خرید رنگ ترافیکی ارزان

یکی از مهمترین علائم ترافیکی خطوط جاده ای است که با استفاده از رنگ های ترافیکی ایجاد شده است و خرید این نوع رنگ از مراکز معتبر صورت می گیرد.

رنگ مورد استفاده در خطوط و نشانه ها باید به طوری باشد که در اثر آفتاب زدگی، برف یا باران از بین نمی رود، و آن را از بین نمی برد، نقاشی و اجرای رنگ توسط دستگاه های خاص هر یک با دست انجام می شود.

موادی که برای ساختن این رنگ ترافیکی اکرولیک به کار می رود باید به گونه ای باشد که نور خورشید در روز به درستی منعکس شود و باید در شب با نور خورشید انعکاس یابد.

برای ایجاد خطوط کشیده بر روی اسفالت، سرعت پلاستیکی دست اندازها و رسم علائم مختلف، از رنگ های خاص استفاده می شود، به نام رنگ ترافیک، و در شرایط اب و هوایی مختلف و در برابر بادهای بسیار بلند استفاده نمی شود. خطوط خیابانی باید وضعیت عابران پیاده و سرعت عملکرد ان را منعکس کند. خطوط جدا کننده برای تعیین موقعیت های خطرناک استفاده می شوند.

رنگ ترافیکی چیست

اگر شما هنوز این سوال را در ذهن خود دارید که چه رنگی، رنگ ترافیکی است، شما باید به این سوال پاسخ دهید که این یک نوع خاص از رنگ مورد استفاده برای علامت گذاری جاده است که بلافاصله خشک می شود و ساختار شیمیایی به گونه ای است که آنها یک عمر قفسه ای بسیار بالا دارند و این باعث می شود که خیابان ها هزینه کمتری برای رنگ کردن داشته باشند.

بهترین رنگ ترافیکی

یکی از موارد مهم برای در نظر گرفتن زمانی که یک رنگ ترافیکی ایجاد می‌شود، انتخاب بهترین گزینه است که دارای عمر مفید تری است. مهم است که یک مرکز فروش معتبر در این زمینه را انتخاب کنید تا از کیفیت محصولاتش اطمینان داشته باشید و ویژگی های قابل توجه بهترین نوع رنگ ترافیکی اکرلیک بر اساس موارد زیر می باشد: مقاومت بالا در برابر آب و هوا و گرادیانهای رنگ موجود باید خوب باشند. هنگامی که نور خورشید بر آن می تابد، نباید تغییر کند و میزان خشک شدن آ بالا است و چسبندگی به اسفالت و بتن بسیار زیاد است.

ضخامت رنگ ترافیکی

بسته به شرایط و برنامه‌هایی که رنگ ترافیکی دارند، به سه نوع تقسیم می‌شوند که هر یک در این بخش از متن توضیح داده می‌شود.

رنگ ترافیکی گرم: این نوع رنگ می تواند در ضخامت بالا و مسیرهای ترافیکی بالا استفاده شود زیرا مقاومت در برابر سایش بالایی دارد و این نوع رنگ جامد و پودر بر اساس رزین هیدروکربن و الکید است و باید در طول استفاده تا یک دمای خاص گرم شود و سپس بر روی سطح ریخته شود.

رنگ ترافیکی سرد: زمان خشک شدن این نوع رنگ بسیار کم است و چسبندگی بسیار زیادی دارد، پایه رنگ سرد رزین الکیدی و لاستیک کلروو است. دانه های شیشه ای را می توان زمانی که رنگ ترافیکی سرد در حال اجرا است و با استفاده از این رنگ به محور خط که خارج از شهر است استفاده کرد.

رنگ ترافیک چند جزئی: ساختار شیمیایی این نوع رنگ به گونه ای است که درجه حرارت آن هنگام استفاده افزایش می یابد، اساس رنگ چند جزء رزین های اکریلیک گرمانرم است.

ضخامت رنگ ترافیکی

کاربرد رنگ ترافیکی

بزرگراه و خیابان تنها بخشی از کاربرد طرح ترافیک رنگی است که همچنین برای نشان دادن محدوده های مختلف و علامت گذاری مناطق خاص مورد استفاده قرار می گیرد و خطوط نبشی باید با ضخامت استاندارد اجرا شوند زیرا تاثیر قابل توجهی روی ماندگاری آن دارد.

مشخصات رنگ ترافیکی

شاید توجه داشته باشید که هر یک از خطوط سفید یا زرد رنگ با فروش رنگ های ترافیکی و ویژگی های خاص خود را دارند و خطوط سفیدی که در جاده ها دیده می شوند وظیفه جدا کردن مسیرها در یک جهت را دارند و خطوط زرد مسیرهای مخالف را تقسیم می کنند و رانندگان باید به سمت راست این خطوط حرکت کنند.

نام رنگ ترافیکی

در این مقاله ضمن معرفی خطوط سفید و سیاه، خطوط موقت یا مکانیکی و غیر مکانیکی نیز خطوط سفید رنگ ترافیک معرفی می‌شوند.

کاربردهای دیگر رنگ های ترافیکی را می توان ذکر کرد: رسم ضربات محوری علائم رانندگی سفارشی، خطوط تعیین خط پارک خودرو پارکینگ برای ایستگاه های اتوبوس و تاکسی شهر است.

ویژگی رنگ ترافیکی

در این مقاله با ویژگی‌های رنگ ترافیک اشنا می شوید و با خرید آن گزینه‌ای مناسب انتخاب کنید و در نتیجه، لازم است ذکر شود که هنگام اجرای این رنگ، برای جلوگیری از هر گونه مشکلی باید نقاط ایمنی در نظر داشته باشید. هنگام استفاده از رنگ، برخی گازها در محیط منتشر می شوند که باید توسط تهویه هوا حذف شوند و همچنین لازم است که کلاه، ماسک و دستکش پوشیده شود.

ویژگی رنگ ترافیکی

قیمت رنگ ترافیکی

رنگ‌های موجود در بازار با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند که قیمت این نوع رنگ‌های ترافیکی، بسته به رنگدانه‌های مورد استفاده در محصول و نوع رنگ خنک یا گرم و دقیق ترافیک، برای هر کیلو یا هر لیتر محاسبه می‌شود.

رنگ‌های ترافیکی به روش‌های مختلف از جمله رنگ ترافیک گرم، رنگ ترافیک سرد و رنگ ترافیک چند جزئی به بازار عرضه می‌شوند.

رنگ ترافیک گرم برای خطوط بزرگراه ها به دلیل ترافیک بالا در این مناطق صورت می گیرد و تفاوت بین رنگ سرد و گرم در نوع عملیات رنگ می باشد و همچنین رنگ ترافیک گرم سریع تر نسبت به رنگ ترافیک سرد است، محدوده ضخامت این رنگ بین ۵۰۰ تا ۶۰۰۰ میکرون است که می تواند توسط اسپری یا اکستروژن اجرا شود.

رنگ های ترافیکی هیدروکربن و رنگ های ترافیکی اپوکسی در دسته ترافیک گرم هستند.

برای خط زدن جاده و خیابان، رنگ های ترافیکی سرد معمولا استفاده می شود و خطوط پیوسته و طولانی همراه با خطوط بلند و متقاطع با این رنگ انجام می شود، رنگ های ترافیکی سرد بر اساس انواع مختلف از جمله رزین های کلر و کائوچو، رزین های اکریلیک، رنگ های گرم نرم و رنگ های ترافیکی دو جزئی و رنگ های ترافیکی دو جزئی اپوکسی و پلی پرتان تولید می شود.

نوع دیگری از رنگ های ترافیکی رنگ های چند جزئی نامیده می شوند که در آن این رنگ ها از مخلوط کردن و ترکیب چند ماده ساخته می شوند، این نوع رنگ به خاطر چسبندگی بسیار بالای آن بر روی آسفالت استفاده می شود، که خطوط عابر پیاده این نوع هستند، بنابراین بسیاری از مردم روزانه از این خطوط عبور می کنند، بنابراین چسبندگی مواد این خطوط باید بسیار بالا باشد تا فرسودگی داشته باشند.

قیمت رنگ ترافیکی

خرید رنگ ترافیکی

اگر دقت کرده باشید از رنگ ترافیکی برای باند فرودگاه، پیست دوچرخه سواری، مسیر دوچرخه سواری، سرعت، پارکینگ، مسیر پارکینگ، مسیر اتوبوس هم استفاده می شود و به صورت کلی خرید انلاین بسیار مقرون به صرفه است و مزایای بسیاری دارد.

رنگ ترافیکی ارزان عوامل متعددی در حفظ رنگ های ترافیکی نقش دارند، رنگ ترافیکی ما علاوه بر داشتن قیمت ارزان، عمر و دوام بسیار بالایی دارد و علاوه بر کیفیت رنگ، عوامل دیگر بر عمر ماندگاری رنگ موثر هستند، مانند زمستان برای جلوگیری از یخ زدگی جاده ها از موادی مانند نمک صنعتی و شن و ماسه که باعث از دست رفتن خطوط می شود و همچنین استفاده از ماشین های میخی و زنجیر چرخ برای عبور از جاده نیز عوامل مهمی در کاهش طول عمر جاده است و بعضی از خودروها که دارای نقص فنی هستند هنگام قرار گرفتن در خطوط تحت تاثیر نشت نفت، رنگ کردن خطوط و رنگ ها قرار خواهند گرفت و رنگ ها تحت تاثیر آلودگی رنگ ها قرار خواهند گرفت.

آسفالتی که بر روی آن رنگ امیزی شده است باید سطح سالم، تمیز و با کیفیت بالا داشته باشد تا رنگ از بین نرود. علاوه بر موارد ذکر شده، شیوه استفاده از رنگ نقش مهمی در تداوم رنگ دارد و اگر رنگ به درستی اجرا نشود، رنگ به زودی از فرسایش رنج می‌برد.

نقاشی تجهیزات ترافیکی نباید در محیط بسته انجام شود زیرا ممکن است با استنشاق بوی محصول در بلند مدت باعث ایجاد عوارض سمی و ریوی شود، در حالی که با استفاده از این نوع رنگ، نقاط ایمنی را مشاهده کنید و از لوازم ایمنی مناسب استفاده کنید، باید توجه داشته باشید که این محصول قابل اشتعال است.

کارخانه رنگ ترافیکی

علاوه بر محصولات گرم و رنگ ترافیکی سرد، این کارخانه همچنین یک رنگ دو جزء تولید می کند که ویژگی خاص خود را دارد. پس از اجرای رنگ، لاک ضد جرم را می توان در خطوط دو جزئی رنگ استفاده کرد، به طور کامل رنگ ترافیک را پوشش می دهد و طول عمر رنگ را افزایش می دهد و در هنگام اجرای رنگ، اگر از دانه های شفاف استفاده کنید، می توانید یک رنگ با دوام بالا داشته باشید. طول عمر رنگ دو جزئی حدود یک سال و شش ماه است اگر به روش اسپری انجام شود و اگر این روش با یک تکنیک اسکراب با ضخامت ۳۰۰۰ میکرون انجام شده باشد، در حدود سه سال است.

کارخانه رنگ ترافیکی

فروش رنگ های ترافیکی

اگر شما به دنبال خرید انواع رنگ های ترافیکی و کیفیت محصولات برای شما بسیار مهم است شما می توانید از رنگ های تولید شده در مجموعه ما استفاده کنید و فروش محصولات ما بذون نیاز به واسطه صورت می گیرد و محصول با قیمت پایین تر از نرخ بازار به مشتری می رسد.

خرید از سایت ما بسیار ساده است و مشتریان عزیز برای ثبت سفارش خود را با بازدید از سایت ما و تکمیل فرم برای مشتریان، و یا با تماس با شماره لیست شده در سایت ما، با مشاوران ما تماس بگیرید و سفارش خود را پس از کسب اطلاعات لازم ثبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما