خرید رنگ خط کشی درجه یک

برای خرید رنگ خط کشی درجه یک ،گروه ایمن رنگ تاپ را انتخاب کنید. این گروه تجاری ارزانترین و بروز ترین لیست قیمت را به شما ارائه می نماید.رنگ ها را به صورت عمده و یا به صورت جزئی به  قیمت در ب کارخانه، دریافت نمایید. در شهرهای بزرگ  ایران مانند تهران و اصفهان وشیراز و تبریز و همدان و مشهد و شیراز و…می توانید نسبت به موقعیت خود دریافت کنید. نگران میزان درخواست و پول خود نباشید ما ساده ترین مسیر را برای تجارت با شما انتخاب کرده ایم.

خرید رنگ خط کشی درجه یک

رنگ خط کشی یا علائم افقی

رنگ های خط کشی یا علائم افقی برای هدایت رانندگان و راهنمایی انها در مسیر و جلوگیری ان ها از افتادن در کنار جاده بکار می روند. و میتوانند در نوع خط کشی های سرد وگرم طبقه بندی شده باشند. خط کشی های گرم بیشتر در جاهایی که نیاز به دوام رنگ بیشتر حس می شود. و کارفرما میل به هزینه ی زیادتری دارد به کار می رود.و رنگ های سرد خط کشی به نسبیت هزینه ی تمام شده ان ها کمتر است و دوام و ماندگاری انها بسته به میزان افزایش ترافیک ،کمتر است.

خرید رنگ خط کشی درجه یک

خرید رنگ خط کشی درجه یک

مجموعه ایمن رنگ تاپ  با بهره گیری از متخصصان و کارخانجات معتبر تولید رنگ های ترافیکی ویا رنگ خط کشی درجه یک ، سیستم فروش یکپارچه و توزیع وسیع رنگ های ترافیکی در سراسر کشور را دارا میباشد. رنگ های تک جزئی درجه یک و دو جزئی تولید شده از بهترین رزین های اروپایی می باشند . و پودر رنگ های گرم تمامی رنگ ها دارای تائیدیه UFI  و تائیدیه پژوهشکده پلیمر ایران هستند .برای خرید و دریافت دیتا شیت رنگ ها نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم و رنگ های ما تمام ازمونهای بازتاب را به خوبی پاس کرده اند.

خرید رنگ خط کشی درجه یک

مزایای رنگ خط کشی درجه یک ایمن رنگ تاپ

  • استفاده از رزین های قابل قبول
  • نبود فیلر (پرکننده)غیرمعمول رنگ ها
  • کیفیت تعریف شده برای ان مطابق با از مایشها را به خوبی جواب می دهد.
  • درصورتی که اجرای خوب صورت گیرد و عملیات جلو گیری از تردد بی موقع ماشین الات صورت گیرد،کارایی ان افزایش می یابد.
  • تمام ازمونهای R&d انجام شده است.
  • قابلیت ترکیب خوب با گلاسبید رو پاش و پرمیکس را دارا می باشند.
  • اکثر مصرف کنندگان به کیفیت این رنگ ها اذهان دارند.و از ان راضی هستند.

برای خرید رنگ خط کشی پارکینگ و عابر پیاده و برای رنگ های برون شهری و درون شهری با ایمن رنگ تاپ در تماس باشید.

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما