قیمت رنگ کف خیابان عمده

استفاده از خطوط راهنما و  خط کشی رنگ کف خیابان می تواند یک عامل اصلی در کاهش حوادث و تصادفات باشد. خطوط ترافیکی با آسان ترین راه به رانندگان آگاهی های لازم را می دهد.

برای استعلام قیمت رنگ کف خیان عمده با ایمن رنگ تاپ ارتباط بگیرید.

تولید رنگ خط کشی خیابان با رزین های اکریلیک 60 درصد جامد با مرغوب ترین مواد اولیه انجام می شود. این محصول با استفاده از رزین های اکریلیک هوا خشک  با فرمولاسیون خاصی تولید می شود. ما آماده فروش انواع رنگ های ترافیکی و اجرای آن در اقصی نقاط کشور هستیم. قیمت رنگ کف خیابان عمده در این مرکز بسیار مناسب است.

قیمت رنگ کف خیابان عمده

انواع رنگ کف خیابان کدام است؟

انواع رنگ کف خیابان کدام است؟

انواع رنگ کف شامل خط کشی های محوری، خط پارک اتومبیل، خط های ایستگاه های تاکسی و اتوبوس، خط های کاهنده سرعت، انواع باکس های شطرنجی و فلش ها می باشد و روش اجرای همه ی آن ها تقریبا به یک صورت است.

البته ممکن است رنگ هر کدام از آن ها متفاوت باشد. روش اجرای رنگ خط کشی خیابان به یکی از 3 روش زیر می باشد که این روش بسته به سلیقه کارفرما می تواند استفاده شود:

دستی: در این روش که البته امروزه زیاد کاربرد ندارد از غلطک و لیسه برای پوشش دهی رنگ بر آسفالت استفاده می شود. اسپری: در روش اسپری کردن با استفاده از ماشین های مخصوص رنگ را بر روی آسفالت اسپری می کنند. که هم به شکل رنگ گرم اسپری می شود با ضخامت 1500 میکرون  و هم به شکل رنگ سرد با ضخامت 700 میکرون

این روش امروزه کاربرد زیادی دارد و در اغلب مسیرها از آن استفاده می شود. در این روش از رنگ کمتری استفاده می شود و طرح ها مرتب تر بر روی آسفالت پیاده می شوند. اکستروژن: در این روش رنگ در پیش گرم کن هایی قرار داده می شود و با حرارت دادن به دمای مذاب می رسد. و با ضخامت 5000 تا 6000 میکرون به صورت لقمه ای با فاصله 8 سانت پر 12 سانت خالی و برعکس اجرا می شود. سپس به وسیله ماشین های مخصوص برای خطوط عرضی به عنوان لرزاننده و هشدار دهنده استفاده می شود. استفاده می شود.

انواع رنگ کف خیابان و خصوصیات ان

  • رنگ کف داریم مخصوص سطح بتنی است که بهتره از رنگ دوجزئی با ضخامت 3000 میکرون اجرا شود.
  • رنگ سرد ترافیکی  زیاد مناسب کف بتنی نیست. با بتن خصوصا در بیرون سازگاری ندارد
  • رنگ سرد ترافیکی را برای اسفالت تازه اجرا شده نزنید چون رنگ قیر زذگی پیدا می کند .
  • رنگ کف خیابان اسفالتی که تازه اجرا شده بهتر است از رنگ دوجزئی ترافیکی با ضخامت 3 میل اجرا کنید.
  • برا کف خیابان بتنی اگه نیاز به خط کشی دارید می توانید ازاپوکسی پلی امید برا زیر کار و پلی اورتان صنعتی برا روکار استفاده کنید.

ارائه کننده رنگ کف خیابان

ارائه کننده رنگ کف خیابان

مرکز عرضه رنگ خیابان مرغوب ترین رنگ های تولید شده را برای اجرا انتخاب می کند. این رنگ ها سریعا خشک می شوند و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و نور خورشید دارند. رنگ های ارائه شده ما همچنین چسبندگی بالایی به آسفالت دارند و در برابر سایش خیلی دیر فرسوده می شوند.

مرکز عرضه رنگ خط کشی خیابان، این رنگ ها را در انواع رنگ ها در اختیار مشتریان قرار می دهد. رنگ های سفید و زرد رنگ هایی هستند که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. البته اگر کارفرما رنگ خاصی مثل آبی، قرمز یا هر رنگ دیگری را مد نظر داشته باشد ما به راحتی آن را تامین می کنیم.

ما به دلیل اینکه این محصول را به صورت مستقیم از مراکز تولیدی در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهیم قیمت آن بسیار مناسب می باشد. اگر قیمت و کیفیت این محصول را با سایر انواع آن ها مقایسه کنید حتما به تفاوت ها پی خواهید برد.انواع رنگ کف خیابان بسیار مناسب است. ارائه کننده رنگ این محصول را در اخیتار همه قرا داده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما