار مقاوم در برابر حرارت و شعله است و تغییر نمی کند، رنگ های مختلف مانند سفید و سیاه و قرمز از این مدل رنگ بسیار کاربردی وجود دارد.

در صنایع و کارخانجات مختلف که حرارت و شعله داشته و باعث خرابی و ازدیاد رنگ این بخش‌ها می‌شود، از این لایه رنگ نسوز استفاده می‌شود، که از شکست قطعه جلوگیری می‌کند و در برابر دیوارهای بلند خردمی‌شود.

رنگ نسوز دارای ظاهری بسیار شیک و زیبا است و رنگ های دودکش خانه در حالت دائم یا فصلی هستند که در معرض بیشترین و بالاترین درجه حرارت ممکن قرار دارند.

رنگ نسوز صنعتی یا رنگ مقاوم در برابر حرارت نیز بخش را در برابر مقاومت حرارت محافظت می کند و می تواند از سطوح مانند کوره، قطعات داخلی و خارجی موتور، لوله در معرض دمای بالا محافظت کند و بسیاری از دودکش‌ها، که با وجود رنگ‌های نسوز صنعتی، زندگی و دوام بهتری خواهند داشت، این رنگ را می‌توان به خوبی با حضور مواد مختلف در ان محافظت کرد و ترکیب خاصی که در تولید آن استفاده می‌شود.

رنگ صنعتی نسوز سفید

یکی از محبوب ترین و بهترین رنگ روغن صنعتی نسوز رنگ سفید آن است که بسته به محیط و قطعه مورد نظر استفاده می شود.

مواد و اجزای مورد استفاده در ساخت این ماده صنعتی بسیار ویژه و جالب است و در ساخت این ماده معدنی، ترکیبات متفاوتی از ترکیب درصدهای مختلف سیلیسیم و اکسیژن تشکیل شده است. این ترکیبات بسیار مقاوم می توانند دمای ۷۵۰ درجه را تحمل کنند، در برخی از نمونه ها می توانند حتی تا هزار درجه تحمل کنند. مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربر، رنگ صنعتی نسوز است تا از دمای بالا جلوگیری و حفاظت شود، اما انها به دلایل دیگر از رنگ صنعتی نسوز استفاده می‌کنند.

به دلایلی مانند عایق و همچنین حفاظت از بخش در برابر خوردگی و از دست دادن انرژی، این کار با ایجاد یک لایه عایق در بخش، با توجه به عایق بودن بخش توسط رنگ نسوز، این ماده مانع ورود اب به بخش می شود و بنابراین یک مانع بسیار مناسب در برابر زنگ زدگی است و در تمام صنایع و ابزارهای صنعتی، زنگ زدگی یک مشکل عمده است، قطعات و قطعات بسیاری از زنگ زده نشان داده نمی شود و پس از یک دوره زمانی در زمان های بحرانی و زمانی که کار و فشار به حداکثر می رسد، ان است که قادر نیست و به سرعت و به سرعت اسیب های بسیاری به صنعت، بنابراین بسیاری از رنگ های نسوز برای حل این مشکل و جلوگیری از ان قفل شدن رطوبت و ورود به منافذ و مکان هایی که در دسترس نیست، و می تواند نقش بزرگی در زندگی و نگهداری قطعات ایفا کند.

رنگ صنعتی نسوز سفید

رنگ صنعتی نسوز مشکی

یک عایق رنگی صنعتی بسیار کاربردی و ایمن، همانطور که ذکر شد، اشکال مختلف و رنگ جدولی در تهران دارد، یکی از مدل ها محبوب است و فروش آن رنگ سیاه است که این رنگ بسیار مقرون به صرفه است، ظاهر را حتی در دماهای بسیار بالا تغییر نمی دهد و می تواند ثابت باقی بماند، و می تواند از رنگ مقرون به صرفه تر باشد، زیرا نیاز به حلال ندارد، اما به طور کلی، اگر می خواهد از حلال استفاده کند، از موادی مانند نازک و سیلن استفاده می کند. سایر ویژگی‌های بسیار رایج این محصول شگفت‌انگیز را می‌توان به استحکام چسبندگی بسیار بالای این محصول اشاره کرد. با توجه به این ویژگی استفاده از ان برای سطوح فلزی مختلف در فلز بسیار توصیه می شود.

از دیگر ویژگی‌های مهم این رنگ می‌توان به خواص خشک شدن ان اشاره کرد که این امر در زمان استفاده و بهره‌وری صنعت حائز اهمیت است.

رنگ های استاندارد نسوز معمولا در رنگ های نقره ای روشن یا سیاه دیده می شوند که البته با قرار گرفتن در معرض دماهای مختلف کاهش می یابند، اما رنگ های مختلف در بازار وجود دارد، از جمله رنگ های قرمز و سفید و حتی رنگ های خاکستری، که همه انها بسته به نیاز و سفارش مشتری تولید و عرضه می شوند.

رنگ های نسوز دارای انواع و مدل های مختلف هستند، ترکیبات مختلف که متفاوت، چند پلیمر یا نسوز اپوکسی، پوشش های پودر با درجه حرارت بالا، رنگ های سرامیکی با درجه حرارت بالا و سایر موارد که همه مدل های مختلف از این رنگ صنعتی هستند.

رنگ صنعتی نسوز مشکی

رنگ صنعتی نسوز قرمز

همان طور که اشاره کردیم، رنگ های مختلف خاکستری و نقره ای هم در بازار وجود داشته است. مزایای زیادی برای رنگ نسوز وجود دارد که عدم رنگ امیزی و تغییر رنگ، حفاظت در برابر عوامل مخرب سطوح، بهبود در عملکرد و خروجی، چسبندگی خوب به سطوح پایین، مقاومت در برابر خوردگی و سایش، سرعت بالا خشک شدن، و همچنین مقاومت بسیار بالا در برابر دمای بسیار بالا و عدم تغییر شکل ظاهری در این درجه حرارت ها شایع ترین و کاربردی ترین مزایای رنگ نسوز صنعتی می باشد.

این رنگ در صنعت بسیار مفید است، و همانطور که ذکر شد، علاوه بر رنگ امیزی، عایق بسیار خوبی برای قطعات است.

مجموعه ما با توجه به دانش و دانش جهان، و همچنین به دلیل تجربه طولانی در این زمینه، می تواند گزینه و هدف بسیار خوبی برای شما مشتریان عزیز است. امروز، با توجه به رشد علم و تکنولوژی و رشد کسب و کار در اینترنت، شما می توانید وب سایت رسمی ما را ببینید و از محصولات خرید بسیار امن و راحت ما بازدید کنید، همچنین می توانید با پر کردن فرم در سایت با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

2

  1. درود .لطفا قیمت اسپری رنگ سفید متالیک و مشکی متالیک با دمای حدود ۷۰۰ درجه رو اعلام کنید. همینطور قیمت کیلویی .ممنون از شما

    • اسپری های نسوز تولید شده درداخل ایران از رنگهای نقره ای و مشکی هستند و نهایتا تا 600 درجه تحمل حرارت دارند
      احتمالا این رنگهایی که شما میگید وارداتی باشند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما