مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت ضد زنگ زینک ریچ مرغوب

آنچه در این مقاله میخوانید...

مشخصات فنی ضد زنگ زینک ریچبازار فروش ضد زنگ زینک ریچ اپوکسی

قیمت ضد زنگ زینک ریچ مرغوب، متناسب با کیفیت آن تعیین شده است. هر اندازه کیفیت این محصولات بالا برود، می توان قیمت های بیشتری را برای خرید آن در نظر داشت. این قیمت ها از نوسانات بازار و عمده بودن روش های خرید و فروش آن هم متاثر می باشند. خوشبختانه هر کس در هر نقطه از کشورمان که باشد، به آسانی قادر به سفارش این محصولات خواهد بود.

قیمت ضد زنگ زینک ریچ مرغوب

مشخصات فنی ضد زنگ زینک ریچ

مشخصات فنی ضد زنگ زینک ریچ همانطور که می دانید زنگ زدگی یکی از مهم ترین مسائلی بوده که برای کلیه محصولات فلزی پیش می آید. در واقع نوعی آسیب است که می تواند جدی باشد و سلامت و کیفیت فلزات را با اختلال روبرو کند. با توجه به اینکه بسیاری از صنایع در کشور ما هستند که با انواع آهن آلات سروکار دارند، همواره این سوال پیش می آید که چگونه می توان از زنگ زدگی محصولات مختلف جلوگیری نمود.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خوشبختانه، استفاده از ضدزنگ ها بهترین گزینه برای کسانی بوده که می خواهند از سلامت ابزارآلات فلزی خود محافظت نمایند. ضدزنگ زینک ریچ در این میان از بهترین نمونه های آن به شمار می رود. در ادامه با مشخصات آن آشنا خواهیم شد.

مشخصات فنی ضد زنگ زینک ریچ:

  • نوع رزین آن اپوکسی پلی آمین و یا امید  می باشد و تعداد اجزا آن 3 جزئی است.
  • زمان خشک شدن سطحی این ضد زنگ بین 2 الی 3 ساعت بوده و خشک شدن عمقی آن 16 ساعت زمان نیاز دارد.
  • وسیله ای که با آن بتوان از این ضد زنگ استفاده کرد، اسپری معمولی، غلطک و برس است.

این اپوکسی ضد زنگ، پوشش اولیه مناسبی را برای قطعات فلزی ایجاد خواهد نمود. از مهمترین ویژگی های این ضدزنگ، قابلیت آن در جلوگیری از خوردگی سطوح می باشد که این مزیت تقاضا برای خرید آن را از سوی صنایع مختلف افزایش داده است.

برای اینکه بتونید با پیستوله اجرا کنید زینک ریچ از نوع پلی امید ان باید استفاده کنید . و تینر مخصوص اپوکسی هم خرید کنید تا رقیق شود. البته با ایرلس هم می توان اجرا کرد.

بازار فروش ضد زنگ زینک ریچ اپوکسی

بازار فروش ضد زنگ زینک ریچ اپوکسی چسبندگی ضد زنگ زینگ ریچ بی نهایت عالی است. همچنین دوام و ماندگاری بسیار زیادی را می توان از این ضد زنگ انتظار داشت. در واقع منظور مقاومتی بوده که این ضد زنگ در برابر سایش دارد. همچنین این مقاومت در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی هم بوده و باعث شده تا همگان به عنوان گزینه ای ارزشمند از خرید آن بهره مند شوند.

بازار فروش ضد زنگ زینک ریچ اپوکسی، نمونه های مختلفی ازاین محصولات را که از قیمت های عالی برخوردار می باشند، به بازار آورده و با فروش آن به کسب درآمد در این حوزه پرداخته است. عرضه ضد زنگ در این بازار با روش های اینترنتی که برای آن در نظر گرفته ایم، به صورت گسترده در کشورمان انجام می شود.

روح اله ثنایی فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایمن رنگ تاپ شما را به خرید بهترین محصولات رنگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید