قیمت رنگ جدولی خیابان در تهران

برای بررسی قیمت رنگ جدولی خیابان در تهران یا اصفهان یا شهرهای دیگر ایران کافی است به ما زنگ بزنید یا در مواردی قیمت ها را درسایت گروه ایمن رنگ تاپ اعلام می کنیم.

قیمت رنگ جدولی

بهترین قیمت رنگ جدولی خیابان در ایمن رنگ تاپ

انچه  برای یه کارفرما در مورد رنگ جدولی مهم است ، ماندگاری و قیمت تمام شده رنگ هست . یه ضرب المثلی هست که هر گردی گردو نیست ، برای رنگ جدولی هم صادق است یه رنگ جدولی ممکن است پایین ترین کیفیت را داشته باشد ولی بدرد کارفرما بخورد.انچه برای ما مهم است این است که رنگ جدولی بهترین کیفیت را داشته باشد تا ماندگاری ان روی جداول بتنی حفظ شده و براحتی پاک نشود. شما دنبال کدام نوع رنگ جدولی میگردید. و دوست دارید رنگ جدولی براق و نیمه براق و یا مات باشد ؟

قیمت رنگ جدولی

قیمت رنگ جدولی مات، که مات کن داره و انتظارات ما از این نوع رنگ

توجه داشته باشید که رنگ جدولی مات هم میتونه کیفیتش بالا باشه و هم کیفیتش پایین، برای این موضوع بذارید تا این مساله را یه مقدار باز کنیم. برای اینکه یه رنگ را مات کنند ، هم داخل رزین و مخلوط ان مات کن اضافه می کنند که این فوق العاده  است و این رنگ کیفیت خوبی دارد  چون مقدار رزین ان تغییر نکرده ،فقط مات کن بهش اضاف شده و کیفیتش عالی است و قدرت چسبندگی ان عالی است. وماندگاری فوق العاده ای دارد.

قیمت رنگ جدولی مات که با پرکننده هایی مانند تالک و فیلر مات شده است

این نوع رنگ ممکنه یه رنگی باشه که کیفیت پایینی داشته باشد و به جای اینکه به محلول رنگ مات کن اضافه بشه توسط پرکننده های ارزونی تولید شده و در این محصول رزین کم می شود و حتی پوشش دهی و تینر خور رنگ کم می شود و ممکنه پول کمی بایت ان پرداخت کنید ولی اون کارائی و ماندگاری را نخواهد داشت. و رنگ جدول بعد از مدت کوتاهی پوسته پوسته نمی شود.

قیمت رنگ جدولی

واقعیت انکار ناپذیر امروز در خرید رنگ جدولی خیابان

امروزه به دلیلی تعدد ، تولید کنندگان رنگ جدولی و رقابت شدید بین پیمانکاران ، متاسفانه روی کیفیت رنگ جدولی کار نمی شود  و تمرکز پیمانکارا فقط برنده شدن در مناقصات هست و معمولا از رنگ های جدولی مات بی کیفیت و خیلی ارزان بیشتر استفاده می شود. که ماندگاری ان به 9 ماه رو جدول نمی رسد. این رنگ ها بیشتر شبیه هاله هستند تا رنگ ،و یه چیز شبیه گچ رو سنگ جدول اجرا می شود.

برای مشاوره بیشتر  در مورد قیمت رنگ جدولی خیابان با ایمن رنگ تاپ تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما