رنگ گرم ترافیکی و چالشهای اجرای آن + آموزش

رنگ گرم ترافیکی  و چالشهای اجرای آن + آموزش کامل اجرای رنگ گرم ترافیکی  را در این مقاله به دید علاقه مندان گذاشتیم.به دلیل اینکه  این رنگ تا پاک شدن کامل از روی آسفالت می تواند قابل بهره برداری باشد و نور دهی دارد یکی از بهترین گزینه ها برای رنگ آمیزی و علامت گذاری آسفالت به شمار می رود.

اجرای رنگ ترافیکی گرم

رنگ ترافیکی گرم که به صورت پودر تولید شده و به صورت مذاب روی آسفالت اجرا میشود میتواند ماندگاری تا 7 سال بر روی آسفالت و معابر داشته باشد. فیلم این رنگ تا زمان اتمام بهره برداری دارای بازتاب است. به دلیل اینکه گلاسبید پرمیکس داخل آن استفاده می شود و در داخل پودرهای ترموپلاستیک پولکی و پیگمنت های آن و ادتیوهای آن معلق است. در همه سال های بهره برداری می تواند قابل استفاده باشد تا از آسفالت پاک شود.

رنگ گرم ترافیکی

رنگ گرم ترافیکی  اسپری

این رنگ به ضخامت 1500 میکرون روی آسفالت اجرا می شود. قبل از اینکه رنگ را به صورت مذاب و در دمای 190 درجه گرم شده است را روی آسفالت اسپری شود ، باید پرایمر مخصوص رنگ گرم هر متر طول بین 50 تا 0 گرم روی آسفالت پاشیده شود.و این رنگ اسپری شود و روی آن نیز گلاسبید ترافیکی روپاش و … به میزان 80 گرم بر متر طول پاشیده می شود.

رنگ ترافیکی گرم اسکرید

رنگ گرم اسکرید تا ضخامت 3500 میکرون روی آسفالت قابل اجرا است و در استاندارد ملی ایران رنگ گرم اسکرید تا 6 ماه ماندگاری دارد. اگر راجع به میزان مصرف رنگ در هر متر به عرض 5 تا 20 سانتی متر بخواهیم حساب کنیم باید بدانیم که حدود 800 تا 900 گرم رنگ در این فاصله مصرف می شود و هر متر طول 60 گرم پرایمر و 80 گرم گلاسبید روپاش مصرف می شود.

رنگ گرم ترافیکی

رنگ ترافیکی اکستروژن

این رنگ به صورت لقمه ای 6 سانتی متر خالی ، 8 سانتی متر پر و یا 8 سانتی متر پر12 سانتی متر خالی به صورت نوار لرزاننده و هشدار دهنده اجرا میشود. رنگ رنگ تا ضخامت 6000 میکرون اجرا میشود. و بیشتر در عرض جاده و کناره های جاده به عنوان نوار هشدار دهنده استفاده میشود. ماندگاری این رنگ نیز بالاست. اگر کارفرمایی قدرت مالی کافی داشته باشد این رنگ ها بهترین گزینه است.

رنگ گرم ترافیکی

اجرای رنگ گرم ترافیکی

تهیه و اجرای رنگ ترافیکی گرم توسط اکیپ شرکت ایمن رنگ توسعه احداث پارس انجام میگردد.

توسط دستگاه های پیش گرم کن و گرم کن رنگ ترافیکی زا به صورت مذاب تولید می شود. هر دستگاه رنگ گرم دارای اپراتور و کمک اپراتور و 2 نفر کارگر می باشد. هر دستگاه روزانه 5/2 کیلومتر  می تواند اجرا کند. مراحل ذوب کردن رنگ پودری خیلی طول می کشد. اجرای رنگ زیاد وقتی نمی گیرد ولی ذوب کردن رنگ پودری تا 190 درجه یه مقدار وقت گیر است.

هر مخزن رنگ گرم ترافیکی در روز می تواند دو بار پر شود و رنگ را ذوب و اجرا کند. پس از یه دستگاه رنگ آمیزی رنگ گرم نباید انتظار داشت که کیلومتر زیادی را رنگ کند

جهت اجرای رنگ گرم ترافیکی و استعلام قیمت رنگ خط کشی  در پروژه های خود با ایمن رنگ تاپ تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما