قیمت کفپوش های اپوکسی ارزان و پلی اورتان + سوالات متداول اجرایی

شما کفپوش اپوکسی ارزان قیمت خرید می کنید؟ آیا به عواقب خرید کفپوش ارزان اندیشیده اید ؟ سوالات متداولی که در مورد کفپوش اپوکسی و پلی اورتان میپرسند را در اینجا جواب داده ایم، مانند رنگ اپوکسی چیست ؟ این مطلب را دنیال کنید.کفپوش های بدون حلال به صورت یک دست کردن روی سطح اجرا میشود میزان مصرف کفپوش پلی اورتان یا اپوکسی در هر زمینه ای با توجه به کیفیت سطح موجود متفاوت است.

کفپوش اپوکسی ارزان

بنابراین عواملی مانند ضخامت کفپوش اپوکسی مورد استفاده،سطح زیر کفپوش،نوع مواد اولیه و کیفیت ساخت بستگی دارد.متراژ فضایی که قرار است در آن کار اجرا شود در تعیین قیمت اپوکسی بسیار موثر است.

 ناهمواری هایی که در سطح وجود دارد با ساب های اولیه به حداقل میرسد و با لایه های میانی کفپوش اپوکسی سعی بر پر کردن ناهمواری میکنیم.اگر کف پارکینگ، سوله و یا هر سطحی که قرار بر اپوکسی کردن آن را داریم، اگر کیفیتش پایین باشد، مثلا بتن دستی بر روی آن اجرا شده و یا سطح قدیمی باشد و خراب شده باشد میزان مصرف مواد لایه میانی در چنین سطوحی نیز زیاد میشود.

کفپوش اپوکسی ارزان

قیمت کفپوش های اپوکسی و پلی اورتان چطور محاسبه می شود ؟

بهترین رنگ برای کف بتنی در حال حاضر می تواند اپوکسی و مشتقات آن باشد. البته این محصول در محیط اسیدی بالا و بازی کم خیلی خوب جواب نمی دهد. هرچند فنولیک اپوکسی و وینی لستر بهترین گزینه برای محیط های اسیدی درجه کم هستند. اپوکسی وینی لستر قوی تر از اپوکسی فنولیک  است. قیمت کفپوش اپوکسی برا یک سطح بتنی  را ضخامت آن و کیفیت رنگ اپوکسی رویه و میانی و پرایمر  و دستمزد مجری اپوکسی  و میزان ساب زنی  تعیین می کند . پس با کم و زیاد کردن هریک از ایتم ها می توان قیمت کفپوش اپوکسی را افزایش و یا کاهش داد.

کفپوش اپوکسی ارزان

زمان لازم برای خشک شدن مواد اپوکسی و قابل تردد شدن کفی که اپوکسی روی آن اجرا شده باشد؟

کفپوش اپوکسی کف در دمای اتاق به مدت ۲۴ ساعت خشک می شود ولی برای نتیجه بهتر و نبود آسیب های احتمالی بهتر است تا سه روز رفت و آمد روی آن نباشد. یک هفته بعد از اجرا صبر کنیم تا خشک شود و رنگ اجرا شده پخت شود عالی است.

رنگ کفپوش اپوکسی و پلی اورتان روی چه سطوحی قابل اجرا  میباشند

کفپوش اپوکسی به دلیل چسبندگی بالا بر روی هر سطحی بتن، سنگ، موزاییک و سطح های قدیمی قابل اجرا است.عمدتا اپوکسی را روی سطوح بتنی و در برخی موارد روی سطح موزاییکی اجرا می کنند.

کفپوش اپوکسی ارزان

بهترین روش بتن ریزی برای اجرای کفپوش اپوکسی چیست ؟

همان ابتدا به کارفرمایان محترم پیشنهاد میشود که بتن کف سوله و یا بتن سقف پارکینگ ها و حتی بتن کف انبارهای خود را به صورت مکانیزه و با دستگاه ماله پروانه ای اجر نمایید.زیرا هم از نظر هزینه و هم صرف زمان مقرون به صرفه تر هست.

نکته مهم و قابل توجه بعد از بتن ریزی ماله پروانه ای کف، مرطوب نگاه داشتن سطح و اصطلاحا آب دادن به بتن کف میباشد. برای این کار بر روی بتن کف به مقداری آب ریخته و بر روی آن پلاستیک میکشید. این عمل باید به مدت ۷ روز متداول روی بتن کف صورت پذیرد. آب دادن به بتن کف سوله و پارکینگ باعث میشود که مقاومت بتن بالا رفته و از بروز ترک ها بر روی سطح بتن کف جلوگیری میشود.

کفپوش اپوکسی ارزان

ایا کفپوش اپوکسی و پلی اورتان روی بتن تازه ریخته شده قابل اجراست؟

کفپوش اپوکسی نباید بر روی بتن تازه که اجرا شده است انجام شود. باید سطح بتون رطوبت و یا نم نداشته باشد. برای اندازه گیری رطوبت می توانید از رطوبت سنج استفاده کنید . یا به این صورت که یک نایلون به ابعاد یک در یک متر مربع را با چسب به سطح بتن بچسبانید به نحوه ای که هیچ روزنه ای نداشته باشد. پس از ۲۴ ساعت اگر زیر نایلون نمناک بود به آن معناست که بتن دارای رطوبت است و در حال حاضر برای اجرای کفپوش اپوکسی مناسب نیست.

مدت ماندگاری کفپوش اپوکسی و پلی اورتان چند سال است

ح با وسایل تیز و برنده، طول عمر این کفپوش ها زیاد است و در حدود ۱۵-۲۰ سال می باشد. در صورت به وجود آمدن خرابی جزئی و یا خراب شدن لایه رویی، با لایه برداری و ترمیم ساده می توان با هزینه کم به کیفیت خوب رسید.

کفپوش اپوکسی داروسازی و بیمارستان را با رنگ اپوکسی اجرا می کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما