مشاوره خرید رنگ کفپوش اپوکسی

رنگ کفپوش اپوکسی نوعی رنگ است که در سطوح مختلفی به کار برده می شود و دارای استحکام و چسبندگی خیلی خوبی است. رنگ اپوکسی در قالب رنگ بندی های متنوعی تولید می شود که برای هر سطحی می توان نوع مناسب را انتخاب کرد برای خرید رنگ اپوکسی باید به نمایندگی های پخش رنگ مراجعه نمود زیرا در این مراکز انواع رنگ با برندهای متنوع موجود می باشند که می توان بر اساس اطلاعات حک شده بر روی جلد آنها نوع مناسب را تهیه کرد.

مشاوره خرید رنگ کفپوش اپوکسی

ویژگی های کیفی انواع رنگ اپوکسی

ویژگی های کیفی انواع رنگ اپوکسی

رنگهای اپوکسی دارای ویژگی های خیلی خوبی می باشند به همین دلیل امروزه میزان استفاده از این رنگ ها فراوان است و برای رنگ آمیزی سطوح داخلی و خارجی استفاده می کنند از جمله این ویژگی های کیفی می توان چنین شرح داد که این نوع رنگ بعد از خشک شدن سطحی صاف و یکنواخت را ایجاد می کند که بسیار شفاف و درخشان به نظر می آید، در برابر فشار بسیار مقاوم می باشند و به ندرت آسیب می بینند، به هیچ عنوان لغزنده نمی باشند حتی در صورت ریختن مواد چربی و شوینده روی آنها، در برابر رطوبت و آب مقاومت بالایی دارند و از ورود آب به سطح زیر خود جلوگیری می کنند همچنین این رنگها به گونه ای تهیه می شوند که در برابر آتش و حرارت مقاومت خوبی دارند و خیلی دیرتر شعله ور می شوند. ضخامت رنگ اپوکسی باید اندازه استانداردی داشته باشد یعنی اینکه در هنگام رنگ آمیزی آن باید ضخامت آن گونه ای باشد که خیلی نازک و یا خیلی کلفت نباشد در ضمن نکته ای که در حین اجرای رنگ رعایت کرد این است که رنگ آمیزی باید خیلی با دقت و توسط افراد با تجربه انجام گیرد زیرا در صورت بروز هر خطایی ممکن است که سطح صاف به وجود نیاید که این باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد. از این رنگها برای رنگ آمیزی کف گاراژ، پله، ایوان، پارکینگ و … استفاده کرد.

عرضه کنننده مستقیم انواع رنگ کفپوش اپوکسی

عرضه کنننده مستقیم انواع رنگ کفپوش اپوکسی

از رنگ کفپوش اپوکسی در زمینه های مختلفی استفاده می شود به همین دلیل میزان تقاضا برای خرید آن بالا است به همین دلیل امروزه فروش رنگ اپوکسی از سوی نمایندگی ها و مراکز فراوانی در کشور صورت می گیرد همچنین این نوع رنگ به طور مستقیم از شرکت های تولید کننده آن نیز در بین متقاضیان عرضه می شود که اتفاقا با خرید مستقیم از این شرکت ها می توان رنگ را با قیمت پایین تری خریداری کرد همچنین از این روش می توان با اطمینان کامل رنگ اصل را تهیه کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما