رنگ امیزی جدول و سطوح بتنی

رنگ امیزی جداول خیابان و بلوارها و پارکها را با پوش رنگ مخصوص جدول ایمن رنگ تاپ تجربه کنید .در این جا نکات مهمی از رنگ امیزی جدول و سطوح بتنی ذکر می شود.ماندگاری و دوام این رنگ ها و پوسته پوسته نشدن ان ها را تا  مدتی تضمین می کنیم. به سایت ما سر بزنید تا نکات رنگ امیزی جداول و نمونه های رنگ جدولی ما اشنا شوید.

رنگ امیزی جدول و سطوح بتنی

رنگ امیزی جدول و سطوح بتنی

رنگ امیزی جدول و سطوح بتنی نکات خاص خودش را دارد. اگر نیاز به این دارید که از تینر استفاده نکنید از رنگ های جدولی پایه اب استفاده کنید. که نیاز به تینر ندارد و خصوصیات خوب خود را دارد. اگر نیاز به این دارید که رنگ کمتری مصرف کنید و یک بار بیشتر از رنگ جدولی استفاده نکنید از پرایمر مخصوص سطوح بتنی استفاده کنید. این پرایمر ویژه رنگ های جدولی پایه اب هستند. برای رنگ های جدولی الکیدی نیازی به پرایمر نیست .

رنگ امیزی جدول و سطوح بتنی

فروش رنگ جدول وسطوح بتنی

برای خرید رنگ جدولی نگران میزان تامین نباشید . کارشناسان ما اماده پاسخگویی به شما هستند. هر میزان درخواست دارید فورا درخواست دهید. تا در سریعترین زمان ممکن ما بتوانیم بهترین خدمات را برای شما فراهم کنیم. درصورتی که طبق خرید قبلی به ما فروش داشتید کد خریدار تان را برای ما بفرستید . تا در قرعه کشی سالانه ما شرکت کنید.

رنگ امیزی جدول و سطوح بتنی

قیمت رنگ امیزی جدول خیابان

قیمت رنگ امیزی جدول خیابان و سطوح بتنی متری محاسبه می شود. درحال حاضر بدون مصالح متری 1200 تومان تا 1500 تومان است. بستگی به دست و دل بازی کارفرما می تواند افزایش یا کاهش  یابد. حتی برای جداولی که نیاز به سمباده زنی و پاک سازی باشد . قیمت ها متفاوت است.به حجم کار و حتی پرایمر زدن زیر کار نیز بستگی دارد.برای خرید رنگ جدولی با ما تماس بگیرید. لطفا ایمن رنگ تاپ را فراموش نکنید.ما بهترین را برای مشتری می خواهیم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما