خرید بهترین رنگ ترافیکی درشیراز

ما بهترین نیستیم ولی بهترین ها ما را انتخاب می کنند. پیمانکاران و کارفرمایان عزیز، خرید بهترین رنگ ترافیکی را با ما تجربه کنید،دربازار شیراز با قیمت ارزان و رقابتی از ما بخرید.بهتر است به سایت ما سر بزنید. سعی کردیم رنگ خط کشی را از بهترین مواد اولیه و مناسب ترین و کارا ترین مواد انتخاب کنیم. و این مواد ازمایش پسا اجرا را به خوبی پاس کرده اند.مشتری های ما گواه این مطلب هستند.

بهترین رنگ ترافیکی

خرید بهترین رنگ ترافیکی در شیراز

اگر در شیراز دنبال یه رنگ خوب و مقرون به صرفه هستید ،نیازی نیست خود را به درد سر بندازید،قیمت های ما بدون واسطه و درب کارخانه هستند،سعی کردیم رعایت انصاف را با مشتری انجام دهیم،فروش اول و اخر ما نیست،در واقع ما با قلبهایمان معامله می کنیم. اصلا نگران نوع جنسی که از ما بخرید نباشید،ما به صورت حرفه ای و حساب شده این کار را انجام می دهیم.درصورت نارضایتی شما تا 24 ساعت جنس برگشت داده می شود.

بهترین رنگ ترافیکی

بهترین رنگ ترافیکی

از جمله رنگ های ترافیکی یا خط کشی که در بازار کار برد دارد،هر نوع رنگی در نوع خودش می تواند بسته به نیاز مشتری ،ومیزان پولی که پرداخت می کند،بهترین باشد.اگر بهترین رنگ ترافیکی یا خط کشی هم که استفاده می شود،اما اگر نکات اجرایی را دران رعایت نکنیم،کارایی خوبی از زنگ نمی بینیم.انواع مختلف رنگ ترافیکی را در سایت ما ببینید.

بهترین رنگ ترافیکی

نکات اجرایی رنگ ترافیکی

  • در اجرا و پیاده سازی رنگ خط کشی سرد و یا رنگ خط کشی گرم باید به محل اجرا توجه ویژه کرد.
  • اگر اسفالت دارای حفره است،پرایمر استفاده شود.
  • حتما نوع رنگی که استفاده می شود با شرایط اب و هوایی بسنجیم.
  • تحت هیچ شرایطی روی اسفالت خیس یا بارون دیده نباید رنگ ترافیکی را اجرا کنیم.
  • رنگ های قبلی حتی الامکان پاک شوند.
  • اگر رنگی روی رنگ قبلی اجرا می شود حتما با رنگ قبلی مطابقت داشته باشد.
  • در اجرای گلاسبید روپاش روی رنگ ها بیش از حد استفاده نشود.چون به مرور زمان چرک و اشغال ، لابه لای پودر کروی گلاسبید را میگیرد و نور دهی کم می شود.
  • اگر بهترین و بادوام ترین رنگ ترافیکی نیاز دارید حتما رنگ های دوجزئی و رنگ خط کشی گرم را انتخاب کنید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما